Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Risk je prevelik. ?e bi se kaj zgodilo recimo, da bi se zasko?ila matica ali kaj podobnega bi bil lahko ob to?ke z dirke in bi recimo dobil samo to?ko za najhitrej?i krog.

 

Najhitrejsi krog prinese tocko le v krogu prvih 10, torej dobitnikov tock. Po tem crnem scenariju bi bila potem zanj tockovna nula.

 

Leclerc je prihodnost rdecih, le z verige ga morajo spustit. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...

Ja, res.... Ampak svaka mu ?ast; fenomenalno je peljal... Vetel je s5 ?el na no? takrat ko mu nebi bilo treba (je bilo jasno,da ne bo uspel priti pred Lewisa,ampak ok... ?e nebi ?el na no?,bi ga pa qrcali, da je stisnil rep med noge).

 

Na koncu bi bil Seb drugi,charles pa bi ostal brez stopni?k...

 

Lepo je bilo videti dva Ferrarija v fer dvoboju na stezi...

 

Predvsem me pa veseli , da je katastrofalna forma Ferrarija iz Avstralije bila (vsaj upam )zgolj preblisk....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ferrari pozablja, da jim zmago vzame vedno njihov boks...

Taaaa daaaaaa.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot totalni ne-ljubitelj tarde?ih, pa mi je bilo v?eraj vseeno ?al propadle zaslu?ene zmage tamalega, ki moram re?t da mi je veliko bolj simpati?en kot Fetl.

 

Hamilton, ?e bo ?elel letos ponovno postat prvak, je v?eraj videl kateri je hitrej?i od konkurentov in na komu je prihodnost nasprotne ekipe. :P

 

P.S. je pa lepo videt, da so pustili 16 prehiteti 5, ker ?e ?elijo letos postati prvaki, bi jaz prej stavil na mladinca kot na Fetla.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e gledam in navdu?en nad ?tartom Hamiltona, kon?noooo. Razo?aran pa da tarde?i ne pustijo Leklera da bi lovil Bottasa, pa? pa ?e naprej forsirajo brezglavega Fetla.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.