Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Kar se ti?e F1 in navija?ev posameznih dirka?ev/mo?tev nasploh, se mi zdi brezveze prepri?evat "prepri?ane", ker je to zguba ?asa in energije. Nekdo, ki je zvest navija? ?umija, bo to vedno in ga nih?e na svetu ne bo prepri?al druga?e. Ravno tako kot mene ne, da Senna ni bil najbolj?i dirka? vseh ?asov. Vsi vidimo v svojih idolih neke lastnosti, zaradi katerih smo njihovi prista?i. Mene je recimo pri Senni navdu?evala brezkompromisna a ?e vedno zelo natan?na vo?nja na zgornji meji, njegova prehitevanja in na drugi strani tudi zapiranje po borbeni liniji (?e se samo spomnim leta 92' in borbe z Mansellom v Monacu v zadnjih krogih... ali pa Doningtona 93', ko je ?e v prvem krogu prehitel vse pred sabo in deklasiral konkurenco v napol de?ni dirki... :rispekt: ). In ?e se samo spomnim kombinacije Mclaren&Senna&Honda, se mi ?e kako sto?i po teh zlatih ?asih formule 1. Mene so pa? te stvari navdu?ile, kot pa? nekoga navdu?i nekaj povsem drugega.

 

Alesi je zmagal 1x in sicer v Kanadi leta 95', ko je nekdo spra?eval za to... Montoyo je pa v zadnjem letu zasen?il Kimi in tudi letos tako ka?e, da ?e odgovorim @Violet ;)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja,se spomnim zlatih ?asov Mclaren-Honde,ko sta ?e skupaj dirkala pri tej ekipi Senna in Prost! :bravo: To so bli po moje najbolj?i ?asi F1! :rispekt: Je bil pa Senna res 2 klasi bolj?i v de?ju! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo formula fani,kaj je blo danes zjutraj na kvalifikacijah??? :D Ki je bil danes Ferrari? Zgleda,da mu vro?ina ne pa?e.... :P Se je pa spet izkazal Nico Rosberg z tretjim startnim mestom! :rispekt: BTW s prbega mesta bo ?tartal Fisichella,z drugega Button,s tretjega Rosberg,nato sledijo Alonso,Montoya,Raikkonen........ :D ?umi starta pa z 14 mesta,ker so mu morali zamenjati motor! :whatever: Massa pa je bil povsem zadnji.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ma res....vcasih je blo res mega...senna pa je zame najboljsi od vseh...se dandanes...

 

?umi je pezzo di merda...od sedanjih voznikov mi je ql edino Montoya..po moje bo se veliko naredil, sam se mora najdet :)

 

bomo vidli kaksna bo jutrisnja dirka :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ma res....vcasih je blo res mega...senna pa je zame najboljsi od vseh...se dandanes...

 

?umi je pezzo di merda...od sedanjih voznikov mi je ql edino Montoya..po moje bo se veliko naredil, sam se mora najdet :)

 

bomo vidli kaksna bo jutrisnja dirka :P

 

Montoya " za dobro reklamo" ?e vle?e s palico svoj avtek rikverc v boks, to je ?e nekaj.... zame je poleg Sene ?e vedno med najbolj?imi

 

?umi je bil dober na za?etku, potem pa od-"zaslepljenosti" misli, da je in bo ?e vedno najbolj?i

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav... Ampak opa?am, da tisti ki pravte-zame je pa najbolj?i......... ta pa ta........

Ve?ina vsi pravte, Senna, Shumacher..... uglavnem sami prvaki. jst pa mislm, da zato ker je prvak ?e ne pomeni, da je najbolj?i! ?e zdale? ne. Spomnte se predlanske sezone in smole Montoya-ta. Ali pa smole Raikkonena z njegovim Mercedesom(a bi bil takrat Shumacher prvak)??

 

Zame pa je bil najbolj?i Jacques Villnueve. Najbolj mi je blo pri njemi v?e? tista brezkompromisna vo?nja, prehitevanja in nasploh divja vo?nja. No pa sej kot pravte, vsak ma svoj okus, in svoja merila po katerih cenijo dirka?e.

post-413-1142784553.jpg

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Schumi je pa kmet (in to nemski)

:)

 

:jupiii::danzoman::bravo::ouje::rispekt::policaj::cheers:

 

Men je pa Kimi car. ?e ne bo imel toliko smole kot prej?njo sezono se zna zgodit marsikaj...

 

P.S: David a si pozabil na lansko F1 stavo?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah David je to ?e zdavnaj pozabo,tak ko je pozabljena nadvlada Ferrarija! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto za avto; 323F BG vs. Mazda 3

 

?zmeden??zmeden? :ne vem: :unsure: David,pojasni! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

david zajebu si :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323f in David: tole dogovarjanje okoli stav je bilo v tem topicu.

Glede na vse napisano sem bil jaz najve?ji krivec, ampak David, ti pa si se neki za avte menjat menu ... :ne vem:

:hohoho::hohoho:

 

Boss hvala za pomo?. To je ta topic ja David.

Klju?e na mizo - stava je stava :ouje:

 

P.S. Ker sem dober po srcu ti bol dal mojo F-ko :D

Pol bom dal pa ?e za pija?o :cheers: sej ve? nov avto pa to

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol bom dal pa ?e za pija?o :cheers: sej ve? nov avto pa to

 

:hohoho::hohoho::bravo:

David pa v jok pa na drevo! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.