Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Spontana (naključna) srečanja

• Please log in to reply
6562 odgovorov v tej temi

#6561 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 5658
  • 5837 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: BT-50
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 17 March 2019 - 12:32

Srečal Katjo.

In občudoval, kje je dobila tako pridne otroke. Ko je rekla, da gredo domov, se je obrnila in otroka sta šla skupaj z njo. Ko sem jaz rekel, da gremo domov, so me vsi zmerno do pretežno uspešno ignorirali. Potem sem lovil enega po enega in zapiral v avto in je bilo kričanja, da so iz bližnjih blokov prišli gledat, če koga odiramo... In sem ugotavljal, da ni pošteno. Katja ima dva otroka in oba sta pridna. Midva z ženo sva poskusila petkrat, pa nimava nobenega pridnega...

#6562 Odsoten   Katjaa

Katjaa

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 8021
  • 1465 Sporočil:
  • Spol:Ženska
  • Model avtomobila: Mazda6 SportCombi
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 17 March 2019 - 15:50

Srečal Katjo.

In občudoval, kje je dobila tako pridne otroke. Ko je rekla, da gredo domov, se je obrnila in otroka sta šla skupaj z njo. Ko sem jaz rekel, da gremo domov, so me vsi zmerno do pretežno uspešno ignorirali. Potem sem lovil enega po enega in zapiral v avto in je bilo kričanja, da so iz bližnjih blokov prišli gledat, če koga odiramo... In sem ugotavljal, da ni pošteno. Katja ima dva otroka in oba sta pridna. Midva z ženo sva poskusila petkrat, pa nimava nobenega pridnega...

:lol: tista v vozičku ne šteje. Drugi pa se še ni ogrel za traparije:) Aja pa hvala za voden ogled Mazde

#6563 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 5658
  • 5837 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: BT-50
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 17 March 2019 - 20:25

:lol: tista v vozičku ne šteje. Drugi pa se še ni ogrel za traparije:) Aja pa hvala za voden ogled Mazde

Ja, ja, je bila konkurenca prehuda in je zahtevala malo višji nivo traparij...

1 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

Google (1)