Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

pred 5 minutami je Nejc1986 napisal:

Tako je. Ubistvu nad 3,5t NDM. 

 

Pred eno uro je Shrek napisal:

In kaj je narobe, če je šofer tovornjaka? 

Drugače pa...tovornjaki nimajo vinjet...nad 3.5 ton skupne....

Nič. Bi priznal in bi bil mir. Meni pa on o neki firmi palamudi. Vinjete pa nabavlja za šefa. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Shrek said:

In kaj je narobe, če je šofer tovornjaka? 

Drugače pa...tovornjaki nimajo vinjet...nad 3.5 ton skupne....

Jaz ne vem od kje njemu kamjondjije, ocitno jih sanja :)

7 minutes ago, Alex said:

 

Nič. Bi priznal in bi bil mir. Meni pa on o neki firmi palamudi. Vinjete pa nabavlja za šefa. 

Eto spet....ha ha ha teb ego ne da miru. Ok sem pac kamjondjija ker ti tako hoces. Nisem si mislil da ti fovsija in ego tako lahko zamegli um.

 

kaj si naj jaz potem zmislim zate...hmm...eto ti si zame smetar od tega trenutka :) ker to ti dobro gre

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je marko91 napisal:

Jaz ne vem od kje njemu kamjondjije, ocitno jih sanja :)

Eto spet....ha ha ha teb ego ne da miru. Ok sem pac kamjondjija ker ti tako hoces. Nisem si mislil da ti fovsija in ego tako lahko zamegli um.

 

kaj si naj jaz potem zmislim zate...hmm...eto ti si zame smetar od tega trenutka :) ker to ti dobro gre

Ok. Super. To sva razčistila. Kako si pa kaj drugače v življenju? Gre?. Za palete  (za kurjavo) pa lahko prideš mimo. Jih imamo v firmi nekaj polomljenih.Samo za ceno se morava zmeniti. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Just now, Alex said:

Ok. Super. To sva razčistila. Kako si pa kaj drugače v življenju? Gre? 

Cestitke odgovoril si v minuti. Lajf je fajn ampak odgovoren. Za to kar mislis da je kamion je moja zivljenska zapuscina, in ne ne bo penzija kmalu....prokurist pa sinovi naprej. 
 

samo da naredijo izpit za tovornjak :)

Drzi se levo da re kamion ne zgazi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je marko91 napisal:

Cestitke odgovoril si v minuti. Lajf je fajn ampak odgovoren. Za to kar mislis da je kamion je moja zivljenska zapuscina, in ne ne bo penzija kmalu....prokurist pa sinovi naprej. 
 

samo da naredijo izpit za tovornjak :)

Drzi se levo da re kamion ne zgazi

Me veseli, čeprav mi tole tvoje jamranje in bahanje deluje kot slaba tele novela. 

Skoraj vse si nam že zaupal. Kmalu ne bo več zanimivo. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu je tekla debata o vinjetah. Trenutek ko se tema obrne

 

 

upam da dojate moj namen!

 

6 minutes ago, Alex said:

Me veseli, čeprav mi tole tvoje jamranje in bahanje deluje kot slaba tele novela. 

Skoraj vse si nam že zaupal. Kmalu ne bo več zanimivo. 

 

Upam

Ampak si dojel koncno kaj se zgodi ce nekdo onrne tvoje besede proti tebi!

 

ps ne verjamem da bos dojel

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Taki bodo ob elektronski vinjeti malo zapostavljeni ;)

 

image.png.dd0d5e52529131c90253feb72fd23be6.png

  • Haha 3
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Bini napisal:

1 minuta,mogoče 2 😉

 

Ja če maš avto parkiran pred vrati bajte. Ne vem, ampak jaz moral pripravit strgalo, tekočino za čistit stekla in nekaj papirnih brisač. S strgalom, vinjeto dol, kar seveda ne gre v enem šusu (vsaj na mrazu zunaj ne). Potem pošpricaš s čistilom, da odmočiš ostanke lepila in si pomagaš s strgalom, da gre vse dol. Pol pa še z brisačo do čistosti. Oziroma takrat očistim celo šipo, da je ja ok in enakomerno čisto. Da vse to prinesem, naredim in pospravim je hitr 10-15 min mimo. 1x na let ni panike, je pa verjetno res, da če bi dal tedensko nalepko takoj dol, ko poteče bi verjetno lahko preskočil fazo čiščenja s čistilom.

pred 18 minutami je Nejc1986 napisal:

Letošnja je šla res lepo dol. 

Misliš lanska? Men ni šla lepo dol oziroma mi nikoli ne gre, ker je avto celo leto zunaj in verjetno vpliv sonca glih ne vpliva dobro na samo nalepko in jo tako grobo rečeno tudi malce zapeče na steklo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Boss napisal:

 

Ja če maš avto parkiran pred vrati bajte. Ne vem, ampak jaz moral pripravit strgalo, tekočino za čistit stekla in nekaj papirnih brisač. S strgalom, vinjeto dol, kar seveda ne gre v enem šusu (vsaj na mrazu zunaj ne). Potem pošpricaš s čistilom, da odmočiš ostanke lepila in si pomagaš s strgalom, da gre vse dol. Pol pa še z brisačo do čistosti. Oziroma takrat očistim celo šipo, da je ja ok in enakomerno čisto. Da vse to prinesem, naredim in pospravim je hitr 10-15 min mimo. 1x na let ni panike, je pa verjetno res, da če bi dal tedensko nalepko takoj dol, ko poteče bi verjetno lahko preskočil fazo čiščenja s čistilom.

Misliš lanska? Men ni šla lepo dol oziroma mi nikoli ne gre, ker je avto celo leto zunaj in verjetno vpliv sonca glih ne vpliva dobro na samo nalepko in jo tako grobo rečeno tudi malce zapeče na steklo.

Sam imam podoben postopek, ki traja za oba avta okoli 20 minut, le da lepilo najprej očistim z razredčilom. S tem si naredim slabo uslugo, saj nova vinjeta na dobro razmaščeno šipo fino prime in jo je čez leto toliko težje spraviti dol. 🤪 Vinjeto pa vedno prilepim v levi zgornji kot, je pa težko ujeti pravo smer. 😊 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje mam jaz isti problem, ker nalepim novo vinjeto vedno na preveč očiščeno šipo in prime kot pri norcih. Drugače pa jo sam limam pod ogledalom in sicer zato, da je med vožnjo ne vidim, ker me nalepka, kjer koli v avtu na vidnem polju pač moti in nepotrebno odvrača pozornost (sicer minimalno ampak vseeno).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Boss napisal:

 

Ja če maš avto parkiran pred vrati bajte. Ne vem, ampak jaz moral pripravit strgalo, tekočino za čistit stekla in nekaj papirnih brisač. S strgalom, vinjeto dol, kar seveda ne gre v enem šusu (vsaj na mrazu zunaj ne). Potem pošpricaš s čistilom, da odmočiš ostanke lepila in si pomagaš s strgalom, da gre vse dol. Pol pa še z brisačo do čistosti. Oziroma takrat očistim celo šipo, da je ja ok in enakomerno čisto. Da vse to prinesem, naredim in pospravim je hitr 10-15 min mimo. 1x na let ni panike, je pa verjetno res, da če bi dal tedensko nalepko takoj dol, ko poteče bi verjetno lahko preskočil fazo čiščenja s čistilom.

Misliš lanska? Men ni šla lepo dol oziroma mi nikoli ne gre, ker je avto celo leto zunaj in verjetno vpliv sonca glih ne vpliva dobro na samo nalepko in jo tako grobo rečeno tudi malce zapeče na steklo.

Ja, lanska... Jaz jih sicer nikoli ne dajem dol,.ker se mi ne da zajebavat s tem. Itak jo mam pred ogledalom in je sploh ne vidim med vožnjo.  Na vsake 3leta pa ali zamenjam šajbo ali pa naletim na kakega majstra na TP, ki ne more, da nebi šel praskasti dol... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

 

Ja če maš avto parkiran pred vrati bajte. Ne vem, ampak jaz moral pripravit strgalo, tekočino za čistit stekla in nekaj papirnih brisač. S strgalom, vinjeto dol, kar seveda ne gre v enem šusu (vsaj na mrazu zunaj ne). Potem pošpricaš s čistilom, da odmočiš ostanke lepila in si pomagaš s strgalom, da gre vse dol. Pol pa še z brisačo do čistosti. Oziroma takrat očistim celo šipo, da je ja ok in enakomerno čisto. Da vse to prinesem, naredim in pospravim je hitr 10-15 min mimo. 1x na let ni panike, je pa verjetno res, da če bi dal tedensko nalepko takoj dol, ko poteče bi verjetno lahko preskočil fazo čiščenja s čistilom.

Misliš lanska? Men ni šla lepo dol oziroma mi nikoli ne gre, ker je avto celo leto zunaj in verjetno vpliv sonca glih ne vpliva dobro na samo nalepko in jo tako grobo rečeno tudi malce zapeče na steklo.

Pa zapoješ si še ono; za vinjeto si je treba čas vzet......😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja, lanska... Jaz jih sicer nikoli ne dajem dol,.ker se mi ne da zajebavat s tem. Itak jo mam pred ogledalom in je sploh ne vidim med vožnjo.  Na vsake 3leta pa ali zamenjam šajbo ali pa naletim na kakega majstra na TP, ki ne more, da nebi šel praskasti dol... 

Ha, ha, ... sem v prejšnji objavi že skoraj hotel dodati, da ne razumem tistih, ki popajo eno zraven druge in stare puščajo gor. Nejc, ti boš dolgo živel. 😁 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Ha, ha, ... sem v prejšnji objavi že skoraj hotel dodati, da ne razumem tistih, ki popajo eno zraven druge in stare puščajo gor. Nejc, ti boš dolgo živel. 😁 

Zakaj bom dolgo živel? :)

 

Ja, no, ne vidim vinjete... Ne moti me... Kako pa od zunaj zgleda... Mislim, saj vem... Xsara je tok Hot avro, da bi me sicer vsak dan čakale ženske hlačke za brisalci... Tako me pa ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.