Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Zavorni diski

302 odgovorov v tej temi

#1 Odsoten   LabiGT

LabiGT

Alesi

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 49
  • 12360 Sporočil:

Objavljeno: 18 August 2006 - 18:48

se sam vodja servisa mi je rekel, da so originalni diski na mazdi 6 zanic...tko da naj kupim kake aftermarket....a ma kdo kaksno idejo? moji se pri 110.000 kar tresejo

#2 Odsoten   Marko_mx-3

Marko_mx-3

No Show all go!

• Moderatorji
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 9
  • 11223 Sporočil:

Objavljeno: 18 August 2006 - 18:50

EBC :D Samo sem pozabil točno ceno mislim pa da so nekaj cenejš kot originalni, Hladni bi bolj točno vedel

#3 Odsoten   LabiGT

LabiGT

Alesi

• Člani
  • 12360 Sporočil:

Objavljeno: 18 August 2006 - 18:52

EBC :D

Samo sem pozabil točno ceno mislim pa da so nekaj cenejš kot originalni, Hladni bi bolj točno vedel

ja sej res, Stefan iz game mi je rekel, da bo haldni vedel.
Hladni povej! :D

#4 Odsoten   komar

komar

Papa

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 198
  • 3269 Sporočil:
  • Zanima me:Topli kraji, računalniki, mobilna telefonija, pa tudi Mazda in sploh vse kar je lepo!
  • Model avtomobila: Mazda 6

Objavljeno: 22 August 2006 - 19:47

ja sej res, Stefan iz game mi je rekel, da bo haldni vedel.
Hladni povej! :D

Tudi jaz (no-moja aftek) bom počasi rabil nove diske (128k km) ?zmeden?
Info zaželjeni! :ouje:

#5 Odsoten   RoKo

RoKo

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 278
  • 790 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 6 CD SW evo II

Objavljeno: 22 August 2006 - 20:13

moji se pri 110.000 kar tresejo

Men so se začeli tudi tresti pri visokih hitrostoh na AC, pa tud ne vem kaj bi. :ne vem:
Avto ima 40kKM...
@Boss a se da reklamirat ta shit, vem da si imel ti nekaj podobnega :(

LP

#6 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Moderatorji
    • ID uporabnika: 133
  • 17662 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: Mazda 6 II CD GTA

Objavljeno: 23 August 2006 - 08:24

Men so se začeli tudi tresti pri visokih hitrostoh na AC, pa tud ne vem kaj bi. :ne vem:
Avto ima 40kKM...
@Boss a se da reklamirat ta shit, vem da si imel ti nekaj podobnega :(

LP

Pri 40.000km so mi jih menjali v garanciji saj sem jim lepo razložil, da ne kupujem izgovorov oz. umotvorov v stilu naj ne vozim po lužah :whatever:

Je pa zanimivo, da so mi pri KIA-i v garanciji izmenično menjavali in brusili diske do konca garancije pa mi niso nikoli solili pameti, kako naj vozim in kje. Kot beremo zadnje čase (Mazda 5 in filter trdnih delev) zgleda na mazdine servise zaposljujejo tudi inštruktorje pravilne vožnje njihovih avtomobilov :wacko:

#7 Odsoten   RoKo

RoKo

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 278
  • 790 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 6 CD SW evo II

Objavljeno: 23 August 2006 - 20:20

Pri 40.000km so mi jih menjali v garanciji saj sem jim lepo razložil, da ne kupujem izgovorov oz. umotvorov v stilu naj ne vozim po lužah :whatever:

Thx! :bravo:

Bom poročal, kako jo bosta odnesla avto in denarnica na servisu pri 40.000!

Lp

#8 Odsoten   pagat

pagat

Trotlfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 226
  • 140 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda6 CD 136 TE

Objavljeno: 13 September 2006 - 15:00

Je kaj novega oz. je kdo kaj zvedel glede diskov? Kak nasvet kaj kupiti? Meni tresejo zadnji, originalnih ziher ne mislim kupovat...

#9 Odsoten   IngvarL

IngvarL

Kotalko

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 50
  • 68 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 6 Sport Combi

Objavljeno: 13 September 2006 - 15:07

Je kaj novega oz. je kdo kaj zvedel glede diskov? Kak nasvet kaj kupiti? Meni tresejo zadnji, originalnih ziher ne mislim kupovat...

Jaz sem na zadnjem rednem servisu zamenjal tresoce sprednje diske z novimi in sicer od nipparts. Cas bo pokazal svoje.

#10 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Moderatorji
  • 17662 Sporočil:

Objavljeno: 13 September 2006 - 15:14

Jas se tudi bližam 80.000km in kot kaže se zgodba ponavlja tako da bom ob servisu posegel tudi po menjavi za kakšen manjši šrot.

#11 Odsoten   Symon

Symon

Trololo

• Člani
    • ID uporabnika: 285
  • 10989 Sporočil:
  • Model avtomobila: RS 200 CUP
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 13 September 2006 - 22:50

Jaz sem na zadnjem rednem servisu zamenjal tresoce sprednje diske z novimi in sicer od nipparts. Cas bo pokazal svoje.

Jaz imam Nipparts diske in ploščice. Kljub trdemu delu se ne vdajo kar tako. :bravo: Zaenkrat sme zadovoljen, celo, če jih zelo zlorabljam so, ko se ohladijo spet dobre! :danzoman:

#12 Odsoten   LabiGT

LabiGT

Alesi

• Člani
  • 12360 Sporočil:

Objavljeno: 02 November 2006 - 23:01

sem mal pogledal okol in je (najbrz) odlocitev padla diski brembo ploscice pa EBC green stuff upam, da bo boljs

#13 Odsoten   David

David

Desperados - The way

• Člani
    • ID uporabnika: 228
  • 5552 Sporočil:
  • Zanima me:Party&Drinks
  • Model avtomobila: Nissan Pathfinder

Objavljeno: 03 November 2006 - 09:06

sem mal pogledal okol in je (najbrz) odlocitev padla
diski brembo
ploscice pa EBC green stuff
upam, da bo boljs

Labisan.... kaka je pa kaj cena???

#14 Odsoten   Grega_

Grega_

TZZ - Tako Zvani Zajebani

• Člani
    • ID uporabnika: 288
  • 5640 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 3 GTA

Objavljeno: 03 November 2006 - 09:25

EBC so super, samo ko so mrzle mal slab primejo samo je pa potem toliko bolje :) ...komi čakam pomlad da jih gor ruknem, ker jih ne morem več gledat v garaži :bravo:

#15 Odsoten   LabiGT

LabiGT

Alesi

• Člani
  • 12360 Sporočil:

Objavljeno: 03 November 2006 - 10:04

kolikor sem pogledal bo 4x diski in 4x ploscice prislo okoli 400 eur noben mi ni omenjal da green stuff slabse primejo ko so mrzle? to pa ni dobra novica, jaz rabim , da skoz dobr primejo :blink: eh zdaj treba naprej iskat...

#16 Odsoten   Grega_

Grega_

TZZ - Tako Zvani Zajebani

• Člani
    • ID uporabnika: 288
  • 5640 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 3 GTA

Objavljeno: 03 November 2006 - 10:39

jest imam komplet zadevo in diske in ploščice od EBC-ja in ko so hladni je mejčken slabše prijelo, res pa da jih dalj kot en mesec nisem mogel testirat ker je bil pol karambol, sem pa tko bral tudi na forumih da tale kombinacija ko je hladna mal slabše prime oz. ne tako kot prime ko je segreto. Ni bilo pa nikoli krize da se nebi ustavil tako da mislim da si dobro nabavil oz. misliš dobro nabaviti in se nimaš kej sekirati da boš kam v graben zaradi tega letel.

#17 Odsoten   Symon

Symon

Trololo

• Člani
    • ID uporabnika: 285
  • 10989 Sporočil:
  • Model avtomobila: RS 200 CUP
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 03 November 2006 - 17:05

Green stuff so "street ploščice". Zato jih je potrebno malo ogreti, da primejo maksimalno ampak po moje se ti ni treba bati, da bi se zato kar zaletel, da ne primejo nič. ;) Le optimalno delujejo, ko so ogreti. :bravo:

#18 Odsoten   LabiGT

LabiGT

Alesi

• Člani
  • 12360 Sporočil:

Objavljeno: 06 November 2006 - 11:42

tko kot se mi je zdelo: nic en morem dobit! kombinacija brembo diski pa ferodo ploscicie, treba cakat 3 tedne... green stuff nimajo zadnjih original mzda so slabsa kombinacija in dalec najdrazja a je kaksne v avstriji ali italiji bliz meje ki to prodaja? sploh ne vem kaj cem narest anybody??

#19 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Moderatorji
  • 17662 Sporočil:

Objavljeno: 06 November 2006 - 12:27

A si tukaj že kaj spraševal..

imajo Bradija, Lucasa, Matteli

Ne vem, jaz sem bil z Bradijem zelo zadovoljen - 80.000km brez težav...

#20 Odsoten   skorp_jon

skorp_jon

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
    • ID uporabnika: 354
  • 6 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 6 TE

Objavljeno: 07 November 2006 - 10:59

meni so isto menjali diske nekje na 50.000 km, ker so trosili. sedaj imam 105.000km pa zopet trosijo. Tak da moram menjati vse komplet.

Odgovori

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov