Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je Tilen5 napisal:

Bova skupaj se cmerila

No jokali bomo še par let in sicer VSI, ki ne navijamo za RBR in Max-a, kateremu res kapo dol za izjemno hitrost, ki je absolutno ni nasledil po svojemu fotru, hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 17 urami je g.Wankel napisal:
WWW.FORMULA1.COM

Seven-time F1 world champion Lewis Hamilton will make a sensational switch from Mercedes to Ferrari next year.

 

Sm vam reku :D

Ti jejce kje se bo dalo spremljat haas unveil zdej ob 15?

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je g.Wankel napisal:

Men se zdi čudno, da spremenil sidepod.

 

Mercedes se mi zdi najbolj inovativen dirkalnik :)

Bil je tudi pred dvema letoma, pa tisto zverinsko poskakovanje. 

 

Jaz imam občutek, da bo vrstni red obraten kot so predstavljali dirkalnike.

 

1. Biki

2. Merkl oz. MC

4. Ferrari ali AMR

 

Bomo videli na testiranjih ali pa še bolj 1. wikend marca. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je g.Wankel napisal:

Men se zdi čudno, da spremenil sidepod.

 

Mercedes se mi zdi najbolj inovativen dirkalnik :)

Poglej rbr še 1x in pol napiši o najbol inovativnem dirkalniku :P

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Tilen5 napisal:

Poglej rbr še 1x in pol napiši o najbol inovativnem dirkalniku :P

 

Kaj pa maš inovativnega? FW zgleda predpotopen v primerjavi z Mercedesovim, pokrov motorja je kopija lanskega W14. Sidepod je pa rookie mistake za veterana kot je Newey ker bo ustvarjal več lifta kot downforca s tem krilom :D

Dopuščam možnost, da je ta predstavitev sam fora, pa pravo stvar še čakamo.

 

Se slišva na konc sezone :P 

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 1
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej slike vertikalnih sidepodov, venturi efekt v pokrovu motorja in fake pokrov nosa ki ga skrivajo. Maš na tehničnem forumu veliko slik ki več prikazujejo. Mislim da bo to drug avto na testiranjih.

 

 

Aja pa je že govor da fw merca ni legalno ker se krilca zadnja ne pritrdijo na nos kot je v pravilniku.

 

Še veselo bo na prvi dirkinse mi zdi, se veselim dirke

 

 

 

 

 

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 2. 2024 ob 0:17 je g.Wankel napisal:

 

Kaj pa maš inovativnega? FW zgleda predpotopen v primerjavi z Mercedesovim, pokrov motorja je kopija lanskega W14. Sidepod je pa rookie mistake za veterana kot je Newey ker bo ustvarjal več lifta kot downforca s tem krilom :D

Dopuščam možnost, da je ta predstavitev sam fora, pa pravo stvar še čakamo.

 

Se slišva na konc sezone :P 

Ko ravno omenjaš zadnjo dirko, jaz sem že tu na pripravah Ferrarija... 😉

IMG_20240220_092434.jpg

IMG_20240219_160819.jpg

IMG_20240220_163621.jpg

IMG_20240219_155858.jpg

IMG_20240220_115903.jpg

IMG_20240219_160402.jpg

IMG_20240219_160943.jpg

IMG_20240219_155933.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Tilen5 napisal:

RBR je res zanimiv o_O

 

Ja je kar...

Sam vidiš da na nosu ostaja panela 😀

Zanimiva rešitev pri Halo-tu.

 

Vsak dirkalnik ma neki zanimivega.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.