Skoči na vsebino

Mazda ne v?ge


Priporočeno sporočilo

NE NAJDEM TE TIPKE,..RABIM BOLJ NATAN?NA NAVODILA :ph34r:

 

Vsede? se na tla raz?iri? noge in poi??e? gumbek nekje med palcema na nogah. :hohoho:

Lahko pa samo v ma?ki gre? malo ven in potem v stoje pogleda? proti ?evljem in ni hudi? ima? malo ni?je od ramen levo in desno en gumbek. :bravo:

Ti gumbi so vsi za CapsLock. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo ! <_<

PS: Caps lock je na desni strani tipkovnice nad tipko shift, lahko pa dr?i? shift pritisnjen ko pi?e?.

 

fuck... ampak res ga ni na desni strani ... a ta, ki je na levi bo dovolj dober :ne vem:

 

 

:P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobro razmi?lja?, treba je iti v korak s ?asom in se prilagajat trenutni politi?ni situaciji... jaz recimo sem za?el na ko? metat samo ?e z levo roko ;)

 

...jaz pa recimo sploh ve? ni? ne menjavam,ker bi bil takoj desni?ar druga?e... :P

..se mi zdi,no. :whatever:

 

...in potem ne bi mogel ve? bit prijatelj od prometnega ministra.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...jaz pa recimo sploh ve? ni? ne menjavam,ker bi bil takoj desni?ar druga?e... :P

..se mi zdi,no. :whatever:

 

...in potem ne bi mogel ve? bit prijatelj od prometnega ministra.

 

Lahko si prijatelj od Rupla, a ni tud´ on nek "svira?".... :ouje::ouje:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fuck... ampak res ga ni na desni strani ... a ta, ki je na levi bo dovolj dober :ne vem:

:P

 

Na asusu ga mam na obeh straneh, pa me je malo zaj... sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na asusu ga mam na obeh straneh, pa me je malo zaj... sramezljiv

 

Pametno "Polde", to je pravi prenosnik za dana?nje levo-desne ?ase.

 

Noben te ne more j. ..., da ima? tipkovnico nasprotne politi?ne opcije. :jupiii::jupiii::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ma? tud enter na obeh straneh, ?e si po Siriusovo tako politi?no korekten :hohoho:

 

Mogo?e pri naslednjem modelu. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kriv je bil Akumulator zdaj v?iga normalno in brez problemov :bravo: Matr 1 leto star akumulator je ?el v k***c :rispekt:

 

Pozdravljen/i

 

no me veseli, da je ?e ena Mazda nazaj v brezhibnem pogonu...

 

A mi zaupa? kateri akumulator si dal notr (firma,tip).. kje si ga kupu in kolk je cena oz. nasvet kam in po kak?en akumulor.

 

Tud jest sm mogu dons na porivanje u?igat.. kar je sicer ?lo brez ve?jih te?av, mi je pa ?e en teden avto "zaka?ljal" predn je uspel obrnt oz. v?gat, danes pa se je zgodba o?itno kon?ala. Saj sem imel namen ?e zamenjat.. pa nisem imel dovolj ?asa.. oz. sem tudi ?elel pred nakupom novega preveriti, ?e je to sploh potrebno (da ni kaj drugega)...

 

Kam bi lahko peljal na merjenje akumulatorja, pa da me to ne bi preve? stalo ( vem da za 40? dobi? ?e merilnik akumulatorja, kar pa se mi zdi za eno merjenje preve?, naprave pa bolj pogosto (upam) ne bom potreboval).

 

Imam Mazdo 323F ('98), trenutno je notr Starter akumulator 64 Ah..

prostora ni sicer kaj preve?, nisem ?e uspel to?no zmerit velikosti.. oz. koliko prostora da bi not postavil ve?ji akumulator ?

Prosim za kak?en nasvet v zvezi z mo?jo oz. velikostjo, ki je ?e mo?na in smiselna za tak avto ...

 

Kam lahko odvr?e? rabljen oz. uni?en akumulator ? Opazil sem, da imajo na ?rpalkah posebne kontejnerje za baterije pa me zanima ali tam lahko odvr?e? brezpla?no ? oz. kak?ne so cene za to ?

 

.. omenil si 1 leto star akumulator, da je ?el v ni? !... tudi sam sem imel ?e tako izku?njo, a napaka je bila tudi moja... saj sem "nov" akumulator kupil brez da bi pogledal datum "proizvodnje" oz. polnjenja.. in tisti akumulator je ?e stal "na zalogi" ?e vsaj 1 leto .. in o?itno ni bil ustrezno shranjen oz. je bila kak?na druga napaka...

Priporo?am, da ob nakupu preverite datum "proizvodnje"..

 

Hvala za nasvete in mnenja, Gasscoin.

 

p.s. : Mazda je Zakon !

Just DO it OK, with Mazda !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja izku?nja s tujimi proizvajalci je negativna. Imel se akumulator Fiamme, ki se je "stegnil" po dveh letih. Kupil sem ga zato, ker je prej bil noter enak akumulator, ki ga tovarni?ko vgrajujejo v ta tip avtomobila. Te?ave so se pojavljale po zimi, ko zaradi nizkih temperatur pade kapaciteta. Nato sem nabavil na?o Vesno (v beli plastiki) in razlika je bila pri enaki ampera?i o?itna, ni? te?av po zimi pa ?e zdr?al je dvakrat dlje kot tisti ta "bolj?i".

 

Nisi navedel tip motorja, vendar bi za bencinca moralo biti 65Ah dovolj.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Topla Heavi Dutty, je zakon. (Je pa ?RNE barve, ravno za labija :D ) :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen. Jaz imam zdaj toplin akumulator v rde?i plastiki.Pojdi na en servis izmerit akumulator mislim da ti ne bodo to ni?esar zra?unal.Moj motor je 2.5 in 50Ah akumulator v redu ?pila.Tako ?e bo? kupil 50Ah bo dosti mo?en za 1.4 motor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja izku?nja je slede?a za mazdo 323f letnik 98 se dobi originalna oblika akumulatorja Vesna 60 ah in sicer je ta oblika posebej zasnovana za "sedi??e" aku v mazdi ker nima spodnjega roba je dovolj visoka in ima raven zgornji del akumulatorja.?e bo? ?el kupovati akumulator vesna lahko preveri? starost akumulatorja tako da pogleda? na vtisnjene ?tevilke na aku.IN sicer npr.2D20345 kar pomeni 2 je torek D je dopoldanska izmena 20 je 2.linija 34 je teden izdelave in 5. je letnik 2004 ker se zadnja ?tevilka pi?e z zamikom za eno leto naprej. Aku pa pod obremenitvijo ne sme pasti pod 9.3v to pomeni ko obrne? zaganja? ti napetost ne sme pasti pod 9.3v.?e pade napetost pot to mejo poskusi z ponovno napolnitvijo akumulatorja.?e ima aku v mirovanju napetost manj kot 12v se pravi 11.8v ali manj je mo?no da je pri?lo do prekinitve medceli?nih vezi lahko pa tudi da je pri?lo do kratkega stika med plo??ami to pa ugotovi? tako da odvije vse vijake na aku in poskusi? zagnati motor in ?e katera celica zavre je ta celica v stiku.

upam da sem ti vsaj mali pomagal ;)

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.