Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ok. Zdaj je pa res dovolj...

 

rabim diske, in to take, ki ne bodo po par tiso? kilometrih zviti...

 

najprej TRW, sedaj ATE, po 3-4 tiso? kilometrih tresejo kot zme?ano....

 

 

Tak se ve? ne grem naprej...

 

pomagajte, kaj naj kupim?????????????????

 

Z avtom ni ni? narobe, ko so bili novi diski montirani, so bili OK, ni treslo, ni vleklo ob zaviranju ni?...

 

sedaj tudi ne vle?e ob zaviranju, trese pa ko zme?ano.... grrrrrrrr....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam eno podobno zgodbo.

Sodelovc je imel tak problem na Peugeotu. Mu je en mehanik menu diske. Po 1000 km je za?el ful trest. Pelu nazaj in prav mehanik da so diski zviti. Mu da zastojn nove. Po par tiso? spet trese. Gre sodelovc k drugmu mehaniku (ker temu pa? ne zaupa ve?). On pa ugotovi da je avto verjetn padu iz dvigalke al kej tacga ker je pesto zvito!!! :ne vem:

Zamenu in je zdej ?e dve leti mir!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

obakrat smo menjali tudi plo??ice, roke so po besedah mehanika OK,

 

in obakrat je bilo prvih 1000 do 2000 km OK, ni ni? treslo... :|

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cudi me za ATE

za TRW pa sem mel isto izkusnjo...

 

ATE sicer nisem mel na moji stari 6, ampak sem mel brembo diske, zadaj niparts ploscice, spredaj original mazdine, pa je blo ok (tako konfiguracija je bla, ko sem jo prodal, z njimi sem naredil ca. 30.000km)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo predlog, TOLE te bo umirilo in ustavilo za ?alo. :aaaaa:

Vem pa z izku?enj, ker to uporabljam evridej. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

obakrat smo menjali tudi plo??ice, roke so po besedah mehanika OK,

 

in obakrat je bilo prvih 1000 do 2000 km OK, ni ni? treslo... :|

 

original plo??ice ali komplet z diski proizvajalca?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

original plo??ice ali komplet z diski proizvajalca?

 

obakrat so bile plo??ice istega proizvajalca, kot diski...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

obakrat so bile plo??ice istega proizvajalca, kot diski...

 

jajca pol....ne re?em da bi se na ?iht ?ez reko vozil (po strugi ali podobno...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pesto ma? verjetno zvito, sm ?e meu nekajkrat primer in ni re?eno da je padu avto z dvigalke. potrebno je izbit stojne vijake in pogledat z merilno uro kolko opletajo

 

To bo ja, moj golf je mel isto sranje, tri komplete menjal, ko je novo je OK, po par tiso? ista pesem... Zmeraj ista stran..Menjat pesto, ni druge... :zvizga:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bo ja, moj golf je mel isto sranje, tri komplete menjal, ko je novo je OK, po par tiso? ista pesem... Zmeraj ista stran..Menjat pesto, ni druge... :zvizga:

 

a si mogoce kaj snemal kolesa in je potem zacelo trest? Ze ene 5000 km imam ate diske in ploscice in nic ne trese.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri moji sedanji sem najprej mislil, da mi tresejo diski, ampak potem sem sel za vsak slucaj centrirat kolesa...in zdaj nc ne trese...

je pa blo hecno, ker v voznji nc ni treslo...sam pri zaviranju pri ca. 120km/h (tipicno za diske)...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pesta se da tud postru?it avto mo?nik v kranju to dela kolk pa stane pa ne vem

 

Sva?ta,,ne morem verjet kaj folk pi?e in po?ne, dobesedno za kozlat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok. Zdaj je pa res dovolj...

 

rabim diske, in to take, ki ne bodo po par tiso? kilometrih zviti...

 

najprej TRW, sedaj ATE, po 3-4 tiso? kilometrih tresejo kot zme?ano....

Tak se ve? ne grem naprej...

 

pomagajte, kaj naj kupim?????????????????

 

Z avtom ni ni? narobe, ko so bili novi diski montirani, so bili OK, ni treslo, ni vleklo ob zaviranju ni?...

 

sedaj tudi ne vle?e ob zaviranju, trese pa ko zme?ano.... grrrrrrrr....

 

Pozdravljen,

Imel enake te?ave.Problem so bile peste, ja ne bo? verjel...

Obrazlo?itev: pri menjavi prvih in originalnih diskov, je mehanik imel te?ave da jih je dobil dol, saj so bili total zape?eni in zrjabeli na pesto.Ko jih je dobil dol, je ?el brusint in ?istit pesto, pri tem jo je seveda preve? obdelal...rezultat:3 kompleti diskov, reklamacije in tresenje da te kap!! Po menjavi pest L+D in zadnji komplet diskov je stvar kot mora biti, sedaj ?e 15tkm, prej ni zdr?ala niti 5tkm.

Predlagam, da se loti? pest, pa si re?il zadevo.Lp in upam, da sem ti pomagal

 

Ok. Zdaj je pa res dovolj...

 

rabim diske, in to take, ki ne bodo po par tiso? kilometrih zviti...

 

najprej TRW, sedaj ATE, po 3-4 tiso? kilometrih tresejo kot zme?ano....

Tak se ve? ne grem naprej...

 

pomagajte, kaj naj kupim?????????????????

 

Z avtom ni ni? narobe, ko so bili novi diski montirani, so bili OK, ni treslo, ni vleklo ob zaviranju ni?...

 

sedaj tudi ne vle?e ob zaviranju, trese pa ko zme?ano.... grrrrrrrr....

 

Pozdravljen,

Imel enake te?ave.Problem so bile peste, ja ne bo? verjel...

Obrazlo?itev: pri menjavi prvih in originalnih diskov, je mehanik imel te?ave da jih je dobil dol, saj so bili total zape?eni in zrjaveli na pesto.Ko jih je dobil dol, je ?el brusit in ?istit pesto, pri tem jo je seveda preve? obdelal...rezultat:3 kompleti diskov, reklamacije in tresenje da te kap!! Po menjavi pest L+D in zadnji komplet diskov je stvar kot mora biti, sedaj ?e 15tkm, prej ni zdr?ala niti 5tkm.

Predlagam, da se loti? pest, pa si re?il zadevo.Lp in upam, da sem ti pomagal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koliko je stro?ek pest?

 

 

?ivjo!

 

Pred nekaj meseci sem menjal desno pesto... ponaredka se ni dalo dobit, zato mi je mehanik montiral original Mazda... mislim da je blo 160? + le?aj + delo. Menjat sem ?el pa zato, ker mi je pokal le?aj na ovinkih.

 

V?eraj pa sem peljal avto na servis zavor... diski in plo??ice so bili stari 2 leti oz. 30kkm. Ker se je vse treslo, ko sem zaviral - sem zelo ob?utljiv na tehniko v avtu in takoj ko se kaj zgodi za?nem brskat in poizvedovat kaj bi bilo narobe.U glavnem ker nisem vedel kaj bi bilo sem mehaniku rekel naj pregleda vse in ?e je treba naj mi zamenja ?e levo pesto ?e je slu?ajno to. Izkazalo se je, da je levo pesto OK, da pa so cilindri zani? - da ne odvajajo dovolj hitro plo??ic stran od diska in se je zato disk grel in posledi?no zato rahlo skrivil. U glavnem diska sta sedaj postru?ena, cilindra pa je uspel obnoviti in glede na prvi ob?utek mi je mehanik prihranil kar nekaj ???, ker ve?ino mehanikov bi ?lo menjat cel komplet cilindrov, diske, plo??ice in ?e levo pesto. Ni? ne re?em, mogo?e sem naredil napako (menjava vseh delov je ?e vedno mogo?a), samo glede na to, da ?lovek nikol ne ve kaj je ?lo res narobe se spla?a tudi kak?no stvar popraviti, ne pa takoj menjat. Koliko je bila to pravilna odlo?itev pa bo pokazal ?as.

 

Aja pozabil sem napisat... vse to sem delal na M6 l. 2004.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

zadeva zaenkrat v redu...

 

menjano pesto, le?j in diski... :P

 

sitnica.. 300 EUR z delom

 

exclusive f*ckin' car...

 

samo qrc, ?e sem pa vajen redno vzdr?evat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.