Skoči na vsebino

Avto kamera F900LHD


jures

Priporočeno sporočilo

Slabo bere? kaj sem napisal - na PC-ju lahko sli?im le ?e oreng poja?am zvok na zvo?nikih.

 

Posnetki so slabi, tud od Viperja, ki ga je nalimal je bil bolj ?voh... tresenje in ?ejkanje slike (ok, verjetno zani? nosilec) ampak, ?e bi imela zadeva vsaj stabilizator slike tud v videu bi blo precej bolje. Moti me tud to, da ne morem spremenit kako naj kamera stoji, ko snemam saj se slika ne obrne paravilno oziroma tudi nima funkcije. Original to ima v nekem meniju za izbrat. Ampak dobr tole bi se dalo v kakem movimajkerju po?timat, je pa spet dodatno delo.

 

Sej vem, da to ni nek GoPro oziroma niti senca tega ampak vseeno film?ki niso na takem nivoju kot so bli predstavljeni na youtubu, kjer so seveda narejeni z original kamercami.

 

bom prpopu enga mojega, mogo?e sem jaz pri?akoval manj kot ti (ker sem uporabljal prej tudi nekaj tega razreda, sam res kr?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

poglej mojo sliko (?al so kapljice motile focus), zvok (?e posebej moj woofer!!)...?? ?e pozorno poslu?a? sli?i? tudi smernike, radio in pa seveda hupanje - jebemti ?e ne gleda v ?pegu, pred njo pa 30m lufta :D

http://youtu.be/VZqOu3a4-A0

 

 

daj na 720p, tudi na kameri je tako - no in na podlagi tega sem jaz pozitivno presene?en za ta dnar.

 

Viper glede datuma - na 1080 ima? dve opciji na eni ne prime, na 720 pa vedno

 

P.S. Pri :rolleyes: 0:27 zelo lepo parkirana mazda

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti dve 1080p opciji sta ?irokokotna in navadna varjanta, tako kot ?e nastavi? 480p je samo navadna. No,se pa itak ne sekiram za datum in uro, mogo?e ?e bol? ?e tega ni, ker bojo itak same ?udne ure :zvizga:

 

Zvok je pri meni ?e kar malo preve? glasen in se res sli?i brutalnost auspuha v kabini :D Tudi govor posname zelo dobro, pa nisem to ni? nastavljal..

 

 

 

Boss, ?e se bo? odlo?u prodat zadevo, se mi zdi da bo takoj nekaj kandidatov :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti dve 1080p opciji sta ?irokokotna in navadna varjanta, tako kot ?e nastavi? 480p je samo navadna. No,se pa itak ne sekiram za datum in uro, mogo?e ?e bol? ?e tega ni, ker bojo itak same ?udne ure :zvizga:

 

Zvok je pri meni ?e kar malo preve? glasen in se res sli?i brutalnost auspuha v kabini :D Tudi govor posname zelo dobro, pa nisem to ni? nastavljal..

Boss, ?e se bo? odlo?u prodat zadevo, se mi zdi da bo takoj nekaj kandidatov :)

 

Ma ?e vedno se lahko menja, ?eprav bo tole te?ko.

Mislim, pa da je zelo zelo odvisno tudi od kvalitete kartice na kater pi?e, ob priliki lahko zamenjava kartici

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zamenjal kartico za 32GB in deluje - oziroma je delovalo potem je pa nenadoma crknil display. O?itno zadeva ne zdr?i tresljajev al je pa ?e od za?etka precej "fucked up" :(

 

Zanimivo, da sploh nisem niti tolk presene?en ker sem kr s?util, da tale veselje pa? ne bo trajal. :angry2:

 

V glavnem jeba ... no vsaj spat bom ?el ob primerni uri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej mojo sliko (?al so kapljice motile focus), zvok (?e posebej moj woofer!!)...?? ?e pozorno poslu?a? sli?i? tudi smernike, radio in pa seveda hupanje - jebemti ?e ne gleda v ?pegu, pred njo pa 30m lufta :D

http://youtu.be/VZqOu3a4-A0

daj na 720p, tudi na kameri je tako - no in na podlagi tega sem jaz pozitivno presene?en za ta dnar.

 

:blink: madona, k da bi bla druga kamera - zvok v redu, nobenega tresenja slike zgoraj. Zdele ti ?ist verjamem, da si navdu?en - tole je ?ist druga izku?nja. :aaaaa:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jestovo sem popravil, pa se novo dobi, bova zrihtala, v displayu je flat kabel ki se rad sname.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jestovo sem popravil, pa se novo dobi, bova zrihtala, v displayu je flat kabel ki se rad sname.

 

 

A si jo kar sam popravljal? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yep, je reku nemc da ni treba nazaj poslat pol :)

 

:cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:cheers:

 

ampak vseen dobis novo

 

Flat kabel je na displaju in ko se display vrti odpira se rad sname

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja kamera dobro snema, slika je odli?na. Edini problem je, da je posnetek narobe. Ko gleda? pozneje na TV je nebo spodaj, cesta pa zgoraj, pri tem pa tudi oznake narobe, oziroma, ko je slika narobe, so podatki datum in drugo pravilni. Iskal sem v nastavitvah, ?e je kje kaj narobe nastavljeno, pa nisem na?el.

?e kdo ve, kje se to nastavi, naj pojasni.

Hvala za pomo?.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja kamera dobro snema, slika je odli?na. Edini problem je, da je posnetek narobe. Ko gleda? pozneje na TV je nebo spodaj, cesta pa zgoraj, pri tem pa tudi oznake narobe, oziroma, ko je slika narobe, so podatki datum in drugo pravilni. Iskal sem v nastavitvah, ?e je kje kaj narobe nastavljeno, pa nisem na?el.

?e kdo ve, kje se to nastavi, naj pojasni.

Hvala za pomo?.

 

Ne ne samo prav jo moras namestiti v avtu to je vse....sem jaz na zacetku isto naredu :). To pomeni da jo inas na glavo obrnjeno. Prav je da je spodaj tisti del kjer je kabel (usb)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj se dogaja, ko se obra?a zaslon, tako sedaj v?asih uspem "poravnati" sliko. Ko pa ugasnem in pri?gem je spet narobe.

 

Ne ne samo prav jo moras namestiti v avtu to je vse....sem jaz na zacetku isto naredu :). To pomeni da jo inas na glavo obrnjeno. Prav je da je spodaj tisti del kjer je kabel (usb)

 

Bom poskusil, o?itno je to to.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem naredu en posnetek a brez funkcije odpravljanja tresenja ne gre, ker to je nenormalno kolk zadevo trese druga? in to po AC, kjer na?eloma ne bi smelo biti nekih hudih neravnin. V kotu, kjer je ura in datum se vidi kolk zadevo druga?e ?ejka.

 

?koda Jures, da si svoj posnetek odstranil, da bi lahko ?e enkrat primerjal.

 

 

Druga? pa Jures ?e enkrat hvala, da si mi ekran?ek zrihtal. Deluje, me pa mal razo?ara baterija, ki ne zdr?i niti dveh ur snemanja. Bo res treba napajanje napeljat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem naredu en posnetek a brez funkcije odpravljanja tresenja ne gre, ker to je nenormalno kolk zadevo trese druga? in to po AC, kjer na?eloma ne bi smelo biti nekih hudih neravnin. V kotu, kjer je ura in datum se vidi kolk zadevo druga?e ?ejka.

 

?koda Jures, da si svoj posnetek odstranil, da bi lahko ?e enkrat primerjal.

Druga? pa Jures ?e enkrat hvala, da si mi ekran?ek zrihtal. Deluje, me pa mal razo?ara baterija, ki ne zdr?i niti dveh ur snemanja. Bo res treba napajanje napeljat.

 

Cusno...a mas na 1080? Tam je meni enkrat malo zvijal sliko na 720p pa ne. Za foro probaj nosilcek prestaviti malo nizje ( ti ga mas cisto pod stropom). Sicer pa za kak posnetek letece marele proti avtu bo. :)

 

U naucil si se prehitevat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cusno...a mas na 1080? Tam je meni enkrat malo zvijal sliko na 720p pa ne. Za foro probaj nosilcek prestaviti malo nizje ( ti ga mas cisto pod stropom). Sicer pa za kak posnetek letece marele proti avtu bo. :)

 

U naucil si se prehitevat....

 

Ne na 720 je nastavljeno... bom probal postaviti ?isto ob armaturo spodaj, ?e bo kej druga?e.

 

 

Ja sem se - Lojz me je vsega nau?il, res je pravi car. :dudek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj, ne izbrati ponujene jutub mo?nosti, da ti odpravljajo tresenje - a ti v VLCju tudi zvija sliko? Meni je prvi posnetek, pol pa ne ve?, pa ne vem ?e ni bilo to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj, ne izbrati ponujene jutub mo?nosti, da ti odpravljajo tresenje - a ti v VLCju tudi zvija sliko? Meni je prvi posnetek, pol pa ne ve?, pa ne vem ?e ni bilo to

 

?e ne dam odpravljanja tresenja je popolnoma negledljivo :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se da nastavil da ti na kartico snema nepretrgoma?

 

saj ta je ista ne?

F900LHD

 

 

Saj snema nepretgroma... dokler je kartica polna... potem pa zacne brisati najstaresje ... Se mi zdi, da je najvec po 15 minut v eni datoteki, potem pa naredi novo datoteko ...

 

Ce bi jo kdo rad imel, jo dam po isti ceni, kot sem jaz dal zanjo ... Se zapakirana.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne dam odpravljanja tresenja je popolnoma negledljivo :(

 

Jebemu sem en bizgec - kon?no pogruntal zakaj tako trese. :blush:

 

Problem je bil sam v tem, da sem imel odprt ekran?ek in je stal 90 stopinj na kamero in je ob vsakem rahlem tresenju zarad svoje te?e rukal celo kamero. ?e zlo?im ekran?ek ob kamero je tresenje minimalno in s funkcijo na youtube se ga da v celoti odpravit. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.