Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Dobra fotka, tule mu je ?epnil; "?uj Lojzek, jutri bo? pe?enka"  :P

 

https://www.rtvslo.si/sport/formula-1/leclerc-bo-zmago-v-monzi-napadel-z-najboljsega-polozaja/498932

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Dr?im pesti za rde?o zmago....

 

Jebemu;?e 19letje odkar sem v ?ivo tukaj dozivel ?chumijevo zmago...

Ampak,se bojim , da bo vrstni red: Ham,bot , vet. Leclerc out...

Jaz pa Hillovo leta 93, edinkrat videl Senna v ?ivo, potem je bilo v manj kot letu vsega konec :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fetl je pa mojster, klobuk dol, ker ne glede na stezo dela velike napake, da ne re?em, da je bedarijo naredil v Monzi ?e LANI in to v 1.krogu s HAM.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamali postaja velemojster, ?estitke!  :notworth:

 

(hecno videt, ko Merkl niti z DRS ne uspe pribli?ati rde?im, hehe).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je dobro odpeljal.... Vetel pa.... Pod vsakim nivojem... ?e bi bil v RB bi ?e zdavnaj letel (?e nebi bil njihov ljubljen?ek svoje ?ase)

Ob MAXu v ekipi, bi mu morala ?e bolj padla kot ob Rikjardu, dejansko bi se poba obesu pomoje.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Bogu niso srali s kak?o kaznijo za Leclerca, ko je sekal ?ikano; ve? kot o?itno je tam prej nekaj malega izgubil,kot pridobil...

 

?e tisto z opozorilom je bilo precej hard; se mi zdi,da ni tako zelo zaprl Lewisa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj je vijugal in pa tam je bilo vidno kot da je zapeljal vanj, lahko da je tako le izgledalo.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem kolk je vijugal... Lewis je pa? hotel mimo, Leclerc je pa branil idealno linijo in ja... Recimo da ni pustil za 1 ?irino prostora,ampak.... Mislim da Lewis ?e ni bil niti malo ob Leclercu,ko je le-ta ?e za?el zavijati proti njemu

 

Kakorkoli; Monza, Ferrari na vrhu, bitka za naslov je ve? ali manj odlo?ena (?e pa ?e ni, pa Charles zagotovo ni neposreden konkurent Lewisu)... ?e bi tukaj posegli komisarji.... Bi bilo pa res konec ?e tega malega ?porta ,kar ga je ostalo v formuli.

 

Podpiram pa strogo kazen za Seba... To je bilo idiotsko in nevarno. Le 1teden po smrtni nesre?i v f2.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, tvoj adut, ki je svojemu rojaku signaliziral konec dirke, oba2 Ferrarista. Alezija se ?e spomnim s cifro 27 :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vedno sem si zelel (no sej on tud) da bi zmagal v monzi...bil je blizu leta 94 odpovedal ferrari, leta 95 spet odpovedal ferrari, leta 96 startal iz 6, mesta in pol dirke vodil, potem ga schumi je prehitel pri postankih, leta 97 pa pole position in potem spet izgubil v postankih...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V 90-ih je bil Ferrari z V12 idealen za Monzo, napram V10 in V8, ki so ju imeli glavni konkurenti. Zavite steze pa so bile ?e takrat te?ava zanje. :zvizga:

 

(?e takrat sem navijal za Williams oz. McLaren, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmagal je le Kanado.....potem pa je pri?la vloga 2. voznika

 

Kako si je lahko zapomniti dobro dirko, Hakkinen je nabil Herberta, Coulthard je letel ven tik pred Alesijem ki je prehiteval Bergerja...potem oba ferrafija mimo Hilla, potem pa Schumiju gre menjalnik na volanu, gre menjat volan...(?e vedno je bil 5 ali 6 se mi zdi). Alesi pa vincitore

 

In potem legendarna scena, ki je sedaj prepovedana!!! Zmagovalni krog se Alesi pelje na ?lep na Schumijevem benettonu

 

maxresdefault.jpg


Mazda?i (ajvar, Boss, Klop), jaz sem bil 5x v Monzi, skupaj smo bili 2x ampak se jebo te ne spomnim kdo je zmagal prvi? ko smo bili....drugi? je bil Barichello z Brawnom ?e se ne motim, ko je samo z enim postankom presenetil vse, drugo leto pa je bil to ?e Mercedes (takrat ko smo ?li Exeo-Mazda6), kaj pa prvi? ko smo CX7 varianta bili? Ne spomnim se (Alonso - Mclaren?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rojaku? :D

Monako - Francija :)

 

Mi je pa zanimiva njihova himna, ki jo bodo kot ka?e ?e ve?krat letos po dirki urezali tamalemu na ?ast. :P

 

@Wankel, na podlagi tele fotke sem jaz celo v dilemi, ?e ni nek Hrvat tale Leclerc???  :hohoho:

 

https://www.rtvslo.si/sport/formula-1/ce-kje-potem-se-s-ferrarijem-zmaguje-v-monzi/499012

 

(?apljina mi asociira na kolega Bosanca in njegov pogosti rek; jebo je? ?aplju, da joj suze kaplju).  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, tvoj adut, ki je svojemu rojaku signaliziral konec dirke, oba2 Ferrarista. Alezija se ?e spomnim s cifro 27 :P

Saj ne da sta oba star?a Italjana (siciljanca) :), pa da mu je v resnici ime Giovanni :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.