Skoči na vsebino

Policijska vozila, Provida,...


323f speed

Priporočeno sporočilo

Sam res. Mi zna kdo razlo?iti zakaj je tako:

 

?e po cesti vozi velik in te?ak tovornjak s hitrostjo 70 km/h in se za njim nabere kolona, ker je tam omejitev 90 km/h, ga policaj "izlo?i iz prometa" in ga kaznuje za oviranje prometa.

 

?e po cesti vozi Twingo s hitrostjo 70 km/h in se za njim nabere kolona, ker je tam omejitev 90 km/h, ga policaj ne bo izlo?il iz prometa in ne bo ukrepal.

 

Zakaj? V ?em je razlika?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 159
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ker je to tako redek primer, da policajev ni zraven. Veliko ve? Twingo vozil kaznujejo zaradi prehitre vo?nje. Znajo biti ?ivahni veliko bolj, kot BT50.

 

Bravo, srobert.

Kon?no ?e nekdo tukaj ki vidi, da je neprimerno ve? tistih, ki vozijo prehitro, kot pa tistih, ki vozijo prepo?asi. Bravo!

Kdor vozi po omejitvah to lahko hitro ugotovi. Jasno, da divjaki vidijo samo "po?asnete" ki, kao vozijo prepo?asi, saj kar naprej dohitevajo tiste, ki vozijo po?asneje od njih, pa magari le ti, vozijo zgolj po omejitvah in predpisih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, vidim da so nabavl veliko ?tevilo avtov, in ker jim prvo?m da jih ?imprej popla?ajo, oz. da imajo usaj za servis, grem dans iz principa na autoban, nastvau najbolj pogost tempomat na nax (cegu na papu?ico), in ko bom divjou prbli?n 220 km/h na autocesti, bom za vsak slu?aj nalepu svojo ?tevilko na zadnjo ?ipo, ?e si bo slu?ajno kaka fejst blondinka za?elela vro?ega sexa v mojem avtu na odstavnem pasu, seveda pod pretezo da se mi je pokvaru avto, fajn bi blo da pa ?e pred vstopom na AC na sovoznikovem zicu sedi kaka lepa gazelca, in da ona obdeluje moj kardan v svoji roki/ustih, medtem k jst unmu na podvozju jebem mater v peti prestavi. :ljubezen:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo, srobert.

Kon?no ?e nekdo tukaj ki vidi, da je neprimerno ve? tistih, ki vozijo prehitro, kot pa tistih, ki vozijo prepo?asi. Bravo!

Kdor vozi po omejitvah to lahko hitro ugotovi. Jasno, da divjaki vidijo samo "po?asnete" ki, kao vozijo prepo?asi, saj kar naprej dohitevajo tiste, ki vozijo po?asneje od njih, pa magari le ti, vozijo zgolj po omejitvah in predpisih

 

Pol podpirate vo?njo 20 km/h pod omejitvijo ? Oziraoma to je super ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, vidim da so nabavl veliko ?tevilo avtov, in ker jim prvo?m da jih ?imprej popla?ajo, oz. da imajo usaj za servis, grem dans iz principa na autoban, nastvau najbolj pogost tempomat na nax (cegu na papu?ico), in ko bom divjou prbli?n 220 km/h na autocesti, bom za vsak slu?aj nalepu svojo ?tevilko na zadnjo ?ipo, ?e si bo slu?ajno kaka fejst blondinka za?elela vro?ega sexa v mojem avtu na odstavnem pasu, seveda pod pretezo da se mi je pokvaru avto, fajn bi blo da pa ?e pred vstopom na AC na sovoznikovem zicu sedi kaka lepa gazelca, in da ona obdeluje moj kardan v svoji roki/ustih, medtem k jst unmu na podvozju jebem mater v peti prestavi. :ljubezen:

 

:hohoho::hohoho::hohoho::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko je pred tabo je ze prepozno :)

 

Ni prepozno - itak mora? najprej njega prehitet ?ele nato ima zakonsko pokritje, da te lahko nadzira, snema in nato kaznuje. ?e si pa? slepec in ne vidi? tega ko gre? mimo pa pa? je pravilno da si kaznovan, ker je bila hitrost toliko prevelika, da nisi ve? uspl biti pozoren tudi na take zadeve.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni prepozno - itak mora? najprej njega prehitet ?ele nato ima zakonsko pokritje, da te lahko nadzira, snema in nato kaznuje. ?e si pa? slepec in ne vidi? tega ko gre? mimo pa pa? je pravilno da si kaznovan, ker je bila hitrost toliko prevelika, da nisi ve? uspl biti pozoren tudi na take zadeve.

 

to bos ponoci videl tega itak, ker jaz gledam kje ma kaksen passat skrite lucke namest na cesto

 

aja mene je ustavila provida, ker nisem dal zmigavca = 40 eur al neki tazga

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bos ponoci videl tega itak, ker jaz gledam kje ma kaksen passat skrite lucke namest na cesto

 

aja mene je ustavila provida, ker nisem dal zmigavca = 40 eur al neki tazga

 

Pa ne da goni? tudi pono?i - te bo LojZi okregal :hudicek:

 

Pa sej ne buli? v vsak avto, ?e zagleda? novega Passata limuzino si pa pa? malo bolj previden, da ne pade? mimo kot snet kladu. Pa tudi ?e pade? in si ga vmes zagledal ?e ni panike sam va?no je da zmanj?a? hitrost, ker po zakonu mora biti hitrost odmerjena v nekem povpre?ju, ki ima ve?jo toleranco, ?e je kraj?a razdalja merjenja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol podpirate vo?njo 20 km/h pod omejitvijo ? Oziraoma to je super ?

 

Ali misli? voznike koles? Vozniki avtomobilov to po?nejo zelo redko. Na prste roke. Taki so ponavadi starej?i in zreli za zdravni?ki pregled. Govorim o vo?nji po predpisih (obvoznica , vo?nja v mestu itd.)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pono?i ni panike. Vsi te modri angeli so navadno opremljeni s xenonskimi ?arometi, ki jih ?e vedno dosti avtomobilov nima. Pol kilometra pa verjetno dovolj, da vidi?, da se ti en lima zadaj tudi, ?e menja? vozni pas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol podpirate vo?njo 20 km/h pod omejitvijo ? Oziraoma to je super ?

 

Tukaj ne gre za podporo. Dejstvo je, da je vo?nja 20km/h pod omejitvijo, MANJ nevarna kot vo?nja 20km/h NAD omejitvijo.

Otro?je lahka in zdrava kme?ka logika. Tud policaji to ?e vedo, zato so pa kupili provide in raje lovijo prehitre kot prepo?asne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez heca ampak: med 130 in 150 nisem opazil neke hude razlike ko grem v PR

 

180-200 je ze druga zgodba :aaaaa:

 

Brez heca 130 v slo je utopija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj ne gre za podporo. Dejstvo je, da je vo?nja 20km/h pod omejitvijo, MANJ nevarna kot vo?nja 20km/h NAD omejitvijo.

Otro?je lahka in zdrava kme?ka logika. Tud policaji to ?e vedo, zato so pa kupili provide in raje lovijo prehitre kot prepo?asne.

 

Ni res, predstavlajate da imate takega drka?a pred sabo 20-30 kilometrov in ga ne morete varno prehitet, da bi se lahko naprej peljali po predpisani omejitvi, potanete kaj ?iv?ni in nervozni, to je potem ?e varno kljub temu da se peljete 20 km/h manj kot je dovoljeno ?

 

Osebno mislim da ne id a so potem kre?i tud zaradi takih "dirka?ev".

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.