Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 42 minutami je scania napisal:

Ekola, moje zavarovanje, prosim mnenja. In kdo se bolj spozna to so maksimalni razredi za popust al se še kaj da?

 

zavarovanje mazda.png

Ti imaš zelo dobro zavarovanje in poceni. Trenutno ima Sava zavarovalnica najugodneje od vseh. Jaz. plačam za precej podobno  zavarovanje pri Generali 725€. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Ti imaš zelo dobro zavarovanje in poceni. Trenutno ima Sava zavarovalnica najugodneje od vseh. Jaz. plačam za precej podobno  zavarovanje pri Generali 725€. 

Sava je super dokler nimaš škode...

  • Všeč 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa imam osebno varčevanje na račun avtomobilskega zavarovanja. 35 let nimam kaska,razen enkrat,ko so mi ga podarili (1€) pri nakupu avta. Po hitrem izračunu profitiram cc500€ vsako leto in to nanese cc17.500€. Kljub temu imam zavarovane vse potnike,divjad in vsa stekla,kar nanese cc 180€ z vsemi popusti.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Sava je super dokler nimaš škode...

Sem hotel to isto komentirati a bi rekli, da hvalim drugo zavarovalnici. Dejstvo je, da imajo, ko se zgodi škodni dogodek, pri Savi zelo čuden stil komuniciranja. To se je zgodilo sodelavki, ko jo je nasadil od zadaj model, ki ni imel urejenega zavarovanja. Dobro, razumem, da je to problem, a niso sploh hoteli komunicirati z njo preko mailov ali pa zelo skopo z stavki kot so : "žal nam je, to ni v naši moči" ... Prišlo je tako daleč, da je morala vzeti odvetnika, da je nekako uspela. In brez avta je bila dva meseca. Tudi njo je premamila dobra cena. A pravi, da ji je žal, da je tu zavarovala. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Jaz pa imam osebno varčevanje na račun avtomobilskega zavarovanja. 35 let nimam kaska,razen enkrat,ko so mi ga podarili (1€) pri nakupu avta. Po hitrem izračunu profitiram cc500€ vsako leto in to nanese cc17.500€. Kljub temu imam zavarovane vse potnike,divjad in vsa stekla,kar nanese cc 180€ z vsemi popusti.:bravo:

Lepo. Samo, kako bi pa popravil kako večjo škodo, če bi v karambolu bil sam kriv? Ali pa, da ti na parkirišču kdo fajn poruži avto? Si predstavljaš, da ti kdo zraven še sprednji led žaromet razbije? Samo led žaromet stane za Mazdo  nekje 1400€.😬

Pa še kako barvanje zraven in si lahko takoj na 2000€ ali še več. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa moram rect, da imam s Savo zaenkrat samo pozitivne izkušnje. Tudi med korono sem uveljavljal vse online, medtem žena pri Triglavu je moralo enako za parking poškodbe od vrat, vozit tja pa kup enih jajc.

Tudi kolegica, ki ima kleparijo pravi da imajo najmanj dela z njimi.

Bom videl kaka bo cena zdele po novem letu , ampak neke pametne alternative ni. Sploh ker do sedaj niso imeli odbitne na ene kombinacije..

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Lepo. Samo, kako bi pa popravil kako večjo škodo, če bi v karambolu bil sam kriv? Ali pa, da ti na parkirišču kdo fajn poruži avto? Si predstavljaš, da ti kdo zraven še sprednji led žaromet razbije? Samo led žaromet stane za Mazdo  nekje 1400€.😬

Pa še kako barvanje zraven in si lahko takoj na 2000€ ali še več. 

Vedno računam s tem tako,da sem pripravljen na kaj takega in imam v vidu tisto kar sem do sedaj privarčeval. Vedno imam neko rezervo in me za te stvari ne skrbi. Problem je le divjad na katero ne moreš uplivat,zato pa imam zavarovane luči,šipe in divjad ter seveda vse sopotnike. Poleg tega pa delam zelo malo kilometrov in je zato manj možnosti za nesrečo,vem tudi,da nesreča nikoli ne počiva ampak taka je moja računica. Mogoče še en podatek,s službenim sem do sedaj naredil skoraj 3000000km in sem imel samo 1 prometno nesrečo za katero sem bil le posredno odgovorodgovoren..Vsem želim nič škode in poceni zavarovanje!😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Boss napisal:

Sava je super dokler nimaš škode...

Jaz sem lani prijavil škodo na saabu (razbita zadnja luč) in so brez problemov vse zrihtal, kot se zagre. Res, da je edino dolgo časa trajala dobava zadnje luči. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je FuManchu napisal:

9-3 TTiD (stage 1 tune) Zaenkrat (štiri leta ga imam) BP.

 

Dobra zadeva :) meni so bili zelo všeč. Ne vidiš jih veliko na cesti, so prava redkost tako da ga čuvaj :) in seveda naj ti služi tako dobro še naprej (kar ni dvoma)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 1. 2021 ob 22:19 je ignacij napisal:

Evo feste je konec. Posiljam mojo polico za G192 l2017 top revolution. Ja cena je 636 in ne 540 kot sem imel v glavi, ampak se vedno ugodno.

SmartSelect_20210101-211620_Gallery.jpg

SmartSelect_20210101-211426_Gallery.jpg

niti ni tak ugodno, majnka ti parkirišče , divjad, svetlobna telesa ali je to kje drugje zavzeto??'

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je robertk6 napisal:

niti ni tak ugodno, majnka ti parkirišče , divjad, svetlobna telesa ali je to kje drugje zavzeto??'

To je najbolj pomembno-parkirišče in svetlobna telesa. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Namesto parkinga mi je svetoval agent padec predmeta na avto, kot boljšo opcijo.

Hmmm kak pa potem to rešiš ko ti nekdo potegne avto na parkingu??? A to so potem nekomu kremplji padli na avto🤣

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Namesto parkinga mi je svetoval agent padec predmeta na avto, kot boljšo opcijo.

Hm, kaj pa, če ima avto vrtino v vratih, kako gre skozi ta padec na avto? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je ignacij napisal:

Tvoje vozilo, tvoja odlocitev. Sam gledam drugace in zavarujem na vozilu vse mozno, ker vem da bi me glih pobralo da bi mogel za popravilo npr. odkartati 5k al pa da bi naredil totalko in ostal brez vozila ki si ga zelim.

Če narediš dotalko  tako ostaneš brez ljubljene Mazde,tako kot sem jaz pri prejšnji ,ampak nisem bil kriv. Ko se vam to zgodi pride do prave revolucije,če nisi poučen s strani kake dobre duše na zavarovalnici,ker ti enostavno ocenijo koliko je po evrotaksu in ostanek avta kar dobro,pa si tam kjer si!😁 Jaz sem sicer dobil  vredu,samo problem je kaj kupiti,ker nisi pripravljen na tako hitro zamenjavo avta!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.