Skoči na vsebino

Mazda 6 akumulator!


Priporočeno sporočilo

Boschovo srebro se po ADACovih testih ne sveti najbolje, jih banner ?i?a.

 

http://www.adac.de/infotestrat/tests/autoz...rcePageId=31895

 

Sem ?e omenil,da jaz na te t.i "neodvisne" teste ne dam niti po?enega gro?a.To sranje od bannerja sem imel zdaj noter in nikoli ve?.Prodajalec, ki mi je prodal ta sednji filigramski bosch je povedal, da ne prodaja ve? bannerjev ,ker je imel cel kup reklamacij. Pa tudi meni je po dobrih treh letih ?kripnil.

Sem pa naletel v eni reviji na mnenja kupcev in zadovoljstvo in je bil krepko na prvem mestu ravno tale Bosch,

banner pa na solidnem petem mestu. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sem klical v biv?o Gamo v BTC in na A-Cosmos na Celov?ko. Pri obojih so rekli, da imajo akumulatorje celo na zalogi (v?as si mogu predhodno naro?it). In ker je bil Cosmos tudi po 16.uri odprt sem ?el tja iskat. Uradna cena je 139,60?. Ti lahko tudi ra?un pofotkam, ?e mi kdo ne bo verjel ;):ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazadnje ko sem kupoval 100A Akumulator (pred dvema tednoma) sem dal za njega 100?. Je pa od TABa ne vem pa ?e mere ?timajo za mazdo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Pozdravljeni,

 

meni je pa danes kot ka?e umrl akumulator na M6 CD89kW, letnik 2007. Akumulator je letnik december 2008.

Zjutraj sem pri?el v avto pa so mi ?isto narahlo svetile utripalke in pozicijske lu?i (WTF?) avto sem dal na kable res na malega bencinarja in ni niti muksnil.

 

?udi me, kaj mu je ker sem v?eraj naredil 400 km v kosu torej bi moral biti akumulator poln. Res pa sem puastil vtaknjeno navigacijo ampak itak ko vzame? kontakt ni ni? ?troma v naviju, se prav mi ga ni navi spumpal.

 

Akumulator je pri serviserju, poskusil ga bo spravit k sebi. Sicer pravi da je pri njemu topla 136? in bosch 150 ? :( :( :( :( :(

 

imamo kako cenej?o varianto?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri, da pa?e dimenzija. Kolikor imam v spominu, ne.

 

?e mi nekdo proda akumulator z besedo, da je za M6 mu to tud verjamem. ?e pridem domov in ne pa?e notr grem nazaj in mu ga vr?em v bu?o. sploh pa nimam namena dati 136? zanj, ?e se le da..... Zato i??em cenej?o varianto.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.akumulator.si/index.aspx?source...id=A1%2017%2095

 

Iste cene so na Petrolu se mi zdi

 

-5? za starega

 

sicer je pa tako, da ?e ?tarta? s klem, mora? vsaj 10 minut ?akati na klemah s pri?ganim drugim avtom, da dobi tvoj akomulator zagonski tok, takoj ne bo palil nikoli.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, predlagam da pokli?e? trgovino Fermi d.o.o., tam garant najde? kej ugodnej?ega, pa ?e na gotovino dobi? par % popusta. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.akumulator.si/index.aspx?source...id=A1%2017%2095

 

Iste cene so na Petrolu se mi zdi

 

-5? za starega

 

sicer je pa tako, da ?e ?tarta? s klem, mora? vsaj 10 minut ?akati na klemah s pri?ganim drugim avtom, da dobi tvoj akomulator zagonski tok, takoj ne bo palil nikoli.

 

No ja.... sem ?e precej upehanih avtov s kabli v?gal, vsi so kresnili takoj ko sem kable priklju?il. Seveda pa je bil avto, ki je pri?igal, vedno moj 95Ah ki je zelo mo?an, ve?ina so vsi manj mo?ni.

 

tak akumolator mor? dobit nekje okrog 100? ;)

 

Hudo. Kje pa? doslej preklical ?e precej, cene so od 136 do 160. Original M je 153?. popousta ne dajo. Jim ni treba. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ce sem pravilno razumel, serivisiras na uradnem servisu

poklici MES in pol placas le akumulator...

 

jaz sem tko naredil pri stari 6-ki...za teh 10-20 eur pa ne bo konc sveta, ti se ne bos matral niti mal

 

ce pa nisi vec na uradnem, pol vse to kar pisem je kr neki in sem brezveze izgubil 30 sekund :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ce sem pravilno razumel, serivisiras na uradnem servisu

poklici MES in pol placas le akumulator...

 

jaz sem tko naredil pri stari 6-ki...za teh 10-20 eur pa ne bo konc sveta, ti se ne bos matral niti mal

 

ce pa nisi vec na uradnem, pol vse to kar pisem je kr neki in sem brezveze izgubil 30 sekund :D

 

Nisem na ve? uradnem. Hvala vseeno. Sem pa vpra?al kok stane original in tudi izvedel.

 

LP;

S

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ima pa petrol na te diamantne pike kako akcijo? Jaz jih ?e nisem koristil nikoli....

 

Mah tam je vse dra?je kot ?e pride? brez vsega v obi?no trgovino. Tipi?no puljenje naroda. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred nakupom se je treba strogo pozanimati, ?e gre v mazdo 6, ker imamo ?udno dimenzijo akomulatorjev;

jaz sem na?el edino od Boscha (100ah) in je bil 130?.Od Bannerja pa ga ne vzamem nikoli ve?, ker mi je zdr?al niti ne polna tri leta. :angry2:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.