Skoči na vsebino

Mazda 2


_barbara_

Priporočeno sporočilo

Ja sej za zdaj sem bolj za 3-vratno.

Ampak ?e vedno nisem ?isto odlo?ena.

Kar je pa skora jneverjetno je pa to, da 3-vratno dobim septembra, 5-vratno pa oktobra.

3-vratne sploh ?e zunaj ni pa se jo da prej dobit kot 5-vratno ;)

Jah kaj ?mo, trenutno v Sloveniji na na voljo rde?e z opremo te pro.

Ampak 3-vratna mi je vedno bolj v?e?. Tako, da... mislim,da mi ne bo treba ?akati na oktober...sicer pa... en mesec gor en mesec dol ;)

No, hvala za mnenje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,lep?a je 3vratna,samo bolj funkcionalna je pa 5vratna.....tak da vzami kaj ti bolj ustreza. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bi vzel 5 vratno in tudi izklju?no zaradi funkcionalnosti. Je pa res, da je avto bolj kompakten s tremi in ?e si sama ali pa v dvoje brez otrok in mlada, je tudi 3 vratna ?isto v redu. Premisli kaj tebi odgovarja v ?ivljenju in tisto kupi.

No, mislim, da ti nisem ni? pomagal... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm ?e zmeri za 3 vratno, ker za dru?ino je to itak premajhen avto, tud ?e bi bla 5 vratna. Funkcionalnost: Hm, odvisno kolk folka preva?a?. Jst mam 4 vrata pa se redko kdaj zgodi da se kera zadi odprejo, ker se ve?inoma peljem sam oz. mam ?e sovoznika. Tko da lepota pri tej mazdi zmaga :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, da si mal v ?ivo pogleda? kaj bo? kupla :bravo:

 

 

Pa ?e crash test

 

 

Drga? pa mislm da more met usaj 4 zvezdice. ?e ma hyundai i10 4 zvezdice pa je ?e manj?i od mazde.

 

Se opravi?ujem, 5 zvezdic ma :D

 

http://www.euroncap.com/tests/mazda_2_2007/306.aspx

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jee..bi rad vidu crash test, na katerem npr. nissan patrol se zaleti v bok mazde 2...

 

ja in to pri 80km/h! :blink:

 

¨3 vratna je lep?a!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jee..bi rad vidu crash test, na katerem npr. nissan patrol se zaleti v bok mazde 2...

 

Predvsem bo tudi voznik Patrola nastradal noter v avtu, mogo?e mu bo armatura polomila kak gle?enj.... Sicer ?al v Euro NCAPu ni Patrola so pa Pathfinder (4 zvezdice) in Navara (3 zvezdice) ki sta malo v ?lahti z njim. :blink:

Sicer priznam te?a dela svoje, ampak hecno se mi zdi, ko ljudje z naprimer Navaro mislijo, da vozijo tank, v resnici je pa ima? pri Mazdi 2 manj mo?nosti po?kodb kot v Navari. Saj ?e pogleda? recimo Smarta ki je kinderjaj?ek ampak sama struktura je pa trdna da dol pade?. :blink:

Za mestne hitrosti/uporabo je pa Mazda 2 in kaj podobnega zakon. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

od 23.04.2008 sem PONOSNA lastnica 5 vratne mazde 2....prej sem mela 3 vratnega clia....?e ?e vozi? koga, itak da stopi na prag, ko gre v in iz avta....in pol mi je ?lo to ful na ?ivce.....pa ?e sede? se mi je potem po parih letih zatikal....ma ne vem no...

 

skratka....mam 5 vratno, srebrno....in je fin ob?utek, ko se kdo obrne za tabo, k vozi? to malo lepotico...sem tako zadovoljna z njo, da ni za prehvlat....res.....prou u?ivam v vo?nji....

 

:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.