Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Smo ze vsaj trije taki :D ... Jaz sem samo zjutraj peljal zeno na siht in jo ob treh sel iskat :P  ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Ji ne zaupaš avta 😁

 

Noce niti probat, ker je avtomatik :D  pa prevelik je pravi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se odločil menjat zimske za letne.:bravo:

18ke za 18ke,a zgleda vizualno leva manjša,vsaj meni.....:whatever:

Pa komplet letnih je 1kg lažji od zimskih! (22 kg-23 kg)

IMG_20210310_141143.jpg

IMG_20210310_142413.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Bini napisal:

Sem se odločil menjat zimske za letne.:bravo:

18ke za 18ke,a zgleda vizualno leva manjša,vsaj meni.....:whatever:

Pa komplet letnih je 1kg lažji od zimskih! (22 kg-23 kg)

IMG_20210310_141143.jpg

IMG_20210310_142413.jpg

Veliko je odvisno od m dizajna feltne. In barve. Res je, zdi se malo manjši obseg. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Bini napisal:

Sem se odločil menjat zimske za letne.:bravo:

18ke za 18ke,a zgleda vizualno leva manjša,vsaj meni.....:whatever:

Pa komplet letnih je 1kg lažji od zimskih! (22 kg-23 kg)

IMG_20210310_141143.jpg

IMG_20210310_142413.jpg

kaj imaš pa za ene gume letne Michelin se vidi, ne pa modela...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Pilot sport 3. Dimenzija 215/ 45/ 18"

Zakaj te zanima?

IMG_20210310_185340.jpg

Odlična guma. Sem jo imel na dveh avtih. A se še dobi novo sploh?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Pilot sport 3. Dimenzija 215/ 45/ 18"

Zakaj te zanima?

IMG_20210310_185340.jpg

Ker bom zdaj kupoval nove letne v dimenziji 225/45r18 in se odločam tudi za michelinke pilot sport4 in me zanima kako si zadovoljen ? (resda je MPS3 starejsa generacija a kljub vsemu, info iz prve roke nekaj pomeni, tnx.)

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je sportman333 napisal:

Ker bom zdaj kupoval nove letne v dimenziji 225/45r18 in se odločam tudi za michelinke pilot sport4 in me zanima kako si zadovoljen ? (resda je MPS3 starejsa generacija a kljub vsemu, info iz prve roke nekaj pomeni, tnx.)

Dobra guma med top 4 gumami. 

https://alltyretests.com/michelin-pilot-sport-4/

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Sem se odločil menjat zimske za letne.:bravo:

18ke za 18ke,a zgleda vizualno leva manjša,vsaj meni.....:whatever:

Pa komplet letnih je 1kg lažji od zimskih! (22 kg-23 kg)

IMG_20210310_141143.jpg

IMG_20210310_142413.jpg

Si 19ke prodal?

pred 21 minutami je sportman333 napisal:

Ker bom zdaj kupoval nove letne v dimenziji 225/45r18 in se odločam tudi za michelinke pilot sport4 in me zanima kako si zadovoljen ? (resda je MPS3 starejsa generacija a kljub vsemu, info iz prve roke nekaj pomeni, tnx.)

Imam iste mišelinke kot Bini pa sem kr zadovoljen. Tudi obrabe ni ne vem kakšne po 3h letih.

pred 4 urami je Bini napisal:

Sem se odločil menjat zimske za letne.:bravo:

18ke za 18ke,a zgleda vizualno leva manjša,vsaj meni.....:whatever:

Pa komplet letnih je 1kg lažji od zimskih! (22 kg-23 kg)

IMG_20210310_141143.jpg

IMG_20210310_142413.jpg

Bo še sneg❄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je sportman333 napisal:

Ker bom zdaj kupoval nove letne v dimenziji 225/45r18 in se odločam tudi za michelinke pilot sport4 in me zanima kako si zadovoljen ? (resda je MPS3 starejsa generacija a kljub vsemu, info iz prve roke nekaj pomeni, tnx.)

Sem zadovoljen in ni nobenih posebnosti. Po 12k km imajo še 6 mm profila.:prstgor:

Kupil jih pa ne bi,ker niso vredne tega denarja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Gregster napisal:

Si 19ke prodal?

Imam iste mišelinke kot Bini pa sem kr zadovoljen. Tudi obrabe ni ne vem kakšne po 3h letih.

Bo še sneg❄

Odgovor na prvo vprašanje. Te 19", ki jih je imel Bini, bodo skupaj z gumami Bridgestone  kmalu na voljo za zainteresirane  kupce. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Gregster napisal:

Si 19ke prodal?

Imam iste mišelinke kot Bini pa sem kr zadovoljen. Tudi obrabe ni ne vem kakšne po 3h letih.

Bo še sneg❄

Prodal,ker so šle za dobro ceno pa gume so drage,zato sem raje kupil 18ke,saj bolj pašejo na 3ko! Snega pa ne bo,ko bom jaz z Mazdo na cesti.😁 Prideš na  giro test porabe?🤔

pred 2 minutama je Alex napisal:

Odgovor na prvo vprašanje. Te 19", ki jih je imel Bini, bodo skupaj z gumami Bridgestone  kmalu na voljo za zainteresirane  kupce. 🤗

Kaj jih boš naprej prodal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Prodal,ker so šle za dobro ceno pa gume so drage,zato sem raje kupil 18ke,saj bolj pašejo na 3ko! Snega pa ne bo,ko bom jaz z Mazdo na cesti.😁 Prideš na  giro test porabe?🤔

Kaj jih boš naprej prodal?

Jap. Sem jih mislil imet za zimske gume a sem se premislil. Pozimi avto ne sme bit preveč lep. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ne, saj jih ne mislim kupit. Samo zanimalo me je, če ma slučajno že 3 komplete platišč.

pred 8 urami je Bini napisal:

Sem zadovoljen in ni nobenih posebnosti. Po 12k km imajo še 6 mm profila.:prstgor:

Kupil jih pa ne bi,ker niso vredne tega denarja.

Sam drage so pa ko pes. Kere boš kupil, ko boš te menjal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Bini napisal:

Sem se odločil menjat zimske za letne.:bravo:

18ke za 18ke,a zgleda vizualno leva manjša,vsaj meni.....:whatever:

Pa komplet letnih je 1kg lažji od zimskih! (22 kg-23 kg)

IMG_20210310_141143.jpg

IMG_20210310_142413.jpg

Sam res deluje manjša. Zanimivo. Sam k avtu pa desne res sedejo ane?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Gregster napisal:

Sam res deluje manjša. Zanimivo. Sam k avtu pa desne res sedejo ane?

Ja res, samo meni so leve tudi všeč zato sem jih kupil. Ti imaš verjetno enake moji desni ? :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne na mazdi, ampak na piknsi (picassu). 

 

Po 12000km (letu in pol) je aftermarket servo pumpa počasi začela spuščati olje... Direkt na mikro jermen, da je prav veselo cvilil. Klump kitajski. 

 

Mikro jemen+spona stabilizatorja +servo pumpa+redni servis 320eur.

 

Tehnični narejen bp, zavarovanje pri generaliju in registracija. 

 

Po 12ih letih avto še kar lepo laufa... 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Nejc1986 napisal:

Ne na mazdi, ampak na piknsi (picassu). 

 

Po 12000km (letu in pol) je aftermarket servo pumpa počasi začela spuščati olje... Direkt na mikro jermen, da je prav veselo cvilil. Klump kitajski. 

 

Mikro jemen+spona stabilizatorja +servo pumpa+redni servis 320eur.

 

Tehnični narejen bp, zavarovanje pri generaliju in registracija. 

 

Po 12ih letih avto še kar lepo laufa... 

Saj 12 let pa, res ni neka starost. Če pomislimo, da je povprečna starost vseh avtov v Slo. 10 let je tvoj nekje v povprečju. Stara je moja mazda, ki ima že dopolnjenih 17 let. In gre kot urca. Prav danes sem jo malo zapodil med ovinke. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.