Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Cene naftnih derivatov so se v sredo skrivnostno spremenile. Liter dizla je ?e skoraj evro, dra?ji je tudi bencin. Razlog se skriva v vladni uredbi o povi?anju ?lanarin za naftne rezerve. Zakaj vlada ni obvestila javnosti?

 

Objavljena slika

 

no comment!

 

Naj se omenim, da je plin LPG se vedno 0,497?

:bravo:

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje so objavili spremembo v uradnem listu datiranem na dan 4.5.2009...... tiho tiho... pa hop cena gor.... :angry:

 

Barabe prera?unljive........ zaradi kvazi recesije ljudje ne tro?ijo dinarja, posledi?no se dr?avni mo?nji?ek na ra?un davkov prepo?asi polni.... in kaj nardi?.... udari? po tro?arini bencina, ker ga ljudje neglede na krizo prav tako kupujejo.... jaooo... dr?ava od k**a!!!! :angry:

 

Gremo ?ivet v skandinavijo...... :cheers:

 

Cheers

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah tole so partizanske metode! <_<

 

Mi je ful ?udno, da niso po?akal tistga torka ?ez 2 tedna, pa ne bi pol tkole "mutno" izpadlo vse skupej! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred leti so ble pri nas kilometerske kolone Avstrijcev na tank?telah, zdaj pa se to ?e po?asi obra?a. Jaz hodim ?e lep ?as tja tankat.

 

 

Pa je bencin pri avstricih cenej?i? ?zmeden?

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj kot cene me bode v o?i dejstvo, da drugje ?e en mesec ne spreminjajo cen...

Objavljena slika

 

Madonca, sej Labiju pa se za 2 sendvi?a na liter zelenga ostane na Kosovu!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U BIH smo pred enmu tednom ful pocen tankal, pa tut zdej vidm, da je nominalno kr precej konkretna razlika! <_<:angry:

 

Sicer pa nas dvig cene benza lih ne prizadene preve?, a ne JureS? :danzoman::harhar::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U BIH smo pred enmu tednom ful pocen tankal, pa tut zdej vidm, da je nominalno kr precej konkretna razlika! <_<:angry:

 

Sicer pa nas dvig cene benza lih ne prizadene preve?, a ne JureS? :danzoman::harhar::hohoho:

 

No ja CX-7 je tok la?en da ma se vedno 2,5L/100km benza poleg...ampak ja razlika je ob?utna

Pa ne bit prevec glasen, te bo Pahor sli?al... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno je v na?i dr?avi kar nekaj idioto zaposlenih za svetovalce pri Pahorju.

 

Logika je namre? taka... ?e ima? ni?jo ceno goriva kot sosedje le ti hodijo tankat k tebi in mnogo ? gre preko tro?arin v na? prora?un.

 

?e pa povi?a? tro?arine in ima? zdaj vi?jo ceno kot sosedje le ti pri tebi ne bodo ve? tankali in tudi mnogi doma?i bodo ?li ven. Neglede na vi?je znesek, ki jih pobira? na liter pa v globalu pobere? manj.

 

O?itno ti svetovalci ?e niso dokon?ali osemletke, ker tako razmi?ljanje da se bo ve? denarja pobralo z vi?anjem tro?arin je pa? na nivoju petega al pa ?estega razreda O?. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno je v na?i dr?avi kar nekaj idioto zaposlenih za svetovalce pri Pahorju.

 

Logika je namre? taka... ?e ima? ni?jo ceno goriva kot sosedje le ti hodijo tankat k tebi in mnogo ? gre preko tro?arin v na? prora?un.

 

?e pa povi?a? tro?arine in ima? zdaj vi?jo ceno kot sosedje le ti pri tebi ne bodo ve? tankali in tudi mnogi doma?i bodo ?li ven. Neglede na vi?je znesek, ki jih pobira? na liter pa v globalu pobere? manj.

 

O?itno ti svetovalci ?e niso dokon?ali osemletke, ker tako razmi?ljanje da se bo ve? denarja pobralo z vi?anjem tro?arin je pa? na nivoju petega al pa ?estega razreda O?. :(

 

...in isto bodo spu..ili z vinjetami.Cene gor-?e manj jih bo kupilo in se jih ve? vozilo na ?rno.

Evo,spet smo v dobrih starih ?asih nabijanja cen in tro?arin.Viva socializem,press. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, kaj pa pr?akujete, v velki ve?ini so itak iste face ?e zmer na sceni, da pa bojo z leti bistveno modrej?i, pa ni bojazni! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno je v na?i dr?avi kar nekaj idioto zaposlenih za svetovalce pri Pahorju.

 

Logika je namre? taka... ?e ima? ni?jo ceno goriva kot sosedje le ti hodijo tankat k tebi in mnogo ? gre preko tro?arin v na? prora?un.

 

?e pa povi?a? tro?arine in ima? zdaj vi?jo ceno kot sosedje le ti pri tebi ne bodo ve? tankali in tudi mnogi doma?i bodo ?li ven. Neglede na vi?je znesek, ki jih pobira? na liter pa v globalu pobere? manj.

 

O?itno ti svetovalci ?e niso dokon?ali osemletke, ker tako razmi?ljanje da se bo ve? denarja pobralo z vi?anjem tro?arin je pa? na nivoju petega al pa ?estega razreda O?. :(

 

Pa davek ?e vedno pla?ujemo¸na bencin in tro?arino in ne samo na bencin tro?arino pa na koncu pri?tejejo poleg, mamiku jim to je pr nas. <_<

Al pa ko naro?im karkoli iz kake neevropske dr?ave, mi davek-carino na?ponajo na vse tudi na stro?ke pakiranja in po?iljanja in ne samo na dejansko tisto kar sem kupil. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, kaj pa pr?akujete, v velki ve?ini so itak iste face ?e zmer na sceni, da pa bojo z leti bistveno modrej?i, pa ni bojazni! <_<

 

Svetovalci so en najve?jih problemov, ker na taka mesta prihajajo ljudje brez ?ivljenskih izku?enj sam da ma papir v roki al pa so po poklicu diplomirani sinkoti in h?erkice. En tak lep primer je bil v jan?evem kabinetu mulc pri 21 letih. To je bilo mogo?e le zato, ker je bil JJ "dol?an" nekaj svojemu prijatelju, ki se ukvarja s klimami in se pi?e tako kot je ime dana?njemu dnevu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj se omenim, da je plin LPG se vedno 0,497?

:bravo:

Objavljena slika

 

Plin je na Verv?kovi ?e nekaj ?asa 0,47? :harhar:

 

To je bilo mogo?e le zato, ker je bil JJ "dol?an" nekaj svojemu prijatelju, ki se ukvarja s klimami in se pi?e tako kot je ime dana?njemu dnevu.

 

Ta, ki se imenuje po dana?njem dnevu je spravil na bera?ko palico kar nekaj klima podjetij <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi svetovalci svetovali po dobro preverjeni "ZKL" bi bilo ?isto druga?e, tako pa imamo kar imamo. :dudek:

 

Kaj je ZKL? Zakon o Kobilarni Lipica ali Zagreba?ko Kazali?te Lutaka? :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plin je na Verv?kovi ?e nekaj ?asa 0,47? :harhar:

Ta, ki se imenuje po dana?njem dnevu je spravil na bera?ko palico kar nekaj klima podjetij <_<

 

za 0,02? se ne spla?a iz Kranja stat v ljubljanski guzvi... :harhar:

60L * 0,02? = 1?.....pri porabi 15L....forget it...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za 0,02? se ne spla?a iz Kranja stat v ljubljanski guzvi... :harhar:

60L * 0,02? = 1?.....pri porabi 15L....forget it...

 

Se strinjam, ?e si iz Kranja. Men je pa ?ist blizu '?ihta'.

Drga? je pa razlika cca 3 cente (0,0297?) kar je cca starih 7SIT na liter. Je reku prodajalec da bodo dal ?e dol :rispekt:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok in kje pa mate u KR za LPG tankat (?e se kdaj tam znajdem v pomanjkanju) <_<

 

Labore - smer Medvode (nasprot Alpetur remonta)

Na avtocesti pred brnikom smer jesenice

pa jesenice hrusica pred izvozom za KR GORA

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ponedeljek sem bil v Celovcu in sem dopoldan videl ceno dizla za liter po 0,89?, ko sem sem vra?al ob 19.00 iz Celovca je bila povsod cena za liter dizla 0,94? kako to??? Potem sem na?el zadnjo ?rpalko mislim da je bila Esso pa je bila ?e cena 0,89? in sem tankal in je ra?unala 0,89?, Zanimivo in ni? jasno!? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.