Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

X2, ?eprav 10 ali 20 km/h ve? izven naselja ni ni? kriti?nega. Raje to, kot pa 20 prepo?asi.

kar te stane pri na?ih zakonih 80?.....se spla?a????

Se strinjam, to sem tudi sam ve?krat napisal. Tu se gre za voznike, ki kljub prazni cesti vozijo nenormalno po?asi, da pri?parajo na gorivu, tako, da na regionalni cesti ustvarjajo kolono za seboj.In kaj se potem dogaja? Vozniki za njim postanejo nestrpni in pri?nejo prehitevati brezglavo tudi tam, kjer je to nemogo?e in nevarno. Tega je bilo tisti dan, ko sem testiral porabo ne?teto. Take voznike bi bilo treba kaznovati prav tako, kot tiste prehitre.

 

V to kategorijo spadajo pokriti mopedi (beri avti 45km/h) to bi bilo potrebno ukinit  :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

V?eraj sem se vrnil z Dunaja.Povpre?na poraba 5,8.Res,da je precej ceste 110 a je tudi precej avtoceste.V avtu ?tirje odrasli in poln prtlja?nik kufrov.Res lepa poraba in to z vo?njo, ki ni bila benzinarska z oviranjem prometa po avtocestah in klancih. :)

Sem pa do?ivel na poti domov prvo sne?enje letos in sem ugotovil, da so zimske gume, ki jih uporabljam trenutno, odli?ne. Sicer je bilo snega le za vzorec a sem vseeno lahko vozil po avtocesti normalno z mo?kimi hitrostmi.:)

Pohvalno Mazda in gume!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako, pa sem se preselil v bazo bencinarjev, po prvih 400 km z novo M6 G194 poraba 7.8 l/100km z me?ano vo?njo, me prav zanima, kak se bom odrezal potem, ko bom nogo odklenu po par tiso? kilometrih :P

Po moje tam okoli 9 l/100.

Po moje kar realna poraba za tak motor.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

50keda...tudi mene zanima ta motor 194.k.2.5 benzin. ,AT.menjalnik..testiraj in poro?aj..zdaj imam 2.0 benzin 165.k.gledam malo...zoom zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Z na?o Mazdo 5 (2,0 turbo dizel s 105 kW) smo prevozili 285.774 km.

Vsega skupaj pa smo notri natankali 18.634,22 litra nafte.

Po mojih izra?unih je povpre?na poraba za odtenek ve? kot 6,5 litra na 100 km.

Hja, kar je dobro, ni slabo. Glede na to, da gre za enoprostorca, ki je pol svoje dobe vozil po Italijanskih autostradah, polovico svoje dobe pa po Lokov?kih kolovozih in Slovenskih cestah,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.