Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

no takole je: js uporabljam tablete od FFI - sm jih naro?il kar nekaj tako, da ?e kdo rabi se lahka kamot zmenmo (nekatere zanima tudi po?iljanje - lahko tudi komu po?ljem na moje stro?ke)!!!

 

stvar je pa taka - js jih uporabljam ?e nekje pol leta in sm sm za?el pri prvih dveh tankih z dvema tabletama nadaljeval pa z eno, vendar sm pri petem tanku skor znoru, ko mi je poraba spet narasla nazaj na za?etno raven,toda mazdini motorji so (kar se porabe ti?e)tehni?no kar dobro dovr?eni, tako da sm js z eno tableto na tank stvar predoziro, za?el sm uporabljat po pol tablete na tank in od takrat je vse v redu!!!!

 

cena: ko sm jih js nabavo je bil komad poo 400 SIT trenutno pa ne vem to?no kaka je(ampak se da vse zment za primerno ceno)

 

zmenj?anje porabe: trenutno imam porabo med 7,0 in 7,4 l - odvisno od vo?nje (pri zelo lepi vo?nji pa sem jo spravu celo na 6,6). sam opa?am nekje pribli?no 7dc manj na 100km - se pravi okrog 4 litre na tank (oziroma dodatnih 60 km);no in recimo, da pride 4 l bencina 4?, polovica tabletke pa 0,9? - pa prihranim pri tanku nekaj ?ez 3? - ni za obogatet ampak tank na tank........

 

sm pa nardil tudi test izpu?nih plinov brez in z tabletkami - no in ne js in ne mojstri na tehni?nem nismo mogli verjet taki razliki - tako, da stvar res deluje!!!!!!!!!!!

 

taka je pa? moja zgodba, sicer se pa tako vsak sam odlo?i, ?e mu je vredno prihraniti kak ? pri tanku!!!

 

aha pa pozabu sem - vozniki z te?ko nogo naj ne pri?akujejo revolucije glede porabe, ker pri taki vo?nji je pa skoraj ni!!!!!!!!!!!!!

 

lahk me ?e kdo kaj vpra?a tudi na zasebni mail lahko pa se tudi ?ujemo!!!

 

tankajte ?immanj in vozite ?imve?!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej veste kako pravijo-"?e ne z leti pa z tableti" :hohoho:

 

Bi blo treba sprobat pa videt ?e kaj pomaga?!Marko poro?aj ?e bo sosedom kaj pomagal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a za diesel so kaj druga?ne kot za bencin?

 

?e se poraba res zmanj?a za ene pol litr?ka bi bilo ?e za razmislt saj bi bilo pr men to cca 200-250? na leto :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Redevil: kateri avto sploh ti vozi???? sode? po porabi mora biti prava mrcina!!!

 

Ne more bit neki govora o mrcini, edin noga je ob?asno zverinska! :D

 

Je pa Miks5, 115 KM, mav predelana ma?inca, tko da povpre?je je tam nekje 8,7 do 8,8! <_<

 

Kot opa?am marsikera ?vohnej?a mazda po?re skor lih tolko! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za diesel in bencin se uporabljajo enake tablete.

 

kar se ti?e pa motorja: ta tableta razgradi gorivo na na manj?e delce (ve?jo meglo) v izgorevalni komori kar pomeni da je izgorevanje bolj?e - posledi?na manj?a poraba, manj trpi katalizator, manj?e onesna?evanje

 

ampak to js govorim za FFI tablete, ker baje so se pojavile na trgu tudi nekatere druge, katerih pa nisem stestiral in jih ne poznam, toda sem sli?al (!!!), da baje deluje na malce druga?nem principu in da bi naj to ne bilo to - toda poudarjam;;; to se sli?al od drugih!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej glede tablet, ko je neki govora da ti zna 7 deci odtrgat pr porabi, to bi blo zanimiv vidt, ker zdej se mi cev cajt najni?ja poraba vrti tam nekje 8,6, se prav bi mogu pol pridt pod 8, to pa bi bla ?e kr morala! :ouje::ljubezen:

 

Sam zdej kere ferme tablete so najbol?e, al ?m probat za z?etk antibejbi notr vr?t! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ma?k nej kr ostane tm kjer je oz. pr kermu domuje! <_<:hohoho:

 

Tle je zdej govora o dveh znamkah, vsak promovira eno firmo, pa me zanima al res ne more ?kodvat, al je loh karkol narobe glede tega, ker me ful mika, tko da se nav rabu Boss okoraj?t, ampak se loh kar jz, sam najprej morm bit kolkr tok zihr da zadeva ni opore?na! :danzoman:

 

P.S. Ble so tut ?e razne ideje glede acetona, pa sm se pol mal bol? pozanimu in zvedu da ti loh raazyebe marsikero zadevo, kar je nakonc vse prej kot to da si kej pr?paru! :(

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah - sm bil js u podobni dilemi - ampak sm poskusu in je tega ?e ve? kot pol leta pa avto ?e samo prede kot mucka - s tem da manj pije in da so plini bolj ?isti!!!

 

je pa res, da se vsak sam odlo?i!!!!

 

je pa mo?no, da mi ?e jutr avto eksplodira ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti a tole tud pri ljudeh pomaga? :D

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.