Skoči na vsebino

Policijska vozila, Provida,...


323f speed

Priporočeno sporočilo

Danes sm pichu u Maribor in za nazaj sm vozu po avtocesti med 130 in 170 km/h (top speed je biu 253 km/h, takrat me niso merli :P ) in skoz je biu en avto za mano, ce sm zmanjsu je tud on, ce sm pospesu je tud on, sm pa med pospesevanjem ko sm prehiteval avte tud do 170 km/h dosegu. Uglavnem, zanima me zakaj me ni ustavu? Je bila povprecna hitrost na razdalji 2 kilometra premajhna, da bi se mu splacalo? Mogoce sta pa siht koncala policaja pa sta se pelala na maticno postajo :D Bla je pa skoda superb, oznacena, ne civilna.

Al pa sta me hotla ustavt pa sm jih "zajebu", od barja naprej prot lublani je mende en tunel in za tunelom je na izbiro levo: grosuplje pa se neki in desno Postojna, Koper... (nism ziher cist, ce je to od barja naprej al nazaj :P ) V tunelu kjer je omejitev 80 sva vozila vzporedno, on na desnem razvrstilnem pasu, jst na levem. Mogoce sta sklepala zarad Postojnskih targ, da bom zavil desno in da me bosta naprej ustavla, uglavnem jst sm pol na hitro zavil levo prot Grosuplju, naredu en 10 kilometerski krogec in nadaljeval naprej proti Postojni. To je blo to :) Me je kdo zastopu kaj sm napisu? :P

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 159
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e jih nisi prehitel te ne smejo snemati kar je bila najbr? te?ava. ;) Ti mora? provido prehiteti on pa te za?ne snemati, prehiti in kaznuje. V tvojem primeru so pa najbr? ?akali, da bo? naredil kak neumen manever zaradi ?esar bi ti lahko napisali kazen. Za samo hitrost ti pa ne more.

Recimo prijatelj ni spustil enega Golfa, da ga prehiti pa je ?el 170 na koncu je dobil kazen ker ni omogo?il varnega prehitevanja, za hitrost pa ne. ?e celo za letne gume mu je pogledal ?ez prste. Skratka fuul prijazn od njih :rispekt: (?eprav pregledali so pa cel avto kot bi bil kak ?vercer :blink: )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prehitel ne, za rit so mi prsli, ubistvu je blo tko. Jst sm jih ze prej srecal, oz za rit sm jim prsu, potem so oni zavili desno na en petrol in js sm takrat mimo njih pihnu ene 180, 190. Zgleda da so sli potem s petrola spet tkoj na avtocesto, ker cez ene 10 minut sm jih meu za ritjo, oz takrat sm opazu neki cudnega za mano, pach za mano je skoz vozu. Sepravi ce ga nism prehitu bi lahko vozu tud 230 in mi nebi mogu nich?

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prehitel ne, za rit so mi prsli, ubistvu je blo tko. Jst sm jih ze prej srecal, oz za rit sm jim prsu, potem so oni zavili desno na en petrol in js sm takrat mimo njih pihnu ene 180, 190. Zgleda da so sli potem s petrola spet tkoj na avtocesto, ker cez ene 10 minut sm jih meu za ritjo, oz takrat sm opazu neki cudnega za mano, pach za mano je skoz vozu. Sepravi ce ga nism prehitu bi lahko vozu tud 230 in mi nebi mogu nich?

 

a pred njimi si se pelal :blink: ?e bi bil polcaj bi te ustavil al pa ma? tut ljudi ko se peljejo tik za tabo da tebe v klun slika (?e te) njega pe ne more....

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest mam podobno iskusnjo

na cesti med kranjem in medvodami ponoci sem se peljal po omejitvah in na enkrat prleti en zamano in me zacne izvat potem pospesi na okoli 170 da sm mu malo usel ker so pa radi nekje na tej cesti policaji sem zamnjsal na 90 nakar me prehiti in se mu zadaj napise nam vsem znani napis. me ustavi, prosi za doumente in mi pove da sem "malo" prehitro peljal. jest se izgovorim da sem se ustrasil da ni zamano kaksen pijan in da me hoce iz veselja zrint s ceste. potem me prijazno pove da ga je samo zanimalo kolk to gre. jest ga pogledam :blink: in me uprasa ce je to V6 in ce sem sel do konca mu odgovrim da je in nisem sel do konca. pol me pa prasa ce me zanima kolk gre do konca in mu z veseljem odgovorim da me ne. se posloviva in greva vsak po svoje. on vrjetno po omejitvah jaz po polovicno po omejitvah(tisit dan)

 

uglavnem :rispekt::policaj:

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, mogoce ga je pa tud zame zanimal kok mi gre, sam itak une skode grejo vech kot 250 ker majo nimajo blokade najbrz. Jst sm sou 253 km/h pol se mi je pa ena rdeca lucka uzgala na armaturi, pol sm pa spustu gas, da je padlo pod 250 pa je ugasnla :D

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pred njimi si se pelal :blink: ?e bi bil polcaj bi te ustavil al pa ma? tut ljudi ko se peljejo tik za tabo da tebe v klun slika (?e te) njega pe ne more....

 

Ja, ja.... :whatever: Saj sem napisal razlog.

 

in me uprasa ce je to V6 in ce sem sel do konca mu odgovrim da je in nisem sel do konca. pol me pa prasa ce me zanima kolk gre do konca in mu z veseljem odgovorim da me ne.

 

:hohoho: Spet kak Mazda navdu?enec tale policaj. :P

 

Hehe, mogoce ga je pa tud zame zanimal kok mi gre, sam itak une skode grejo vech kot 250 ker majo nimajo blokade najbrz. Jst sm sou 253 km/h pol se mi je pa ena rdeca lucka uzgala na armaturi, pol sm pa spustu gas, da je padlo pod 250 pa je ugasnla :D

 

Ja tele ?kode potegnejo kot pri norcih. Sva s prijateljem komaj dojela kaj je kar naenkrat padlo mimo naju. :blink::rispekt: Sem ?e skoraj rekel, u lej tega norca, tole pa leti, no ampak ?e preden sem odprl usta je avto ?e zavrl in pri?gal vso mogo?o osvetljavo in napise. potem je bilo pa samo ?e: o joj, o joj.... :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...pol me pa prasa ce me zanima kolk gre do konca in mu z veseljem odgovorim da me ne.

 

zanimivo kaj vse jih zanima :P bi bla fora da bi mel spremstvo da vidi? kon?no B)

 

...pri?gal vso mogo?o osvetljavo in napise. potem je bilo pa samo ?e: o joj, o joj.... :hohoho:

 

:hohoho::D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tich, dobro je poznat zakone, da ne pla?uje? tisto kar ti ni treba. :P

 

Symon ima namre? popolnoma prav - po zakono o opravljanju meritev hitrosti jih mora? prehitet in ?ele takrat te smejo snemati zaradi hitrosti. Vse ostalo pri sodniku za prekr?ke pa? ne velja saj niso opravili pravilno meritev. Tudi, ?e prepozno vklopi kamero je prilo?nost za policaja zamujena vsaj kar se ti?e hitrosti.

 

Ostale prekr?ke od ne umikanja, vo?nje po prehitevalnem, premajhna varnostna itd pa veljajo ne gleda kako so jih posneli. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tich, dobro je poznat zakone, da ne pla?uje? tisto kar ti ni treba. :P

 

Symon ima namre? popolnoma prav - po zakono o opravljanju meritev hitrosti jih mora? prehitet in ?ele takrat te smejo snemati zaradi hitrosti. Vse ostalo pri sodniku za prekr?ke pa? ne velja saj niso opravili pravilno meritev. Tudi, ?e prepozno vklopi kamero je prilo?nost za policaja zamujena vsaj kar se ti?e hitrosti.

 

Ostale prekr?ke od ne umikanja, vo?nje po prehitevalnem, premajhna varnostna itd pa veljajo ne gleda kako so jih posneli. :D

 

Ne, ima Tich kar prav! Po novem zakonu ni ve? obvezno, da ga mora? prehiteti, da te lahko za?ne meriti!

 

Provida te ne ustavi z razlogom, ?e lepo uporablja? smernike, ima? dovolj veliko varnostno razdaljo (se ne zalepi? tistemu pred tabo na prehitevalnem pasu), ne blenda?, da naj se ti odmikajo,... Skratka ?e ugotovi, da je tvoja vo?nja ok, pa tudi ?e je nad omejitvijo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

Kaj so to zaeni avti - ?kode?

 

Pasati! po ve?ini

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenjske tablce pa ni...a so bli pre?krti da bi pasata kupil... :hohoho::jezicek::hohoho:

 

 

Nic niso dobili ... >> http://www.avto-magazin.si/novice/pozor-nove-provide/

 

Passate poganjajo dvolitrski turbobencinski TSI motorji z mo?jo 155 kilovatov (211 'konji), dobile jih bodo pa vse policijske uprave razen Policijske uprave Kranj.

 

http://www.zurnal24.si/novi-passati-s-prov...i-clanek-180368

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa so jim kupil ena jetra...pa se grem stavit, da more tole met not ?e kak box pa ?ip al pa tovarni?ko navito na ?e kaj ve?, ?e so pametni...k tole s to konja?o saj gre, ampak konkretna bemfa ga pa pele scat konkretno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.