Skoči na vsebino

MAZDA NE VLE?E (TURBINA?)


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

 

Danes zve?er sem se peljal z mojo M 6 in mi avto nikakor ni pospe?o kljub temu, da je bil na delovni temperaturi. V 5. prestavi pri 2000 obratih sem ?elel prehitevat, gas kar precej pritisnil, a ni bilo nobenega odziva, kot da se turbina ne vklopi. Zatem sem iz. 5. prestave menjal v ?etrto (vi?ji obrati) in potem takoj v 5. prestavo - potem je pa blo vse OK (normalno pospe?evanje kot mora bit).

 

 

Pa me zanima, kaj je bi lahko bilo z avtom narobe? Mogo?e kaj s turbino al je zapacan EGR (samo mislim, da pri mojem avtu mam elekti?ni EGR torej nimam kaj za ?istit ali?) Gre pa za M 6 karavan diesel, letnik januar 2006, 89 KW.

 

Prosim za nasvete in pomo?.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.