Skoči na vsebino

mehanski zaklep menjalnika


andrej77

Priporočeno sporočilo

lp

 

mene zanima. ?e je dal kdo od vas vgradit mehanski zaklep menjalnika? govorim o tej zadevi blokada menjalnika ?

 

kak?no je va?e mnenje?

 

jaz i??em nekaj takega za Mazdo5, ker iz meni neznanega razloga ni serijsko vgrajenega alarma ?e pri osnovni opremi, kar se ti?e naknadne vgradnje pa zaradi garancije ne bodo preve? veseli, ?e bo kdo ?aril po elektroniki

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

 

mene zanima. ?e je dal kdo od vas vgradit mehanski zaklep menjalnika? govorim o tej zadevi blokada menjalnika ?

 

kak?no je va?e mnenje?

 

jaz i??em nekaj takega za Mazdo5, ker iz meni neznanega razloga ni serijsko vgrajenega alarma ?e pri osnovni opremi, kar se ti?e naknadne vgradnje pa zaradi garancije ne bodo preve? veseli, ?e bo kdo ?aril po elektroniki

 

?e je alarm strokovno vgrajen ni? ne "telovadijo" z garancijo.Jaz imam vgrajenega naknadno in je bil vgrajen ?e,ko je bil avto v garanciji.Dvakrat sem uveljavljal garancijo in sploh ni bilo problemov.Le pri kasku dobi? dodaten popust,?e ima? vgrajen alarm. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej baje je isto za tole napravo

 

sam sem mel probleme pred leti z seatom, kjub temu, da je vgrajeval poobla??en servis, celo po?egnan s strani uvoznika seata, nakar so se ob te?avah za?eli zapleti in krav?lanje ?ivcev, tako z ene kot z druge strani

 

se boim jst kar pri prodajalcu pozanimal, ?e vedno pa me zanimajo va?a razmi?ljanja o tej napravi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alarm je sicer super zadeva je pa res, da se dandanes nih?e ve? ne obrne za njim ker se jih dosti spro?i zaradi kak?nega ropota. :blink: Glede garancije bi se moral pozanimati in vpra?ati na servisu. Ker konec koncev tudi zaporam menjalnika je "nepoobla??eno brskanje po avtu" in bi ri lahko te?ili. Sem pa za tole stvar izvedel nekaj let v eni reviji in menda je zanesljiva. In ?e si zavarovan pri Triglavu kot pi?e dobi? 20% popusta pri kasku kar pomeni, da se ti ?e finan?no izpla?a zadeva. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker konec koncev tudi zaporam menjalnika je "nepoobla??eno brskanje po avtu" in bi ri lahko te?ili. Sem pa za tole stvar izvedel nekaj let v eni reviji in menda je zanesljiva. In ?e si zavarovan pri Triglavu kot pi?e dobi? 20% popusta pri kasku kar pomeni, da se ti ?e finan?no izpla?a zadeva. :rispekt:

 

no, sej v bistvu zato sem dal temo... ?e ima ?e kdo izku?nje s tem, preden se sam lotim raziskovanja... in pa, ?e se je kdo tega ?e lotil.. a mislite, da bi mi servis (ali pa uvoznik-kdo to sploh je) dal kak?no izjavo, da priznavajo garancijo, tudi ?e se ta zadeva vgradi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene moj alarm kar pokli?e in mi pove kaj ga mu?i.

 

katerga pa uporablja?? (lahko tud na zasebno, da ne bo? razkrival varnostnih podatkov ?ir?i mno?ici)

 

druga?e sem dobil odgovor od MMS d.o.o. ki se glasi: "Spo?tovani! Vgradnja omenjene mehanske blokade menjalnika lahko vpliva na garancijo v primeru, da je do napake oz. okvare pri?lo zaradi vgradnje le-te. V tem primeru se garancija na dolo?en sklop ne velja

Lep pozdrav,

Dimitrij Vu?nik

Koordinator servisne mre?e

Customer service coordinator

 

in ?e prevedem v sloven??ino... ?e bo pol z menjalnikom karkol narobe, pol si lahko garancijo obri?e? pod nosom...

 

skratka, treba bo iskat navaden avto alarm... je res jeba, ?e ho?e? kaj posebnega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katerga pa uporablja?? (lahko tud na zasebno, da ne bo? razkrival varnostnih podatkov ?ir?i mno?ici)

 

druga?e sem dobil odgovor od MMS d.o.o. ki se glasi: "Spo?tovani! Vgradnja omenjene mehanske blokade menjalnika lahko vpliva na garancijo v primeru, da je do napake oz. okvare pri?lo zaradi vgradnje le-te. V tem primeru se garancija na dolo?en sklop ne velja

Lep pozdrav,

Dimitrij Vu?nik

Koordinator servisne mre?e

Customer service coordinator

 

in ?e prevedem v sloven??ino... ?e bo pol z menjalnikom karkol narobe, pol si lahko garancijo obri?e? pod nosom...

 

skratka, treba bo iskat navaden avto alarm... je res jeba, ?e ho?e? kaj posebnega

 

Z menjalnikom nima bit kaj narobe, saj se zaklepa smo ro?ica manjalnika, pa ?e ti to srokovnjaki ki se s tem ukvarjajo zmontirajo, ni bit kaj narobe.

 

Uporabljam en XY(res ne vem imena firme) alarm, imam ga ?e ve? kot pol leta, dela pa kot ?us. Ima tud lastno napajanje, pa ?e v primeru kraje ti po?lje pribli?no lokacijo kje je vozilo, seveda pogoj je GSM signal.Daljinca imata velik domet(za moje pojme)cca 50 metrov, poldeg tega dobi? ?e prostoro?no telefoniranje, alarm te pokli?e na GSM ?e kdo kaj ?ara po in okrog avta, lahko ga v?ge?, ustavi?, zaklene?-odklene?, ali pa enostavno komunicira? z lopovom in mu objasni? da naj ne pipa zadev ki so v avtu. Skratka funkcij ni da ni. :bravo:

Cena za moje pojme drobi?, glede na to kaj ti ponujajo drugi brez GSM modula.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.