Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

moja lubica potegne do 180kmh brez problema,potem treba malo cakat pa se mogoce prileze kak kmh vec,je pa slo najvec po hribu navzdol nekje blizu 190kmh,ampak zanimivo da se je na obratomero kar lufta do rdeciga polja,amoak saj je le 90 ks,kaj cemo vec pricakovat :D

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Midve sma se peljali 170 km/h, ve? se nisem upala pritisnat. Sam, morete vedeti da je to za mene ffuuulll velik( to je tako kot bi se vi peljali 250km/h in ?e ve?). Mene je ffuuulll strah hitrosti. :( Kadar se peljem v f-ki, zmeraj vpijem, ker Mazdilak kr pohodi plin (mene sploh ne upo?teva).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK,OK no a zaj me bote pa napadali?? :D Pol pa na dan z va?imi novimi najhitrej?imi trenutki v Mazdah! :P Jaz priznam,da ?e nisem sprobal limita mojga avteka! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tudi (najbr? :hohoho: ) ?e nisem stisnil maximuma iz Mazde, ampak najhitreje je ?lo 190, ve? pa zaradi preve? ovinkaste AC v Nem?iji ni ?lo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak najhitreje je ?lo 190, ve? pa zaradi preve? ovinkaste AC v Nem?iji ni ?lo.

 

190??No malo ve? sn pa ?e peljal! :P Pa ovinkasta AC v Nem?iji?? ?zmeden? Kolko sn se jaz tam vozo,je bla dokaj vredu,je letelo ?ez 230 tudi z rahlimi zavoji! :bravo: Aja,pa nisn bil z mojo Mazdico,ampak z BMWjem od kolega,moja bi ?la ?e ve?! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja najvec do zdej sm se pelo 210km/H.Pa mislim da bi loh se seu kak kilometer vec.

 

Ne ni taka notranjost...

To je kr ena slika...

 

Jst sm se dons pelu 205 najve? do sedaj!Mislim pa da ?e ma enih 10 km fore!

 

Druga? je pa tole moj ?tevc!(malo slabo se vidi)

post-717-1163092806.jpg

KAJ PA OSTALI KAJ??

 

:rispekt: sorti.Nazadne ko sma govorila so ble cifre dost nizje.Sm ti reko da mazda leit. :mi pijemoo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

190??No malo ve? sn pa ?e peljal! :P Pa ovinkasta AC v Nem?iji?? ?zmeden? Kolko sn se jaz tam vozo,je bla dokaj vredu,je letelo ?ez 230 tudi z rahlimi zavoji! :bravo: Aja,pa nisn bil z mojo Mazdico,ampak z BMWjem od kolega,moja bi ?la ?e ve?! :P:D

 

na poti na Dansko, je AC ?ez ene hribe, dokaj ovinkasto, 3-4 pasovi.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda bi bilo poleg dobro tudi povedat koliko preve? vam ka?ejo ?tevci, da vidimo realno hitrost.

 

Jaz sem npr. po ravnini in v brezvetrju pri?el najve? do okroglih 200 km/h po ?tevcu, ki pri M6 ka?e kakih 7-8 km/h preve?. Kon?na hitrost se skoraj do km natan?no ujema s tisto iz tehni?nih podatkov. Je ?lo pa ?e tudi 215 km/h po klancu navzdol. :P Sprobal sem pa na prazni avtocesti, ko dale? pred mano ni bilo nikogar, ker take hitre vo?nje pri malo gostej?em prometu nikakor ne odobravam. Ker sicer si pa na?timam tempomat nekje na 130-140 km/h. ;)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekdanja mazda mx3(dohc motor z 79kW), najve? 203km/h po ?tevci :)

 

toleranca nevem kaka je, sem pa meril z GPS-om pri hitrosti 110km/h(na ?tevcu), gps pa je kazal 108km/h

 

Ja nevem kak je teb kazal, men je kazal danes natan?neje 204 km/h!!!(100%)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na poti na Dansko, je AC ?ez ene hribe, dokaj ovinkasto, 3-4 pasovi.

 

Ma ne mi re?t, da na celi poti do Danske nisi najdu en kos ravnega za sprobat kolko gre... :hohoho:

Men je po ?tevcu kazalo 220 po ravnem pa brez prometa , pa ni ?e blo ?ist do pleha, samo hauba se je za?ela sumljivo napenjat in trest,pa sm raj odnehu... :blink::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tovrstna tema mi je nekaj znana, se mi zdi da sem jo ravno jaz pred kakim letom odprl, no sicer pa men gre mazdurina ?e vedno tam nekje 220 (z zaprtimi svojimi o?mi seveda)! <_<

 

Je pa blo 2 let nazaj pozim zanimiv ko jo je vozila ena biv?a gospodi?na in je glih za?elo sne?it pa sva se vra?ala iz Nouga majsta in sem jaz nekaj muziko iskal po predalu, njo pa posadil za volan in ji dal komando, naj nabije po gasu in nikakor (v klanec od Ivan?ne gorice gor in pol dol prot Grosuplu) nisva pr?la niti do 200, pol pa se jaz malo bolj zatopim v iskanje cdjev, pa kar naenkat po klancu dol vidim ?tevc na (od oka) 232, takrt pa pol nisem ni? ve? reku, pa tut karkol bi takt reku, bi blo najbr? zaman in neb zdele telih vrstic rabil pisat! :hohoho:

 

Moja ma?inca ima pa sicer tovarni?ko natanko 201! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se ti?e mojga zelenca ga ?e nism konkretmo probal sm pa se peljal okoli 180 proti NM!!!

In mi je tud ?koda ti?at k vem da ne gre kj ve? :(

 

Najhitreje sm se peljal okoli 900 km/h(ne vem to?no kok sploh potegne na?a adria)...........................

 

z avionom seveda!!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.