Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Wooohuuu... Ferrarija v prvi vrsti

In oba2 z ve?jimi napakami ostala brez zmage. ?estitke Bottasu in Merklu za 6. zaporedni naslov svetovnih prvakov med konstruktorji.  :jupiii:  :cheers:  :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In oba2 z ve?jimi napakami ostala brez zmage. ?estitke Bottasu in Merklu za 6. zaporedni naslov svetovnih prvakov med konstruktorji. :jupiii::cheers::rozico:

Sicer bi se o napaki Charlesa dalo razpravljati,ampak,ok.... Vetlu so kot ka?e ?e 1x popustili zivcki pod pritiskom....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://portal-f1.si/2019/10/lewis-hamilton-poziva-ljudi-ne-hodite-na-grozne-predstave-z-delfini/

 

Sicer Lewisa ne maram, ampak tu si pa je nabral par pkus tock pri meni...

 

Off topic; verjamem, da je to (tudi) samopromocija, ampak sporocilo, ki ga je poslal v svet pa podpiram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no mnenje glede naknadne kazni Maxu?

Verjetno je upravi?ena, ker pravila so precej jasna. SICER PA, ob dobrem ?tartu in kasneje strategiji postankov ter manj?i obrabi gum, poba ?e zmeraj lahko zmaga s 4. pozicije. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je upravi?ena, ker pravila so precej jasna. SICER PA, ob dobrem ?tartu in kasneje strategiji postankov ter manj?i obrabi gum, poba ?e zmeraj lahko zmaga s 4. pozicije.

Ja, sem za kazen, ?e nekdo ne prilagodi hitrost rumenim zastavam,ampak... Kako za vraga so v ?tartu ugotovili ,da Max ni naredil ni? narobe in so si potem premislili, ko se je sam zatekel,da ni upo?asnil?

 

Prav ne stojijo za lastnimi odlo?itvami in s tem izgubljajo na kredibilnosti. In to ni prvi? v zadnjem ?asu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e Frank Williams navdu?en nad LH44 vo?njo, ?eprav s civilnim super?portnikom :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=rT5S8sV9ppY

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teksas zdele kvalifikacije in da vidimo kako bo potem za ju3. Hamilton je ponavadi tule poglavar.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi te bedaste formule sem bil sinoci prikrajsan za gledanje TV, ker so pri nasem operaterju (EVJ) kot kaze mislili, da bo RTL prenasal kvalifikacije in so kar zatemnili spored,  ceprav o formuli ni bilo ne duha ne sluha...  :ne vem:

 

post-10-0-51703600-1572763473_thumb.jpeg

 

Ko sem na tablici preko aplikacije A1 XploreTV pogledal, je bila se vedno druga oddaja... 

 

post-10-0-46159600-1572763580_thumb.jpeg

 

Tole zetemnjevanje je tudi ena velika bedarija... Ce na TV3 ali kdorkoli ze ima pravice prenosa, ne znajo narediti kolikor toliko normalnega prenosa, da bi folk gledal reklame pri njih, naj drugic ta denar, ki so ga odsteli za pravice raje ponucajo za kaj bolj pametnega... ne pa, da folk jebejo v glavo s tem zatemnjevanjem... Podobno je tudi recimo ori fuzbalu... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

44 ?tarta proti naslovu prvaka ?ele s petega mesta, tole zna biti zanimivo in upam da bodo vsi sre?no zvozili prvega in nadaljnjih nekaj zavojev.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi te bedaste formule sem bil sinoci prikrajsan za gledanje TV, ker so pri nasem operaterju (EVJ) kot kaze mislili, da bo RTL prenasal kvalifikacije in so kar zatemnili spored, ceprav o formuli ni bilo ne duha ne sluha... :ne vem:

 

827C01C1-867E-4D5B-A4EA-87F3A5FAE60F.jpeg

 

Ko sem na tablici preko aplikacije A1 XploreTV pogledal, je bila se vedno druga oddaja...

 

51D686A5-A49F-4AC9-969C-F912539790F8.jpeg

 

Tole zetemnjevanje je tudi ena velika bedarija... Ce na TV3 ali kdorkoli ze ima pravice prenosa, ne znajo narediti kolikor toliko normalnega prenosa, da bi folk gledal reklame pri njih, naj drugic ta denar, ki so ga odsteli za pravice raje ponucajo za kaj bolj pametnega... ne pa, da folk jebejo v glavo s tem zatemnjevanjem... Podobno je tudi recimo ori fuzbalu...

Na tv3 so itak bebcki... Njihov prenos kn oddaja pred dirko pa nevredna komentarja...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj za za?etek vrnejo dolivanje goriva (in s tem ve? razli?nih taktik),

 

uvedejo minimalno starost voznikov (da bomo lahko gledali na dirka?e kot na neke vrste heroje, ne pa kot na pobe, ki jim denar instantno odpre vrata v nekaj, kar naj bi bila kraljica moto?porta, ?ez sezono ali dve pa spokajo v druge serije),

 

naj poenostavijo pravila (Kdor res ne spremlja pravil, se zlahka izgubi v razumevanju le-teh), naj dajo manj?i poudarek na KVAZI var?evanju (jaz ne ?param z gorivom ali gumami tako kot oni)

 

In predvsem naj snamejo nagobcnike dirka?em , ker je tale gonja za politi?no korektnostjo ?la tudi v Formuli ?isto predale?...

 

Vem... Pobozne ?elje; dirka? je v slu?bi megalomanskega koncerna in mora delati za ?efa (tako kot mi vsi), mladi pobi polni denarja (oziroma sinovi od ljudi, ki imajo polno denarja) pa pa? s seboj prinesejo sponzorski denar...

 

Na tehni?ne stvari se pa ne spoznam, ampak verjamem , da bodo tisti z najve?jim prora?unom spet korak pred vsemi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mi smo samo enkrat vzeli "na obroke". So ponujali možnost pol takoj pol pa čez eno leto. In sva z ženo pol plačala takoj, v enem letu pa zbrala še drugo polovico. In tako po enem letu pridem tja z denarjem in nastane problem, kako to zdaj poplačat, ker so pozabili pripisat, da je po enem letu možnost samo kredit ali lizing. In midva sva bila prva, ki sva tja prišla z gotovino za drugi obrok... Je avto ostal dva dni brez registracije, ker je birokracija trajala toliko časa. Te akcije pa kmalu ni bilo več in je kasneje nisem nikjer več zasledil...
    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.