Jump to content

Forum je nadgrajen! Pripombe, napake, graje in pohvale (če bo kakšna :) ) prosim kar v tole temo >> KLIK

Sign in to follow this  
jures

Dirkali??a po evropi

Recommended Posts

Bemti Symon, zakaj se nisem tega spomnil, ko sem bil gor? :D Preve? planiranja potrebnega, I guess. Mi smo samo ograjo potaggali... Sicer pa noro :jupiii:

Zanimiva ideja Symon, zgleda pa vse ?e tolk realisti?no kot da si tam v ?ivo. ?e alfa v Piranu je zgledala tolk 'v ?ivo' da sm mogu potrollat  :D

Grobnik je baje zafrknil izvajalec in so obnovo asfalta prestavli na konec leta/za?etek novega, Gaj bo pa o?itno res nekaj let samo privat pista. Bol? da kr preimenujejo v Gay, ker to pa? je. :angry:

Sej proga pa ozadje predvidevam, da sta slika?

Ampak ko gleda? model dirkalnika pa tudi ne bi porajtu, da je iz igrice :/

we gettin' old :(

Slika proge je tule dejansko fotografija, avto je pa iz igre in ga po sliki prestavlja? nekako tako, kot da je 3d ozadje. ?al ?e ni cele GT sport, da bi videl ?e so naredili nove teksture na celi progi, ker potem bi tudi na progi mogel biti grafit :D

?etrti? gor. Tokrat sem bil s prijateljem in sem si spet sposodil avto, za dva kroga. Izgleda imam sode in lihe obiske, enkrat s svojim, enkrat z rentanim. Prvi krog sem z dvema potnikoma in kljub rumeni zastavi dosegel pod 10 minut.  :P https://www.apex-nuerburg.com/track-car-rentals/#1517398848553-5e0f379c-7beb

?e kdo spremlja na youtube ale facebook, sposodil sem si ga od Boosted Borisa aka Misha Charoudin. Avto je tkotko, gre dobro, edino bremze niso original, lega pa je pri 200 pri unih kucljih (skokih) na trenutke malo premehka, sem rahlo za?vical.  :hohoho: Primera je sedan z namenskim podvozjem in pa? bolj stabilna pri vi?jih hitrostih. Sicer se pa proga ni ni? spremenila, ovinki grejo od kar hodim ?e vedno v iste smeri tako da je bilo drugi krog 9:42, prvi krog, ?e ne bi bilo rumene zastave bi bilo pa pod 9:30. Ve? kot 2 kroga nisem vozil pa ?e avta nisem vajen.

39104715_10214709630241622_1833649236630

• Like 3