Skoči na vsebino

Metlice brisalcev


Priporočeno sporočilo

kurc, ne dobi? nikjer, pa sem dal po 14 dneh spet 30? za nov par. Zanimivo, Boschevi se prilegajo, championovi padajo ven, za isti avto....

razlika pa je da imajo boschovi ?e dodaten zati? na koncu vodila ki neomogo?a premik adapterja nazaj (?e ho?e? sneti, ga mora? stisniti), poleg tistega standardenga na vrhu ki sko?i v luknjo....

 

No ?e ne drugega se mi zdi da bom lahko v aslednji rundi skombiniral nov komplet, ali champion gumice na boscha ali pa boscheve adapterje na championa  :rolleyes:

 

cel ?ur, ampak rabi? tak trenutek, da se zave? da je supa dupa avto z supa dupa tehnologijo ni?vreden, ?e mu gredo brisalci (isto velja za gume in bremze)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

V hoferju kupil bosch aero eco, 6eur za komad. Ima kdo izkusnje z njimi?

 

Spomladi jih namontiram, zdajsnji champion so ?e za silo.

 

Sem pa bil dalec najbolj zadovoljen z original, sledijo valeo, ?e najslabsi so champion.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Po mnogo preizku?anja obi?ajnih brisalcev (Bosch, Valeo, Champion, Denso, no name,...) in flat brisalcev (Bosch Aerotwin, Valeo, no name,...), ki so ali ?kripali ali slabo brisali (te?ava flat brisalcev) sem ?e najbolj zadovoljen z Denso Hybrid brisalci - jih imam ?e tretje leto in so ?ele zdaj zreli za menjavo, ker so za?eli pu??ati sledi in ?kripati/preskakovati, pa sem jih vmes vsega dvakrat o?istil z baby rob?ki. Tudi niso pretirano dragi.

 

http://www.denso-am.com/products/automotive-aftermarket/wiper-blades/wiper-blades/hybrid-wiper-blades/

 

 

Tudi izgled je zelo stock v primerjavi s tisto "kameljo grbo" na Bosch Aerotwin in ostalih flat brisalcih.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Bartogu se lahko kupi samo gumice in jih zamenja?. Stanejo pa 8? in so isto kvalitetne kot Bosch. Naj bi bile neke OEM gumice.  

Jaz sem jih kupil in res delajo super,pa ?e cenovno je to to .  :P

Hvala bom preveril :)

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prosim za predlog kaj kupiti, in predvsem KJE kupiti (najraje preko spleta) za model Mazda 6 model 2014. Rabim pa nove brisalce-gume. Hvala

https://www.avtobrisalci.com/wp-content/plugins/WooCommerce-car-filter/include/product_filter.php?make=11&model=375&syear=610&xmake=Mazda&xmodel=6&xyear=....%20od%202012%20dalje

 

Nabavil za CX 7 in sem ful zadovoljen. Lepo bri?ejo in so tihi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ko bi kdo dal oceno brisalcev po cca 10.000km bi bilo fajn, nov sigurno vsak brise

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ko bi kdo dal oceno brisalcev po cca 10.000km bi bilo fajn, nov sigurno vsak brise

Noja... to ne drzi cisto... sem enkrat kupil neke Valeo na crpalki... in so tako zanic brisali, da sem dal stare nazaj.... ;) ... in potem dal raje malo vec za Boscheve... Od takrat kupujem samo se Boscheve ali originalne na servisu... enkrat sem vzel Champion, pa so bili tudi OK...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.