Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Hamilton je bil ze marca prvak. Noro eno prehitevanje med vodilnimi (se to med ferrarijema)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hamilton je bil ze marca prvak. Noro eno prehitevanje med vodilnimi (se to med ferrarijema)

Zakaj si tako ?rnogled? :(

 

75.zmaga Hamiltona, ?estitke!  :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj,letos pa ne upam staviti za kebab na Vettla , haha

V tvojem primeru raje svetujem na Lklera :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si tako ?rnogled? :(

 

75.zmaga Hamiltona, ?estitke! :rozico:

Ne vem ce sem crnogled, prej realisti?en. Ni ?ans sa drug zraven pride

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Za vse, ki spremljate F1, je od danes naprej mo?nost gledanja dirk, oziroma hitre vo?nje v krogih po pisti, v 4K resoluciji v ?ivo...aja,to je mo?no samo na T2, kdor je njihov naro?nik in ima seveda ustrezen televizor in pravega aminota in ga seveda to zanima.Jaz vse to imam a na ?alost ve? ne spremljam teh njihovih dogodiv??in in vratolomnih prehitevanj. :)

?koda, ker niso izbrali raje pravih dirk Moto GP.Upam,da pride v kratkem tudi to na vrsto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Pierre Gasly je bil diskvalificiran, saj so komisarji Mednarodne avtomobilisti?ne zveze po dirki ugotovili, da je njegov red bull presegel najvi?jo dovoljeno mejo pretoka goriva. Dirko bo za?el iz boksov.
  • Antonio Giovinazzi je zaradi tretje leto?nje zamenjave kontrolne elektronike v pogonskem sklopu prejel deset mest pribitka.

HA HA HA HA HA HA HA HA, in to v 'najelitnej?em' razredu.....?e en dokaz ve? da so dirkslniki omejeni na vseh podro?jih, se pravi da bi en torro rosso lahko stresel mercedesa oziroma lahko konkuriral na vrhu, ?e bi jih pustili razviti dirkalnik in pustiti dirkati..................katastrofa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

  • Pierre Gasly je bil diskvalificiran, saj so komisarji Mednarodne avtomobilisti?ne zveze po dirki ugotovili, da je njegov red bull presegel najvi?jo dovoljeno mejo pretoka goriva. Dirko bo za?el iz boksov.
  • Antonio Giovinazzi je zaradi tretje leto?nje zamenjave kontrolne elektronike v pogonskem sklopu prejel deset mest pribitka.
HA HA HA HA HA HA HA HA, in to v 'najelitnej?em' razredu.....?e en dokaz ve? da so dirkslniki omejeni na vseh podro?jih, se pravi da bi en torro rosso lahko stresel mercedesa oziroma lahko konkuriral na vrhu, ?e bi jih pustili razviti dirkalnik in pustiti dirkati..................katastrofa

Zato pa ne spremljam ve? teh komediantov, ker ni nobene resnosti oz dirkanja ve?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vidimo Ferrarijevo taktiko zdaj

Lklera so spet precej zavozili, ?eprav izpade kot da se je dobro odrezal glede na ?tartno pozicijo. :)

 

Mercedesa sta se pa konkretno udarila na koncu in kar te?ko verjamem, da je Bottas zmagal. Sicer pa ?e 4.dvojna zmaga, neverjetno. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lklera so spet precej zavozili, ?eprav izpade kot da se je dobro odrezal glede na ?tartno pozicijo. :)

Ja,pa? stavijo na Vettla. Na nekoga morajo. Bolje to, kot da si med seboj odzirata to?ke.

 

Sicer pa po svoje, kot Lewis hater, zadovoljen z razpletom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem malo pozabil nanjo, pa sem jo spet nasel...

Uf,kok sem jaz tega preigral... Iz katerega leta je to?1994 sezona?

Leto po tragicnem 94

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.