Skoči na vsebino

katalizator in druge tezave pri rx8


Priporočeno sporočilo

pozdravljeni!

mene pa zanima ce kdo ve,kaj je potrebno storiti, ce bi samo odstranil katalizator,da ga nebi menjal?

pa me zanima ali mi bo javljal napako zaradi vec,oz.drugacnih plinov?in kako se da to resiti.ker nebi rad dajal za obnovo katalizatorja 600e in kupoval se neke kisikove bombe ali nekaj takega,ker je se dodatnih 400e.

 

in ?e nekaj,ko je motor ogret mi noce vzigat.ceprav ga pravilno ugasnem.vedno moram pocakati 10 min potem pa vzge.ali slucajno kdo ve kaj bi bil lahko vzrok?

najlepsa hvala za odgovore.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kisikove sonde? :P

 

Mislim da ti bo kolega s foruma MitjaMx6T vedel marsikaj svetovat glede Wankla stroja! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kisikove sonde? :P

 

Mislim da ti bo kolega s foruma MitjaMx6T vedel marsikaj svetovat glede Wankla stroja! :jupiii:

 

 

 

tako ja kisikove sonde:)) hvala!

 

 

Se pravi zavrti? motor v obrate in pri obratih ugasne??

 

 

 

tako je zavrtim motor do 3 tisoc in ugasnem.probaval sem tudi do 4,5 in do 2 in nic ni bilo bolje!tudi ko mi motor ugasne na cesti npr.pri speljevanju ga nemorm vec prizgat.to traja kakih 10 min potem pa zalaufa..

nekdo mi je govoril da je mogoce neka mrtva tocka.ali je to mozno?ali pa svecke?lp

 

Se pravi zavrti? motor v obrate in pri obratih ugasne??

 

 

tako ja vedno ko ugasnem motor ga zavrtim na 3-4 tisoc obratov.in ko ga hocem se enkrat prizgac ga ne morem.morem pocakati 10-15 min.potem pa prizge.tudi ko mi ugasne na cesti npr.med speljevanjem ga tudi namorem nazaj prizgat.ali je mozno da je to neka mrtva tocka?ali pa svecke?

hvala

 

Kisikove sonde? :P

 

Mislim da ti bo kolega s foruma MitjaMx6T vedel marsikaj svetovat glede Wankla stroja! :jupiii:

 

kje pa lahko najdem mitja mx-6t?hvala za informacijo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.