Skoči na vsebino

avtoplin


mihajlo

Priporočeno sporočilo

To je ze nekaj casa in kar je se vredno povedati je to, da se popust zacne obracunavati na kolicino, katera je bila iztocena nad 30l in ne prej. Sepravi ce bos tankal 31l bos prejel 4 cente popusta :)

Dober hakeljc oz.komercialni trik torej :P

 

Kranj-Primskovo je liter po 62?centov, torej 2?centa ceneje kot drugod na Petrolih in zanimivo da ga na Bavarskem tocim za precej ugodneje kot v nasmu Pahorstanu. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipterju se ob pogledu na extra ugodno ceno v Izoli ob tankanju benza verjetno fajn kolca in rahlo zakolne, ko gre proti blagajni! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipterju se ob pogledu na extra ugodno ceno v Izoli ob tankanju benza verjetno fajn kolca in rahlo zakolne, ko gre proti blagajni! :D

Zmaj..He he niti ne,ker tankam,ve?inoma na Petrolu.porabo na Mazdurini,je solidna 7.5 litra tako da je ok.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bosni je 0.58 BAM! To je 29 centov fantje

Bo treba it enkrat pogledat. ?okirala me je razlika v ceni napram super95 benzu v Belgiji, kjer sem na eni ?rpalki zasledil ceni; 0,44 in 1,66?, torej za las da ni 4xna cena :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na severu moras paziti ni vse lpg. Imajo tudi zemeljski plin (erdgas) in vodik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Na na?em koncu so tudi odprli eno tako ?rpalko z zemeljskim plinom (LNG in ne LPG).

 

Baje, da je zadeva zelo poceni in oh in sploh.

 

In baje je namenjena dizela?em.

 

Ima kdo kaj ve? izku?enj s tem?

Kje v Sloveniji se da dizela?a predelati na LNG?

Kako taka predelava sploh zgleda?

Koliko stane?

... ... ...?

 

http://regionalgoriska.si/novica/v-sezani-prva-v-sloveniji-danes-odprtje-polnilnice-utekocinjenega-zemeljskega-plina-za-tovorna-vozil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In smo ?e tam....15% manj?a poraba...

 

http://www.lng.si/domov.html

 

Ja s ?im? a potem tudi zmanj?a mo? motorju?  :ne vem:

 

druga?e pa ni tako zelo cenej?i, dobro tovornjakarjem se verjetno pozna

Glede na trenutne razmere na trgu, cena LNG v Sloveniji zna?a okoli 65 odstotkov cene dizla

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vedno manjka kljucen podatek cena predelave...

 

Drugace pa fizike ne mores izigrat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Staro, a prina?a neprijetne spomine....oz razlago zakaj so tudi viperja in mene zajebavali

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/sedemkrat-na-servisu-ko-jih-je-poklical-osmic-ga-je-cakalo-tole-274381

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Pozdravljeni,

 

Imam eno vpra?anje, ?e bi mi lahko kdo pomagal. V moji Mazdi imam vgrajen LPG sistem G-1, vendar sem najdel samo enega serviserja in sicer v Velenju. Drugje serviserja za ta sistem ne najdem. Dozdeva se mi, da je potrebna samo menjava filtrov, ampak o?itno ?e tega no?ejo delati, ?e ne gre za njihov sistem. Sem iz Nove Gorice, zato me zanima ?e kdo pozna kak?nega serviserja za G-1, ki je bli?je (recimo Ljubljana). ?e bo potrebno bom pa? ?el do Velenja (vendar si moram vzeti cel dan odsotnosti iz slu?be).

Hvala in lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas v lescah je avtomony. Oni so vcasih montirali G1 sedaj ga pa samo se servisirajo, ker je firma sla po gobe. Filtre ti lahko zamenjajo tudi v kranju ford servis frlec. Vcasih so montorali od plinexa sistem :). Stavim, da jih imas tudi v Ljubljani. Ce se ne motim je zmaj govoril o nekomu k je iz dol pri ljubljani.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas v lescah je avtomony. Oni so vcasih montirali G1 sedaj ga pa samo se servisirajo, ker je firma sla po gobe. Filtre ti lahko zamenjajo tudi v kranju ford servis frlec. Vcasih so montorali od plinexa sistem :). Stavim, da jih imas tudi v Ljubljani. Ce se ne motim je zmaj govoril o nekomu k je iz dol pri ljubljani.

Dol pri Ljubljani; Alja? Cajhen iz podjetja Avtocona. Fajn mo?akar in obvlada razli?ne LPG sisteme. ?e bo le redno servisiranje, potem ne bo te?av; gsm: 041875322 - Alja?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni Mazda mojstri,

 

imam eno vpra?anje, ?e bi mi lahko kdo pomagal. V moji Mazdi imam vgrajen LPG sistem G-1, odkar G-1 ni, sem plin servisiral v Velenju pri RA-CEN (GEN1). Sedaj je po 5-ih letih in prevo?enih 160k s plinom ugasnil ra?unalnik in ne preklopi ve? iz bencina na plin. Na servisu so mi dejali, da je ra?unalnik fu?, da mi ne morejo popraviti, oz. ?e se odlo?im za nov sistem, da mi zamnjajo. Pozna kdo koga, ki bi mi lahko popravil ra?unalnik, imam ?e vedno upanje, da se lahko nekaj zrihta. :-) Novega sistema ne bi vgrajeval, ker nameravam avto kmalu prodati. Dokler pa avta ne prodam, bi se ?e vozil na plin, ?e bi se dalo zrihtat. Hvala.

 

lp

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni Mazda mojstri,

imam eno vpra?anje, ?e bi mi lahko kdo pomagal. V moji Mazdi imam vgrajen LPG sistem G-1, odkar G-1 ni, sem plin servisiral v Velenju pri RA-CEN (GEN1). Sedaj je po 5-ih letih in prevo?enih 160k s plinom ugasnil ra?unalnik in ne preklopi ve? iz bencina na plin. Na servisu so mi dejali, da je ra?unalnik fu?, da mi ne morejo popraviti, oz. ?e se odlo?im za nov sistem, da mi zamnjajo. Pozna kdo koga, ki bi mi lahko popravil ra?unalnik, imam ?e vedno upanje, da se lahko nekaj zrihta. :-) Novega sistema ne bi vgrajeval, ker nameravam avto kmalu prodati. Dokler pa avta ne prodam, bi se ?e vozil na plin, ?e bi se dalo zrihtat. Hvala.

lp

Saj ne vem,ce ti bom v pomo?,ampak vseeno...

 

Sicer vozim citroena predelanega pri plineksu in sem imel podobno te?avo; ni hotel preklopiti na plin.

 

Te?ava je bila v neki po?eni cevki, ki so mi jo na servisu zamenjali v dveh minutah...

 

Torej, preden se vr?e? v kaka Draga popravila, bi vpra?al za kak?no drugo mnenje... Dostikrat ?elijo na kak?en servisu zgolj nategniti na suho.

 

Ne govorim za tvojega serviserja ali tvoj primer (da ne bi narobe izpadlo),ampak na splo?no...

 

Sam sem jo dal predelati pri Plineksu na ?martinski v lj in mi jo tam tudi servisirajo. Za njih gredo samo pohvale z moje strani.

 

Sicer pa; teko?ine za ventile ima? dovolj? Nekateri sistemi so taki,da ne more? vozit na plin, ?e le-te zmanjka....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi plin je na dolgi rok drag...

Povej mi kaj o tem, ker ima? o?itno obilo izku?enj z njim (nekaj malega jih imam sicer tudi jaz; npr. se vozim z razli?nimi vozili na LPG ?e od novembra 2008).  :jupiii:

 

@Mazdaboy; priporo?am ti pokli?i Alja?a Cajhen-a, ki ti bo z veseljem pomagal, pa tudi G-1 sistemi mu najbr? niso nepoznani; 041875322. Dol pri Ljubljani je njegova lokacija.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, drag je tako, da ni samo tankaj in vozi...

Je vzdr?evanje, servis...okvara...

Ni samo razlika v ceni goriva...je ceneje od bencina, samo ne toliko, kot se reklamira...

Jaz prisparam 3,5eur na 100km. V?teti servisi lpg,benz potrebn za zagon,svecke lpg.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • a tudi legendarnega T5R ne ?
    • to je vse v skaldu z BMW pravili (ki so posebna, in jih drugi vozniki ne razumemo  )
    • groza, ampak po drugi strani, kaj vse folk šari na avte....pričakovano
    • V oglasu za moje pojme manjka zelo pomembna informacija, kateri lastnik si ? (označeno je, da je kupljena v SLO). In kje si delal servise (uradni ali neuradni, oz. imaš dokazila za servse?). In še vprašanje za vse mojstre dizel mazd ali je ta letni 02/2017 že rešen vseh tistih problematičnih hib, ki so jih imele letniki 14/15/16 (podložke, injektorji, veriga oljne črpalke, itd....)?   (p.s. sprašujem za kolega, ki išče nek wagen, ampak ne vem če bi mu priporočal mazdo dizla ...)  
    • hvala, ti si sigurno kak it security guy :)....ni take panike, ker imam še dopis kjer piše "ob prevzemu nagrade je potrebno pokazati osebni dokument...trgovina bo imela seznam nagrajencev", ker sem moral oddati tudi svojo DŠ, tako da v osnovi je bon vezan na moje ime, in s potencialnim kandidatom bi moral iti jaz v trgovino (imajo kar spisan dober protokol....). Malo sem razočaran nad odnosom, ker bi z veseljem kupil njihovov kolo in s tem takoj doplačal cca.300-500€, torej bi imeli več od mene, ampak se striktno držijo pravil....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.