Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Se mi zdi zelo primerno, da tako kot nekateri pred mano, tudi sam pohvalim doktor Pelkota. Tokrat se je res izkazal; Avto z avtovleko pripeljal v sredo popoldne zaradi pokvarjene bencinske ?rpalke, naslednji dan je bil ob 14h ?e popravljen, ?eprav je bilo re?eno, da dobi material najbr? ?ele v ponedeljek.

 

Poleg hitrosti pa seveda pohvalen tudi trud, ker bi marsikateri mehanik izbral najla?jo (s tem tudi najdra?jo)opcijo kompletne menjave, sam pa je uredil dosti bolj ugodno in korektno.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

A-Cosmos v BTCju.

 

Mojster Majes in mehanik Jure.

 

 

 

Poznavalcem je ?e vse jasno, za amaterje pa ?e ob?irnej?a razlaga: sta dobro zrihtala in super porihtala. Pa hitro in poceni.

 

Lepo bi bilo, ?e bi zgornje vrstice prebrali tudi pri generalnem uvozniku in da bi uvoznik glede tega sprejel kak?en ukrep. Ker ta dva sta pa res za pohvalit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Tilia presenetila. Na podlagi slik so priznali dve gumi po tecaju kune 7,6 in celo dodatnih 88? za poskodbo feltne.

 

Pohvalno pa se to je 'pnevmatika plus' v kasku bila cist v smislu a vam dam se to za 5?...

 

Sedaj mora pa Anze povedat koliko je dejansko skode na dnu ker to je pa odbitna 380 ojro kar bo blizu skode.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Sicer ?e en teden staro, a vseeno:

 

Pred odhodom na po?itnice pogledam ?e koli?ine olja v motorju in ga malo manjka. Ker nimam pojma, kak?no so na servisu nalili noter, ra?un je doma, jaz pa v Gorici, pokli?em v BTC na servis. In pokli?ejo mehanika, ki je avto poservisiral, in sva se vse lepo zmenila. ?e nasvet mi je dal, kam naj ga grem iskat, ker v Kromberku ni ve? servisa... Neprecenjljivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ko vpra?am, ?e bi se dalo, pa mi Majes odgovori:

 

- "Saj sva oba dedca, se bova ?e zmenila."

 

Neprecenljivo!

 

 

 

Sem bil pa ravno danes v BTCju pri Majesu in Juretu. Delo dobro opravljeno, hitro narejeno, super zrihtano in porihtano, cena po?tena, skratka, ni da ni. Sicer pa kaj drugega niti nisem pri?akoval...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Peljal Mazdo 5 na servis.

 

Majes in Jure.

 

Zdaj imam pa problem: v naboru smajlijev ni nobenega s takim nasmehom kot ga imam jaz zdaj...

naredi v slikarju in napopaj sem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Da malo obudim temo; pohvalil bi mehanika v Velenju, ki je bil nekaj ?asa tudi navdu?en mazda?, sedaj pa mazde pove?ini navdu?eno ?ravfa. Mojster Alja? - Zazo je poskrbel da se moj avto?ek malo bolj premakne in ga priporo?am tudi ostalim, sploh ?e ste iz ?tajerske regije in ne veste kam peljat na servis ali kak?no dodelavo :bravo:

 

aja za ve? info pa treba poguglat Avtoelektrika Alex

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da malo obudim temo; pohvalil bi mehanika v Velenju, ki je bil nekaj ?asa tudi navdu?en mazda?, sedaj pa mazde pove?ini navdu?eno ?ravfa. Mojster Alja? - Zazo je poskrbel da se moj avto?ek malo bolj premakne in ga priporo?am tudi ostalim, sploh ?e ste iz ?tajerske regije in ne veste kam peljat na servis ali kak?no dodelavo :bravo:

 

aja za ve? info pa treba poguglat Avtoelektrika Alex

 

 

Pa ?e za ?lane Mazda Kluba nudi popust >> http://www.mazdaklub.si/2013/10/avtoelektrika-alex/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Moram tudi jaz pohvalit mojstra g. Majesa iz BTC Mazda servisa, sicer ne z vidika avtomehanike pa? pa kot prijaznega mo?akarja, ki mi je shranil eno zadevo, ki mi jo je pri njem pustil drug Mazda? ter sem jo kasneje pri g. Marjanu prevzel, z nekaj dnevno zamudo.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Nekaj ?asa sem premi?ljeval, kam naj napi?em, pa sem se nazadnje odlo?il, da napi?em sem.

 

V?eraj pride k meni sova??an, ki ima Mazdo B-2500. Dobil me je ravno v gara?i.

 

- "A to je vse, kar ima??"

- "Ja. A ni dovolj?"

- "Ja, no, konec koncev, saj res. Va?no, da je narejeno tako, kot mora biti. Samo table bi si pa lahko zrihtal. Saj na avtu ti pi?e Mazda klub, ampak kdor ne ve, da je avto tvoj, te ne bo na?el. Tako da kak?no tablo bi si pa lahko na?timal. Poslu?aj, sem razbil zadnjo desno lu?. Kdaj mi lahko zrihta? drugo?"

 

Najprej nisem dojel, kaj mo?akar misli, nato se mi je posvetilo. Pa naj se zabava nadaljuje. Re?em mu, da naj kar gre domov, da se bom pozanimal in mu sporo?im. In pokli?em Majesa v BTC. Na brzino pokli?e v skladi??e in danes, ko se je sestra iz Ljubljane pripeljala na obisk, je pripeljala ?e lu?.

 

No, lu? je tu, ra?un bo pa Majes sestavil ob prvi priliki. Tako da roba je ?e pri meni, ra?un bo pa pri?el naknadno. Zaupanje pa je to. Zdaj moram samo pazit, da ne zafrknem, ker v nasprotnem primeru ne bo take mo?nosti... Vsekakor pa je brzina na?a vrlina. In o?itno moram kaj ve? krat do Winklerja vsaj na pivo, da zvem ?e kaj ve? o sebi. Zdaj sem zvedel, da imam servis za Mazde, zdaj moram it vpra?at, kako so zadovoljne stranke z mojim servisom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mojster Denis je res dobri?ina extra kategorije. Trenutnega A3 mi je UDARNI?KO pomagal po?timat, pa je bilo potrebno menjati kompletne zavore, opravit mali redni servis in v?igalne sve?ke, plinske zadeve sanirati (menjava cevi, filtra), ko sem ga vpra?al koliko sem mu dol?an, mi je pomolil le ra?un za material in to je bilo vse.  ?zmeden?

 

Takih ljudi kot je on nimate prilo?nosti veliko sre?at v ?ivljenju, zato vam ga zares priporo?am, ker je LPG velik ekspert in bo dal z veseljem od sebe 100%, da vam ustre?e!  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem ?e nekaj ?asa pregledoval vse ponudbe na internetu (Mazda forum, AvtoNet, Bolha, Salomon, Alpski val,...) in iskal 16 colska plati??a, sem nazadnje poklical ?e g. Majesa v A-Cosmos v BTCju in dobil nova za 50 ? dra?je kot so ponudbe rabljenih...

 

Jutri grem v Ljubljano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno bom pohvalil Cosmos BTC in ?efa Marjana ter serviserja Jureta, ki sta res carja. Jure je lepo zrihtal EGR ventil, ki je nagajal DPF-ju in mi krav?ljal ?ivce. Kot ka?e je zdaj vse v redu in zadeva ?iba proti 240kkm.

 

Aja, vmes mi je ?e odtrgalo mikrojermen, ker je zaribala jermenica na alternatorju - ?ur zagotovljen. ?e dobro, da sem lani menjal akumulator in da je imel tolk mo?i, da sem se brez te?av pripeljal na servis.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Denis je res dobri?ina extra kategorije. Trenutnega A3 mi je UDARNI?KO pomagal po?timat, pa je bilo potrebno menjati kompletne zavore, opravit mali redni servis in v?igalne sve?ke, plinske zadeve sanirati (menjava cevi, filtra), ko sem ga vpra?al koliko sem mu dol?an, mi je pomolil le ra?un za material in to je bilo vse.  ?zmeden?

 

Takih ljudi kot je on nimate prilo?nosti veliko sre?at v ?ivljenju, zato vam ga zares priporo?am, ker je LPG velik ekspert in bo dal z veseljem od sebe 100%, da vam ustre?e!  :rispekt:

Kje pa ?ivi to bajeslovno bitje,da grem na naslednji plinski servis k njemu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.