Skoči na vsebino

klepar & li?ar


Priporočeno sporočilo

Ima morda kdo izku?nje s kleparskimi in li?arskimi storitvami pri A-Cosmos, ?i?ka? So vredu al raje kam drugam zapeljem svojo mazdo? Cena mi tokrat ni najbolj pomembna, ker krije zavarovalnica.

 

Mislim da imajo vsi Mazda servisi zunanje izvajalce....lahko da se motim

 

Lahko uporabi? mojega - res dobro dela na svoje An?e 031 367 275

ti sam rec da te mazda cigi po?ilja...pa dogovoris se lahko se za kak popravek v sklopu ra?una :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 let kasneje...

Da se jaz omenim svojo izku?njo, najbolje bo razvidno iz slik:)

 

imel sem za porihtat rjo na levem in desnem blatniku (levi je bil res krizni saj je bil ?e ?isto prerjaven tako da sem kupil ?e delni bok) in zadnji odbija? (en me je butnil in sem zrihtal na njegovo zavarovalnico z doplacilom za pred?kodo, druga?e pa so bile ene 3 bu?ke vse skupaj). Avto sem ?akal 6 dni (2-3dni ve? kot predvideno)

 

http://shrani.si/f/T/GB/3TmyE7BD/20160822182100rja.jpg

http://shrani.si/f/1C/QH/4njIN6gF/20160822182033rja2.jpg

http://shrani.si/f/41/5J/1XQiw549/20160420171714rja3.jpg

 

Kar se ti?e rje sem zadovoljen moti pa me levi del nad gumo, ker je nekako ?ekast oz. valovit - li?ar je rekel, da je tako zato ker delni bok ni original? druga stvar pa je na desnem blatniku ker prehod iz ?asije na odbija? ni lepo zaobljen, se mi zdi da tudi nosileca za odbija? ni dal tja. Kaj pa vi mislite?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz teh slik se ne vidi nic, kam sinpa dal delat.

 

Mogoce sinpa prej mel vse krivo pa nisi navajen da je sedaj ok :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnjo levo obrobo sem kupil pri silux (50eur), desne pa ni bilo treba, ker je bilo prerjaveno samo cca 3 cm in je do?tukal

 

Bom po slu?bi slikal ?e enkrat levo stran, pa da ?e barvni ujemanje/odstopanje ocenite :) pri desni strani pa o tem govorim

http://shrani.si/f/28/a1/YzSst1N/20160822182100rja4.jpg

 

sicer me ta rob ne moti toliko, bolj me to da ni nosilca 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta luft k ga imas ga imam tudi jaz pa imam original mazdin odbijac. Edino kar je mogoce malo kiksnil je res tale rob k ni v isti liniji s ?asijo.Kar se pa obrob tice pa cist vrjamem,da je material kriv ker tale silux je bl tko tko po kvaliteti... kljub temu, da pise da je kao PJ kvaliteta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tale rob je kr sfalil, glede leve strani pa takole, upam da se zdaj vidi. Overall nisem najbolj zadovoljen, cena 350eur (+50eur zavarovalnica maribor pred?koda) se mi sicer zdi solidna. Naj reklamiram?

 

http://shrani.si/f/1c/Zf/2ep5bOhn/20160824104638rja.jpg

Ja tole mora pa nujno se enkrat postrihat... Kje si pa to delal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tole mora pa nujno se enkrat postrihat... Kje si pa to delal

Avto Bizjan Podutik, se mi pa zdi da je cudno pobarvano in da neoriginalni delni bok nima veze kot je on rekel...Sicer je bilo brez racuna narejeno upam da nebo kompliciral, ker dodatno mu ne mislim pla?evat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto Bizjan Podutik, se mi pa zdi da je cudno pobarvano in da neoriginalni delni bok nima veze kot je on rekel...Sicer je bilo brez racuna narejeno upam da nebo kompliciral, ker dodatno mu ne mislim pla?evat.

Caki a ni bila zavarovalbica?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah... Vse bi lahko dal, zdaj resi kar je pa drugic k pravemu licarju pelji

Jah kaj pa jaz vem kaj je pravi li?ar, se ne spoznam tok... rjo dvomim da bi lahko zrihtal na zavarovalnico, bi bilo pa zanimivo videt ra?un, ki ga je poslal zavarovalnici

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uh tole bi jest definitivno reklamiral (tudi zadnji odbijac). Jest imam isto nove obe obrobe pa se nic ne vidi. Caki zej neki ne razumem...zadnji odbijac ti je zavarovalnica krila, obrobe si pa na lastne stroske kril ? Kaksne racun bi pa potem on moral poslati na zavarovalnico ? Nevem no... men je to ful povrsno narejeno. A desna stran je pa OK ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uh tole bi jest definitivno reklamiral (tudi zadnji odbijac). Jest imam isto nove obe obrobe pa se nic ne vidi. Caki zej neki ne razumem...zadnji odbijac ti je zavarovalnica krila, obrobe si pa na lastne stroske kril ? Kaksne racun bi pa potem on moral poslati na zavarovalnico ?

Zadnji odbijac je ok zrihtal, problem je ?ekasta leva obroba (rjo je odrezal in gor za?vasal nov delni bok ter poli?al-za cvetke ki so vidne na zgornji sliki je rekel da je kriv neoroginalen bok??) in rob med odbija?em in plehom na desni strani.

 

1. V odbija? me je en butnil in odbija? krije njegova zavarovalnica

2. Obrobe sem se odlo?il zrihtat, ker so bile ?e konkretno rjaste in nimajo veze z zavarovalnico

 

Upam da je zdaj razumljivo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem danes oddal avto, bo slo vse na zavarovalnico, dva odbijaca in bok....lastne cvetke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri peljem nazaj, bomo videli kako debelo bo pogledal.

 

Imam se eno vprasanje: ima kdo kako sliko podvozja mazde 6 l 2004? Spodaj mi cinglja kot da bi se po zvoncih vozil. Nevem ali zascita za motor tolce ob nekaj ali kaj drugega. Zanima me kako zgleda vse skup in ali se to pritrdi s sraufi in ce kaksnimi? Da mi usput se to zrihta ker je res motece :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa skorajda sigurno nosilec motorja - spodnji. Je treba to kar menjat in to s primernimi zadevami ker moras podloziti motor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.