Skoči na vsebino

kupil sem 323f


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

Pa za kaj je ta Mazda slu?ila s 34000h km??? ?zmeden?

 

Za nedeljske vo?nje! :D:P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lastnik je bil gospod star 70 let.doma imam ?e tri f-ke, ampak ta bo tudi pri meni bolj za nedeljske vo?nje, ker mi pomeni kot unikat, ga ne dam ve? od hi?e.to je edinstven primerek.ostale so lepe ampak vse je nekaj predelano.zdaj imam ?e dva za trajni spomin.imam ?e kio sportage 75.000 km.avto kot nov, tudi ta bo za vedno doma.mi tist denar ni? ne pomeni za kar sem dobil.10 let pa 34000 km, avto je car, je kje ?e kateri, ki mu dela konkurenco?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lastnik je bil gospod star 70 let.doma imam ?e tri f-ke, ampak ta bo tudi pri meni bolj za nedeljske vo?nje, ker mi pomeni kot unikat, ga ne dam ve? od hi?e.to je edinstven primerek.ostale so lepe ampak vse je nekaj predelano.zdaj imam ?e dva za trajni spomin.imam ?e kio sportage 75.000 km.avto kot nov, tudi ta bo za vedno doma.mi tist denar ni? ne pomeni za kar sem dobil.10 let pa 34000 km, avto je car, je kje ?e kateri, ki mu dela konkurenco?

 

 

je ?e eden, samo da ni mazda, isti dogodek, sedaj veste pri kom je treba kupovati avtomobile,

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no ni kj!

 

Pravi izvedenec za take mazde!!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 10 let v gara?i pa jo dam v muzej.s takim avtom se ?e tito ni peljal.

 

saj jih imam ?e tri za gonit po na?ih cestah, spu??eno pa v spojlerjih, pa normalno, pa nekaj vmes, briga me , pa ?e vse je kasko, in vse dodatne kombinacije, zgubit nimam kaj, pol jih imam pa ?e 10 kom za dele, avtov dost, samo vozit jih nima kdo.

se pravi, da sem najve?ji ljubitelj 323f ba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

violet, in to je...

 

 

.... dolga zgodba

 

ko je stari ata ugotovil, da bo avto prodan najbolj?i prijateljici je ?el R 5 spolirati na servis.

 

Ko je bila uradno lastnica, ga je bilo porebno krstiti. 4 frajle smo se peljale po stari cesti iz Lj. v Ce na "kofe".

Zalutale smo ?e v Dom?alah, naredile dva kroga in nato naprej po stari cesti. Ker me ?e dolgo ni bilo, sem ugotovila, da je bolj razvit kot Lj. Celi dan smo ?urirale in nato hajd nazaj v Lj. Nekaj ?asa po stari in nekaj ?asa po novi cesti. ?e ko smo se vozile po stari cesti, nas je dohiteval ata srednjih let z folcvagnom karavan. Ko ga je na?a Barbi videla, je prestavila in pospe?ila tako, da bi ?e Montoya zasen?ila, pridobila najmanj prednost dveh avtomobilov, in seveda vse v smeh.

Ata se je moral kar potruditi, da nas je dohitel, "orng" nas pogledal, in nato na rahlem klancu tudi za las prehitel (cesta se je zo?ila na en pas).

 

?eprav je bil de?even dan, smo se imele super.

 

Pa naj ?e kdo re?e, kateri avto je bilj?i R5 ali WV karavan.

 

Sicer pa ni va?en avto, va?na je dobra dru?ba!

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer pa ni va?en avto, va?na je dobra dru?ba!

 

se strinjam VIOLCA

vse pohvale!!!! :rispekt::rispekt::rispekt:

 

DANDO1

 

BA bo kr uredu :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo zanimivo

sedaj pa se eno vprasanje, tko cisto iz prakticnega vidika...

...v cemu je finta imeti 5 avtov, ko pa je povsem dovolj eden?

 

ljubitelj mazd pa vsekakor si! :D

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fora je v tem, da jih dobim poceni,zelo poceni,zelo,zelo poceni.je pa tako, enga imam jaz, enga ima moja..., potem imam enga bolj za delat, enga sem kupil zaradi prilo?nosti, en je pa jeeb za pozimi.

 

pa ?e nekaj, koji k. ti bodo miljopni na banki, nekaj mora? po?et, ?e tako mi je v ?ivljenju preve? preve? d o l g ? a s!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fora je v tem, da jih dobim poceni,zelo poceni,zelo,zelo poceni.je pa tako, enga imam jaz, enga ima moja..., potem imam enga bolj za delat, enga sem kupil zaradi prilo?nosti, en je pa jeeb za pozimi.

jih pa menja? kot ?evlje, kajne?

 

ene za pozimi, ene za poleti, ene za v hribe, ene za v mesto...

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v najem vzamem, vrnem fizi?no nepo?kodovano, a sre?nej?o kot prej...

 

He he,o tem bi mogo pa ?ensko vpra?at!! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.