Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja,se mi je zdelo da je bila sezona 94. Zakon ?pil. Panl ta stari Hockenheimring , ?e se ne motim, celo mexico City?

 

Se spomnim tudi ?e 1starejse ; gp1?

Gp1 je bil tud zakon, imel je wet race pa je bila pisana na sezono 91

Mexico City je bil v gp1

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gp1 je bil tud zakon, imel je wet race pa je bila pisana na sezono 91

Mexico City je bil v gp1

Pa neka uli?na v ZDA je bila,ce se ne motim? Pa Adelaide...zakon.

 

Pa estoril ; meni najljub?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel volan pa pedala in ko sem igral s kolegi so morali prinesti svoje racunalnike in seveda katodne monitorje, povezalo se je s serijskim kablom...

 

Pa smo nabijal 'on line' vsi 3 je na enkrat, tako je bilo 1x na teden champion season.

Najbolje pa je bilo ko smo igrali se na menjave pa si med voznjo drugega videl 'jure is out of race' ha ha ha

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zdaj so sli se Barcelono izbrisati s koledarja.....wtf. Baje je naslednja Monza in nato Silverstone. Same zibeljke formule...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zdaj so sli se Barcelono izbrisati s koledarja.....wtf. Baje je naslednja Monza in nato Silverstone. Same zibeljke formule...

Barcelona bo out??? Ja,za monzo se je govorilo in VB tudi,pa za1x ?e ostajajo...

 

Ja,malo jih jebe ?e ta toba?na zakonodaja,ne? Vsaj tako sem 1x sli?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjala jo bo Nizozemska 2020. Letos se iztece enako monzi in silverstonu pogodba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Vem, sem prebral. Takih novic je bilo v zadnjih 10 letih malo morje. Ker se obstoje?im progam izteka pogodba in FOM tako vr?i pritisk na promotorje. Tako je par let nazaj nastala zgodba, da se VN Britanije seli v Donnington, pa za VN ?panije, da jo bo zamenjala steza v Aragonu...

?al je pomembnost barcelone prevelika za F1, prav tako pa se za Nizozemsko vsak mesec pojavi druga novica. Enkrat, da bo v Zandvoortu, potem, da je Zandvoort odpovedal in da bo v Assnu, potem spet obratno...

Sej, lahko se motim :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

doma, vreme, pa bi po kosilu idealno pasalo amapk tale ura je idiotska. Bomo raje sli na obisk

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e Bottas tudi danes premaga Hamiltona, se le-temu znajo zadeve pri?et podirat in kot so napovedal nekateri novinarji, bi potem Bottas postal Nico Rosberg verzija 2.0  :P

 

Sicer pa bom zadovoljen, ?e bosta oba2 pred Ferrarijema.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e Bottas tudi danes premaga Hamiltona, se le-temu znajo zadeve pri?et podirat in kot so napovedal nekateri novinarji, bi potem Bottas postal Nico Rosberg verzija 2.0 :P

 

Sicer pa bom zadovoljen, ?e bosta oba2 pred Ferrarijema. :jupiii:

Sezona je ?e dolga in v vsakem primeru bo razlika v to?kah ?e nekaj ?asa tako majhna med njima,da ni razloga , da bi se Lewisu za?elo kaj drasti?no podirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sezona je ?e dolga in v vsakem primeru bo razlika v to?kah ?e nekaj ?asa tako majhna med njima,da ni razloga , da bi se Lewisu za?elo kaj drasti?no podirati...

Lojze se je raje ?e danes predramil in odpeljal odli?no dirko. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Naj po?iva v miru dec. Kdor ni gledal filma, ko se dajata s Huntom v legendarni sezoni 1976, naj si ga ogleda, ker je izreden. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.