Skoči na vsebino

Sam nasvet


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Ka tkole je...

Kupujem avto od nekje 150.000SIT-250.000SIT. V po?tev pridejo samo japonci. kokr sm sam vidu mi je zaenkrat najbolj v?e? Mitshubishi Colt, letnik 92. Mislm da je najbol?i za ta denar.

 

Rad bi vedu ?e kdo ve za kaj bol?ga, in pa kakr?ne kol informacije o Coltu(stro?ki vzdr?evanja, zanesljivost, poraba....) Pa sej tko veste kaj! ?e to. Naj ne bi mel ve? kot 125.000 prevo?enih km.

 

Za odgovore se vam ?e vnaprej zahvaljujem! :rozico:

 

Neki tazga k je tale...

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ne bi mel ve? kot 125.000 prevo?enih km.

 

Potem pa povej, da hoces taksnega s previtimi kilometri. Raje glej na ohranjenost in servisiranost kot na kilometre po stevcu, tiste lahko vsak previje.. Razne mazde zdrzijo po 300 tisoc kilometrov in vec brez kaksnih problemov. Po avto.net poglej tudi za mazdo 323 ce ti je vsec, jih je nekaj v tvojem cenovnem dosegu.

99´ 323F 1.4

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa honda civic, letnik 90-91. samo moras biti pazljiv, namrec ne sme je imeti kak mulc. 1.4 se da dobit kaksno se kar v redu.

Drgac pa ta colt zgleda kr cool. :cheers:

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar vpra?i na Mitsubishi forumu, fante poznam, saj sem imel tudi jest Lancerja 1.5, l.90, cca. 4 leta.

V glavnem za kilometrino se nima? kej bat. Jest sem ga kupil ko je imel 184.000, prodal pa pri 235.000 km pa ?e vedno se pelje. Z motorjem ni bilo vzd?evanja ?isto ni?, pa? redni servisi, ?e ga pa kej sesuje? ima? pa okoli lj nekaj "mitsubishi" odpadov, tako da ni nobenega problema. Avto zgleda na fotkah odli?en in ?e je res tak?en potem go 4 it :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pred 3-4 leti vozil cca 1 mesec 90 konjskega Colta letnik 1990 (230.000km). Soliden avto?ek in za moje pojme kar posko?en samo zvo?na izolacija je slaba predvsem hrup iz zadnje preme (lahko da je bila to okvara samo na tem avtu).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ?e jaz da eno neumnost pripomnim:

 

tukaj je ?e ene par modelov :ne vem:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nad 200.000sit dobi? F-ko :) jaz sem se tudi odlo?al pred kratkim za F-ko ali mx3...

sicer nimam ni? proti colteku, vendar mazda je mazda... :)

o?e je nekdaj tudi imel ve? mazd in nikoli probleme z njo...ena je mela 400.000 prevo?enih in je mela samo redne servise in nikoli ni? narobe...sicer zaj pa mamo zadnjih 10let bol nemce...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nad 200.000sit dobi? F-ko :) jaz sem se tudi odlo?al pred kratkim za F-ko ali mx3...

sicer nimam ni? proti colteku, vendar mazda je mazda... :)

o?e je nekdaj tudi imel ve? mazd in nikoli probleme z njo...ena je mela 400.000 prevo?enih in je mela samo redne servise in nikoli ni? narobe...sicer zaj pa mamo zadnjih 10let bol nemce...

 

Glih sm vidu eno lepo ja! (sej j link spodi) morm poklicat pa se pozanimat glede kilometrov pa upam da ni ta mo?na ma?ina-zarad registracije.....aKaj pa zdej vozi?? F-ko al MX-3? aja pa povej kolk ti ?re prbli?no pa kolk si dau za registracijo.

 

Hvala

 

ena lepa

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupil sem mx-3 :) za 1.6 79kW sem dal za osnovno registracijo 145.000sit + nekje 30 al 40 ?e zraven za dodatna zavarovanja(okna,ogledala,itd).Je pa to moj prvi avtomobil tako da mam ?e +20%

poraba je tam nekje 8l

tukaj ima? od amzs uradni izra?un za registracijo

http://www.amzs.si/?podrocje=5

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bom najbr? res tko naredu. Jao jao.... lhk bi se to ?e prej spomnu ane? Js pa vs kle gnavim... sramezljiv

Ne, pa sej ste mi vseen pomagal pri odlo?itvi. Najbr? bom Colta pol vzeu pa ga ?e pol porihtu. Al pa (mogo?e) ?e bo kaka lepa Mazda.

 

Hvala (vseen) :rozico:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kupujem nov kavč. Pa prodajalec hvali: - "Na tem kavču lahko sedi pet oseb brez problema!"   Ja, Bog te nima rad, kot prvo kavč kupujem zase in kot drugo kje naj dobim pet oseb brez problemov...
    • Žena in jaz sediva s še dvema zakoncema pri mizi, jemo, pijemo in se pogovarjamo... Pa gre žena na stranišče in, normalno, gre prijateljeva žena z njo. Čim odideta, se oglasi prijatelj: - "A bova enega mimo števca?"
    • Dva sodelavca se pogovarjata: - "Kaj naj podarim tašči za rojstni dan?" - "Jah, glej, jaz sem imel svojo taščo tako rad, da sem ji vrnil hčerko..."
    • Mi šef naroči, naj na hitro nekaj peljem. Dam v službeno Kio in pridem SKORAJ že na cilj. Tam pa...       Moj cilj so garaže v tisti beli stavbi na desni strani, za tistimi drsnimi vrati, na katerih je tabla "prepovedano parkiranje in ustavljanje". Nekaj časa hodim okoli, pa pride mimo vzdrževalec granika. V rokah ima kepo starih cunj in si briše šmiraste roke vanjo, gleda in reče: - "Majstore, a maš problem?" - "Hja, saj vidiš. Mogoče veš, čigav je?" - "To ne znam, ampak verjemi, da si bo zapomno, da je tle parkiro." Gledam nekaj časa njega, nekaj časa avto, ni mi jasno, kaj mož misli, on pa si briše roke v tisto kepo starih cunj. Enkrat pa opazim, da po sprednji šipi nekaj teče. Ker itak nimam drugega dela, hočem s prstom potipat, pa možakar reče: - "Nemoj, majstore, to olje gre težko dol, to mam jaz za granik podmazat." Gledam nekaj časa in opazim, da iz tiste kepe cunj gleda cevka in vsake toliko ven špricne. Možakar je v kepo cunj skril pumpico za olje, hodil okoli in si "brisal roke"...    Grem v garaže po voziček, preložim iz Kie na voziček in odpeljem v garažo. To je trajalo kar 45 minut. Kasneje se odpeljem, me pa res firbec matra, kako je možakar rešil s tistim oljem na šipi in z brisalci, ki jih je tisto olje namazalo...    In res me zanima, če je bila lekcija dovolj močna...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.