Skoči na vsebino

Avto kamera F900LHD


jures

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ali se da napajanje dobiti iz vzvratnega samozatemnitvenega ogledala?

 

Jaz se bom tega spomlad lotu in ?edalje bolj se nagibam to?no v tej smeri, da bi z ogledala potegnu napajanje. Morebiti bo treba iz 12V na 5V spravt sam to bo najmanj jebe pa kabla?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam po robu sipe, nato ob strani pod armaturo in za sovoznikovim predalom do sredinske konzole in prikljuceno v vticnici v predalu pod naslonom za roko...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

po 9h mesecih men dela bp, je pa ?e 2x ?akala na tleh, je na vro?ini ses popustil. Sem se bal da je konektor zjebal ob padcu, ker se sname s kabla ob gravitaciji pa je ok.

 

Glede napajanja iz ogledala - ?e je 12V in stalno ob kontaktu je ok, ?e je pa slu?ajno vezan na lu?i (ker ima no?no funkcijo) pol te zna zezat. Te kamere ki jih omenjamo namre? imajo auto funkcijo snemanja in uga?anja ob kontaktu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Po letu in pol na podstrehi sem jo v?eraj spet montiral. Ko se je baterija napolnila je za?ela spet delovati avtomatsko s kontaktom...neuni?ljiva je. Tudi 64GB kartico sprejme, samo Fat32 format rabi kartica.

 

4 leta za 40?. zdaj bom lahko spet kake kaskaderje ujel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz jo uporabljam ves ?as in kr deluje, ?eprav se mi je ?e 2x raztre??ila na prafaktorje (padla iz drugega ?tuka na stopni??u) - tole je bilo res vredno vsakega centa pa ?etudi zdajle takoj crkne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.