Skoči na vsebino

Kje kupujete rezervne dele


Priporočeno sporočilo

No banda, kje nabavljate rezervne dele, tisti ki kej sami doma po?ravbate?

 

Ker teli na?i mazda servisi niso za nikamor, in sicer rabim tesnilo oljne ?rpalke za mx5, sm preklical od a-neta do taposa, pa nimajo, jebatga pa? vozim malo bolj redek avto. Se pozanimam ?e na gama centru, pa me tip prepri?uje da ?rpalka nima tesnila. Kako ga nima, ?e je v service manualu lepo narisano.... No uglavnem sem poslal scan service manuala, zdej pa upam da najdejo zadevo. Ker ?e ne dobim, nevem kaj bom naredu, za?el po dele hodit v avstrijo?

 

p.s. neko? sem mel tel. ?tevilko mazdine tehni?ne pomo?i al nekej takega, ma mogo?e kdo to cifro, ker sm jo gladko zgubil.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ti na?i servisi imajo samo olje pa filter. Ko pa vpra?a? za kaj ve? so pa ?e izgovori (je treba naro?it,...., pa ja ne boste sami tega menjal,......) vse te odgovore sem ?e dobil.

 

Sam se skoraj najv? poslu?ujem interneta (ebay) al pa grem v avstrijo, ker je ni druge re?itve.

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No banda, kje nabavljate rezervne dele, tisti ki kej sami doma po?ravbate?

 

Ker teli na?i mazda servisi niso za nikamor, in sicer rabim tesnilo oljne ?rpalke za mx5, sm preklical od a-neta do taposa, pa nimajo, jebatga pa? vozim malo bolj redek avto. Se pozanimam ?e na gama centru, pa me tip prepri?uje da ?rpalka nima tesnila. Kako ga nima, ?e je v service manualu lepo narisano.... No uglavnem sem poslal scan service manuala, zdej pa upam da najdejo zadevo. Ker ?e ne dobim, nevem kaj bom naredu, za?el po dele hodit v avstrijo?

 

p.s. neko? sem mel tel. ?tevilko mazdine tehni?ne pomo?i al nekej takega, ma mogo?e kdo to cifro, ker sm jo gladko zgubil.

 

?e se kej vozi? ?ez CE konce vem za par trgovin ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridem zj u kratkem v La?ko, tko da kr povej :D

 

?e ima? vzorec, al pa vsaj obliko, mam majstra ki to dela po naro?ilu-vzorcu, je pa iz medvod.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam samo eno malo slikco brez dimenzij itd, tko da verjetno ni? ne pomaga ane, bom ju3 prilimal, ko bom na ?ihtu.

 

Lahko pride? s pumpo pa ti po pumpi nardi dihtungo in je mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridem zj u kratkem v La?ko, tko da kr povej :D

 

AvtoMarko (sicer je tut v MB), JapanParts (avto Celje), Regnemer (sicer sm zdej ugotovil, da ga ni ve? u CE, ampak se da od njega dobit dele ?e samo prek dostave)

 

Ostalo pa ?e kakih 20km ven iz CE (Savinjska dolina): Avto IVA ?empeter, A-net Pari?lje (Braslov?e-Polzela)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.