Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Aja druga? pa jures; vse to kar si na?tel + hidravli?no ro?no in mucho cohones imata dandans Formula D in D1 Grand Prix. To bi pa res enkrat rad pri nas na televiziji vidu, ampak smo itak preve? za cajtom za take stvari, ?e komentatorja ne bi imel nobenega pametnega.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni samo berni. Je tudi problem prevelik vpliv avtomobilskih proizvajalcev ki diktirajo tehni?na pravila, da se njihova znamka bolje ogla?uje. Poleg tega ?e neuporabna ''tehni?na skupina'', ter FIA, ki pretirava s kaznimi in pravilniki.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e zmeri gledam F1 (v?asih z zamikom, via Siol box, ker dan bolje izkoristim kot pred tv) in iz dirke v dirke bolj ugotavljam, da gd?. Nika nikakor ni material za svetovnega prvaka; po 4ih dirkah je imel pred kameratom 43 to?k prednosti, danes zaostaja za 19, torej delni izid 62:0 za prvaka zadnjih let).  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e zmeri gledam F1 (v?asih z zamikom, via Siol box, ker dan bolje izkoristim kot pred tv) in iz dirke v dirke bolj ugotavljam, da gd?. Nika nikakor ni material za svetovnega prvaka; po 4ih dirkah je imel pred kameratom 43 to?k prednosti, danes zaostaja za 19, torej delni izid 62:0 za prvaka zadnjih let). :vesel:

Nico je v zame kaliber ranga frentzen,coulthard,massa,barichello,webber... vecno drugi,ce se mu vse poklopi mesa strene pri vrhu,cim pa se mu ne poklopi vse,je pa zgubljen,nima killer instincta... sreca je na njegovi strani,da je o(b)stal v nekdaj povprecnem mostvu,ki je z prihodom turbo ere postalo n.1 ekipa...

 

Je pa zanimivo gledat kako hoce zadnje case it preko sebe in zacenja vozit malo bolj umazano (kar sicer podpiram)-belgija lani,letosnji zeltweg in nazadnje z verstapnom v nemciji so cista njegova "krivda"... ampak se mu prou ne izzide,ni to on ?

 

Lewis pa... jaz ga ne prebavljam... nikoli ga nisem... verjamem da je magnet za mlajso populacijo, selfiji,frajarjenje z manekenkami,hitrimi avti,poziranje na eventih,dizajniranje oblacil ipd.ipd... ima pa jajca... in ko je v dirkalniku,je dirkac z veliko zacetnico. Za prestop iz mclarna v mercedes,ko je bil le-ta v sredini,si zasluzi aplavz. Res ma jajca...

 

 

In jst kot vecni gorec schumi fan... alonso je premagal schumija,ampak je car v mojih oceh... taprav ego... ampak ga ta njegov ego tok tepe,da ma "samo" dva naslova,in verjetno bo tko tud ostal... ceprav je najbol kompleten voznik zadnjih let...

 

In logicno vettel... super pristop izven steze,malo manj na stezi -mal je jokica... se mu pa vid d letos vozi pod pritiskom in prou rine z glavo skozi zid plus to d vse kar je mel srece do zdj,se mu zdj trojno vraca nazaj...

 

Skratka,lewis bo prvak,brez dvoma

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz sem za Alonsa navijal in bil fuuul vesel, ko je osvojil edina naslova v 2005 in 2006, ko je ?el v Ferrari mi ni bil ve? toliko simpati?en. Ful mi ga je ?al gledat v Meku. :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men me bil pa lih takrat anti... pac sm navijac schumija? sam zarad tega,pac nikol ne maras glavnega nasprotnika... je blo pa res to eno tako prelomno obdobje moderne f1,se mi zdi... najuspesnejsi dirkac proti ambicioznemu "mulcu",z ,iskreno,veliko pomocjo briatoreja in michelinovih gum...

 

Men je ful dobr pasou v ferrari (itk sm huge fan ferrarija),sam ga je res tepu ta ego. Ampak zarad tega ega je tud osvoju naslova...

 

?koda ga je v mclarnu,ampak vsaj reskirou je,v ferrariju je tocn vedu d jim bo drugo mesto se nekej casa maximum,tle je pa usaj najdu izziv...

 

tle se pokaze kok je v sodobni formuli odvisno od tistih par deset konjev... top dirkac pa mogoce ,ampak res mogoce,doprinese tisto desetinko , ali dve...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ne more biti izziv. ?e se ?e dve leti bori?, da kon?a? dieko in zgolj za kako piko....ni videti napredka, ampak zopet je tu krivo vodstvo ki blokira teste. Ma osnova vsakega dirkanja je da sproti testira? in razvija?....bedarija oz ?koda ?portu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonso ni videl izziva, ampak je gemblal in upal, da McLaren Hondi nekako ?ude?no rata in dobi najbolj?i avto pod rit in osvoji ?e kak naslov.

 

McLaren naj bi ob vstopu Honde ?elel enega izmed takratne trojice top voznikov, poleg Alonsa so snubili ?e Hamiltona in Vettla, ampak noben od njiju ni bil tako obupan kot Alonso po letih neuspehov. Zato je nazadnje tudi pristal Alonso pri njih, to je le zadnja izmed njegovih ?udnih kariernih odlo?itev, ki jih vodi njegov preveliki ego in so ga pripeljale do mesta, kjer se nahaja danes. Honda je ?e zelo tolerantna, tip (sicer upravi?eno) nerga nad avtom ?e od lanske sezone, ?e najraj?i javno po team radijih med samo dirko. Prost je zaradi podobnega javnega nerganja med sezono letel iz Ferrarija.

 

Tudi Lewisu sta Wolf in Lauda ob pogajanjih gotovo zelo dobro predstavila "projekt turbo", ker dirka? kot je, zadovoljen samo z zmagami, naslovi in boji za prvo mesto, gotovo ni ?el kar na pamet prestopit k Mercedesu. Bo pa ob temu trendu letos prvak, to se strinjam.

 

Meni se zdi v sodobni F1 bolj problemati?no, da je zanimivo in vidimo prehitevanja samo, ?e se zaradi kvalifikacij ali kak?ne kazni preme?a ?tartna vrsta na stezi. Potem se pa? en izmed Mercedesov, Ferrari ali Red Bull prebija naprej, druga?e je pa ?isti vlakec, kjer se to?no ve, kje je kak?ni ekipi mesto. Prva dva sta Mercedesa, sledita Red Bulla, Ferrarija, potem pa odvisno od steze Force Indija, Torro Rosso, Wiilliams in Mclaren. ?e na kvalifikacijah in na ?tartu ni presene?enj, potem se pa? vozijo na svojih mestih in razlike med njimi se samo pove?ujejo, borba je pa zadaj, ko se ekipe iz sredine borijo za  to?ko ali dve. Avto je vse in ?isto vseeno je, katero legendo iz zgodovine F1 bi posadil v dana?njega Ferrarija, ne bi mogel zmagati dirke brez tehni?nih te?av Mercedesov. Totalno brezveze.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je vse in ?isto vseeno je, katero legendo iz zgodovine F1 bi posadil v dana?njega Ferrarija, ne bi mogel zmagati dirke brez tehni?nih te?av Mercedesov. Totalno brezveze.

 

Ta stavek to?no razlo?i problem dana?nje F1 in zato smo tudi tisti, ki smo ?e od konca sedemdesetih gledali F1 pa? rekli hvala lepa za ro?e in ne zgubljamo ?asa z gledanjem ringl?pila. ?koda, ampak vseeno upam, da bo prava F1 neko? nazaj in da bom spet z veseljem pogledal kako tekmo ali pa celo vse.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj kvalifikacije povedo vse. 2,5s med prvih 10, pa po parih so 1,2 mercedes, potem pol sekunde 3,4 RB, pa spet pol do Ferr 5,6 potem pa se sledijo ostali.

Lahko je na kvalifikacijah de? pa ma pole Alonso, Ricardo, whoever, ?e je dirka suha je vse zaman. V?asih se je dirke dobivalo s pridobivanjem pole-a, tudi za tiso?inke. Danes je to oboje mo?no samo ?e si mercedes.

 

pri moto gp je prvih deset vedno med 0,5-0,7 sekunde, res pa da so kon?no verjetno 4je kandidati za zmago HON/YAM + 4je zelo zelo na njihovem vratu (SUZ / DUC)...situacija se pa v de?ju popolnoma obrne, ko lahko zmaga tudi tisti ki je ?tartal 20.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, Jures predlaga?, da naredijo sprinklerje in ves ?as polivajo stezo :hudicek: hehe, ampak bi bila pa res fora in zanimivo.

To je nemogoce, ker takoj ob rosenju pride varnostni avto ali rdeca zastava...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, Jures predlaga?, da naredijo sprinklerje in ves ?as polivajo stezo :hudicek:  hehe, ampak bi bila pa res fora in zanimivo.

Jaz bi preme?al ?tartni vrstni red (razen mogo?e v Monaku), se pravi bi vodilni v sv. prvenstvu ?tartal z zadnjega mesta. S tem bi sicer kvalifikacije izgubile svojo funkcijo in verjetno bi bilo ve? nesre? kot jih je sedaj.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?e kdo i??e prenos F1, varianta "stream", se da tule gledati;

 

http://www.totalsportek.com/formula-1-live-stream/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa je bila zelo zanimiva dirka. Ricciardo pa je slavil prvo zmago v karieri F1.

A ?al potrjuje dejstvo, da zato potrebuje? kolaps mercedesa...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. A bi lahko bilo ve?krat tako. Je res ?e dolg?as gledati ene in iste na prvih mestih. Upam, da bo drugo leto druga?e. ?ir?i bolidi, gume in krilca pridejo.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa je bila zelo zanimiva dirka. Ricciardo pa je slavil prvo zmago v karieri F1.

Tole pa ne bo drzal... mislim da je to njegova cetrta zmaga in 100%prva letos... definitivno pa ne prva v karieri...

 

Je pa lepo videt mal spremembe in predvsem cedalje ostrejsi boj za prvaka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamiltona kripca pustila na cedilu in prepre?ila jubilejno 50.zmago ter zminimizirala mo?nosti za osvojitev naslova svetovnega prvaka 2016.  <_<

 

@Fumanchu, v podpisu ima? mojega daaaale? najljub?ega voznika F1 vseh ?asov.  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.