Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Sem probal pa je tako ?udno delovalo - ?e zdaj ne vem zakaj. Mogo?e bi moral dat kamero na zadnjo ?ipo :ne vem:

A nima? kamere za rikverc serijsko?

Druga?e pa ?e ima? original feltne od mazde znajo bit problemati?ne in te?ko se jih centrira(made in china).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to mislis cudno? Ce vezes na stropno luc bos imel konstantno strom v kamerci, ko bos prizgal avto. Ce pa vezes na rikverc pa samo takrat, ko prestavis v vzvratno. Jest imam to vezano na rikverc zico (12v) pa normalno deluje. Predvidevam, ker gre za aftermarket kamerco gre RCA (rumen) male konektor v radio za video ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da je to bilo ironicno napisano, ker je govora o Dashcam, ti si pa spraseval, ce je zvezal na rikverc luci ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da je to bilo ironicno napisano, ker je govora o Dashcam, ti si pa spraseval, ce je zvezal na rikverc luci ;)

Hehe, kako imam rad, ko pride do ?iste zmede... se ?e vedno na smeh dr?im. Hvala Scr3am, you made my day. :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- Ker sem glih pri ?alabajzerizmih. Pred tremi tedni, ko je zahladilo se je veselo pri?gala lu?ka za TPSM. Ja seveda ?lovek najprej zakolne in si misli, da je kej povozil. Nato pa ugotovim na pumpi, da so bile vse ?tiri gume polne nekje med 1,9 in 2.0 bara :blink: :blink:. O?itno so avto v topli gara?i polnili na 2,1 ali 2,2 in seveda, ko je zahladilo je padlo za 0,2 bara in so ?e lu?ke svetile. Pa? napolni? na 2,5 in 2,4 zadi pa mir do konca zime.

 

Ko si se hvalil kako izjemno poceni je tvoj avto in da po tanovem pa tak avto kot tvoj prodajajo za5 jurjev dra?je, nisi bil pozoren kaj v tvojem avtu manjka. Logi?no, za tistih 5jurjev razlike ti prodajo dodatnega 0,5bara zraka v pnevmatikah.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha sam to z okvirjem je pa serijsko ja, tut js sm dons reseval problem, ampak niam cina kljuca, da bi tist tritockovni nosilc presraufu, sm zaenkrat sam okvir popravu xD

 

fino da nimas kamenckov, sm jih js namest tebe pokasiru :-P

 

kar se pa tice centriranja, js nekih problemov niam, je pa res, da sm vidu velik utezi naleplenih ... tk da ocitno made in china.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poravnal okvir tablice na novi M6, ker frajerji niti osnovnega nosilca ne namontirajo ravno. Nosilca se pa ne da ?telat, ker so ni pr?raufan ampak zanetan na odbija? ... grrr

Zanimivo, moj je bil pri?raufan... tako, da sem ga skoraj zravnal, ostalo sem uredil z okvir?kom in dobil ?isto vodoravno name??eno tablico. Ampak res, a pri Mazdi razmi?ljajo v smeri, da mora lastnik ?e malo dodelat avto po nakupu ... ena taka kit varianta nakupa. Se pravi tablce smo zrihtal, zdaj pa webasto pa subwoofer pa daljinsko odpiranje ?ip pa odmontirat stre?ne sanke pa na ?rno po?trihat ves krom. Dela res ne zmanjka, ?e ma? Mazdo. :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, moj je bil pri?raufan... tako, da sem ga skoraj zravnal, ostalo sem uredil z okvir?kom in dobil ?isto vodoravno name??eno tablico. Ampak res, a pri Mazdi razmi?ljajo v smeri, da mora lastnik ?e malo dodelat avto po nakupu ... ena taka kit varianta nakupa. Se pravi tablce smo zrihtal, zdaj pa webasto pa subwoofer pa daljinsko odpiranje ?ip pa odmontirat stre?ne sanke pa na ?rno po?trihat ves krom. Dela res ne zmanjka, ?e ma? Mazdo. :lol:

... ali pa smo kupci malo razscartani :)

Kar se ti?e barvanja kroma sem se jaz premislil, ker sode? po odzivih tistih, ki so to postorili, naj bi se po par pranjih ta guma za?ela lu??iti?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, na?eloma bi morala brez te?ev 2-3 leta zdr?at. Lahko, da je bilo slabo narejeno, ker mora? res kar precej plasti gor dat. 2-3 so premalo, jaz sem spredaj za masko in feltne dal 6 ali celo 7 plasti. dve prozorni ostalo pa dip.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.