Skoči na vsebino

Policijska vozila, Provida,...


323f speed

Priporočeno sporočilo

?koda, da Provida ne posname tudi takih:

 

Ce se nemotim je to pri bolnici sempeter kjer je vsakodnevna slika taka,mi negre v glavo kako lahko tolerirajo to glede nato da tam poteka interventna pot za resilce,kot da nebi imeli na tistem koncu policajev in pa redarjev!

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 159
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pa fajn bi tud blo, da se ?e v ?tartu ta policijska vozila ne preseravajo ter namerno ho?ejo spodbudit voznike k prekr?kom. Me ne enkrat s kolegom tko nasrala neka ?koda smrdljiva, ko sva se vklju?evala na vozni pas na AC, nama je ?upak stopu na gas in naju ni spustu na vozni pas, kljub temu da sva bla hitrej?a. Seveda mu je kolega pohupu in poblendu, nato pa naju je ustavu in mu dau kazn. Upam da mu otroc umrejo in ?ena HIV stakne, proklet pedr nevzgojen. Seveda pol stop vn en buco zavalen, lih tok da mu ni mermelada vn iz gobca ?trlela, sun?ece mu presvetlo. Naj lovijo une k se ti pr 150 zalepjo na rit in ti blenda kt da misle lihkar prebit galaxijo s svojim 270 CDI pa 5 ?ifotov notr, take tud ?e direkt u keho vr?ejo.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni res, predstavlajate da imate takega drka?a pred sabo 20-30 kilometrov in ga ne morete varno prehitet, da bi se lahko naprej peljali po predpisani omejitvi, potanete kaj ?iv?ni in nervozni, to je potem ?e varno kljub temu da se peljete 20 km/h manj kot je dovoljeno ?

 

Osebno mislim da ne id a so potem kre?i tud zaradi takih "dirka?ev".

 

Eno vpra?anje, pa ne mi zamerit. Kolikokrat se ti to zgodi?. Seveda, ko vozi? po predpisih (50, 60,110, 130km/h)? Malo ve? ?ez kak?en vikend, druga?e pa najve? parkrat na mesec. Ostala tvoja nervoznost pa je obe?ena takim voznikom. Po 30. letih normalne vo?nje po na?ih cestah ?al ne morem kupit tvojih trditev.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje, pa ne mi zamerit. Kolikokrat se ti to zgodi?. Seveda, ko vozi? po predpisih (50, 60,110, 130km/h)? Malo ve? ?ez kak?en vikend, druga?e pa najve? parkrat na mesec. Ostala tvoja nervoznost pa je obe?ena takim voznikom. Po 30. letih normalne vo?nje po na?ih cestah ?al ne morem kupit tvojih trditev.

 

poglej si moje videje - danes najmanj 6x od tega sem 3 videje prilimal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me lahko usmeri? za ogled?

 

tema a vas pogled na nesre?o....

 

Pa ne rabi? videjev, da ti tudi jaz povem da me dnevno ve?krat pogrejejo po?asne?i, ?e najve?krat na na?i najhitrej?i cesti, kjer se cjazijo 100 na uro po praznem levem pasu ob praznem desnem pasu!!!!!!!

 

P.S. in nisem edini.....vpra?aj labija, bossa, itd itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje, pa ne mi zamerit. Kolikokrat se ti to zgodi?. Seveda, ko vozi? po predpisih (50, 60,110, 130km/h)? Malo ve? ?ez kak?en vikend, druga?e pa najve? parkrat na mesec. Ostala tvoja nervoznost pa je obe?ena takim voznikom. Po 30. letih normalne vo?nje po na?ih cestah ?al ne morem kupit tvojih trditev.

 

No men se to vsakodnevno dogaja res da delam po 500km dnevno,ampak s kamijonom kjer ne presezes 90kmh zna bit kr nadlezno ko si npr. celo ljubljansko obvoznco na prehitovalnem pasu in pol se kako budalo fases k ga zaboli da ga prehitevas in te ne spusti mimo ampak se ti vozi potem na boku.

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tema a vas pogled na nesre?o....

 

Pa ne rabi? videjev, da ti tudi jaz povem da me dnevno ve?krat pogrejejo po?asne?i, ?e najve?krat na na?i najhitrej?i cesti, kjer se cjazijo 100 na uro po praznem levem pasu ob praznem desnem pasu!!!!!!!

 

P.S. in nisem edini.....vpra?aj labija, bossa, itd itd

 

Oprosti, nimam kaj spra?evati cenjenih omenjenih, ker se na tvojo ?alost tudi jaz vozim po cesti kar nekaj ur na dan. Ker pa vozim ve?ino km po predpisih nimam ravno toliko takih primerov ali pa imam dovlj urejen ?iv?ni sistem. ?e pa se vozim po avtocesti, namesto predpisanih 130 med 150-160, pa imam tudi jaz na prehitevalnem pasu po?asne?e.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti, nimam kaj spra?evati cenjenih omenjenih, ker se na tvojo ?alost tudi jaz vozim po cesti kar nekaj ur na dan. Ker pa vozim ve?ino km po predpisih nimam ravno toliko takih primerov ali pa imam dovlj urejen ?iv?ni sistem. ?e pa se vozim po avtocesti, namesto predpisanih 130 med 150-160, pa imam tudi jaz na prehitevalnem pasu po?asne?e.

 

Tudi slu?ajno ne dojame? bistva...beri ?e enkrat.....

 

Ne gre se za omejitev. Levi pas je izklju?no za prehitevanje, pa ?e vozi?, 80, 100, 110,140,190,350....

?e z 90 nekdo prehiteva nekoga na 80 je tam upravi?eno, ?e pa se nekdo vozi 100 po levi, na desni pa nikogar je narobe, hudo narobe

 

ti si o?itno tisti butelj, ki se vsede na pas in re?e saj grem 130, zakaj se naj ti umikam, kaj je narobe....TO JE NAROBE!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi slu?ajno ne dojame? bistva...beri ?e enkrat.....

 

Ne gre se za omejitev. Levi pas je izklju?no za prehitevanje, pa ?e vozi?, 80, 100, 110,140,190,350....

?e z 90 nekdo prehiteva nekoga na 80 je tam upravi?eno, ?e pa se nekdo vozi 100 po levi, na desni pa nikogar je narobe, hudo narobe

 

ti si o?itno tisti butelj, ki se vsede na pas in re?e saj grem 130, zakaj se naj ti umikam, kaj je narobe....TO JE NAROBE!!

 

Izgleda, da se voziva po drugih cestah V nobeni dr?avi ne bodo vozili, kot si ti ?eli?. Povsod je kdo, ki ga mora? tolerirati. Kot sem omenil so to ve?inoma stari po 60. ali 70. letu in zreli za zdravni?ki pregled. Druga?e pa Persen pomirja. Sprijazni se.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda, da se voziva po drugih cestah V nobeni dr?avi ne bodo vozili, kot si ti ?eli?. Povsod je kdo, ki ga mora? tolerirati. Kot sem omenil so to ve?inoma stari po 60. ali 70. letu in zreli za zdravni?ki pregled. Druga?e pa Persen pomirja. Sprijazni se.

 

V Italiji se tako vozijo....tekoce, ker tutor hudo kaznuje tudi pocasne na levi. Desen pas je toralno zaseden s kamioni a imajo prepoved prehitevanja na dvopasovnicah, levi pa tece normalno ceprav v koloni a stalno tekoce 120-130 in ne rabis persena.

 

Pac sva si razlicna, jaz sem dinamicen in vkljucen v promet, ki vkljucuje tudi spremembe omejitev med potjo, se pa strinjam z originalno trditvijo da so pocasni vozniki enako ali bolj nevarni kot hitri. Pocasni vozniki so pasivni in ne spremljajo dogajanja okoli sebe, se vec zivijo v prepricanju da je njihov nacin voznje izredno varen in zato se ne ozirajo na promet okoli sebe.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene tud ne ganejo vec...itak se dogaja sam tle, slovenijo koncas v 1 uri, pol naslednjih 8 ur je mir...

edino ne vem, zakaj stevilo teh levicarjev narasca

 

Dobro vprasanje ker se res dogaja samo v SLO, ampak z njimi je tudi vedno vec hitrejsih desnicarjev....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Italiji se tako vozijo....tekoce, ker tutor hudo kaznuje tudi pocasne na levi. Desen pas je toralno zaseden s kamioni a imajo prepoved prehitevanja na dvopasovnicah, levi pa tece normalno ceprav v koloni a stalno tekoce 120-130 in ne rabis persena.

 

Pac sva si razlicna, jaz sem dinamicen in vkljucen v promet, ki vkljucuje tudi spremembe omejitev med potjo, se pa strinjam z originalno trditvijo da so pocasni vozniki enako ali bolj nevarni kot hitri. Pocasni vozniki so pasivni in ne spremljajo dogajanja okoli sebe, se vec zivijo v prepricanju da je njihov nacin voznje izredno varen in zato se ne ozirajo na promet okoli sebe.

 

Nisva si razli?na. Pa? mora? pri dinami?ni vo?nji spreminjati hitrost vo?nje, od hitrih odsekov do malo manj hitrih. Vklju?en v promet pa si isto kot ostali Ni? bolj in ni? manj. Pri dinami?ni vo?nji pa je res treba bolj paziti okrog sebe. Zakaj bi pazil nate tisti, ki ga prehiteva?. Vsak ?lovek, posebej pa pri nas je malo egoist. O nevarnosti po?asnih in hitrih voznikov pa.... Po?asni so nevarni za hitre, hitri pa za po?asne voznike. ?al pa ne moremo ni? spremeniti. Pri nas je hitrost teko?e vo?nje po avtocesti skoraj enaka kot po obvoznici . ?e pa ho?e? hitreje pa pospe?uje? in zavira?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni res, predstavlajate da imate takega drka?a pred sabo 20-30 kilometrov in ga ne morete varno prehitet, da bi se lahko naprej peljali po predpisani omejitvi, potanete kaj ?iv?ni in nervozni, to je potem ?e varno kljub temu da se peljete 20 km/h manj kot je dovoljeno ?

 

Osebno mislim da ne id a so potem kre?i tud zaradi takih "dirka?ev".

 

Jaz pa osebno mislim da se ti moti?.

Ni nevaren tisti, ki je po?asnej?i od tebe. Nevaren si ti ker ima? slabe ?ivce. Tistega po?asnej?ega ti pa? uporablja? za svoj izgovor.

 

poglej si moje videje - danes najmanj 6x od tega sem 3 videje prilimal....

 

Jures, po?asneje od najvi?je dovoljene hitrosti, je dovoljeno vozit. Ni pa dovoljeno vozit hitreje od najvi?je onejitve.

 

 

 

Pa ne rabi? videjev, da ti tudi jaz povem da me dnevno ve?krat pogrejejo po?asne?i, ?e najve?krat na na?i najhitrej?i cesti, kjer se cjazijo 100 na uro po praznem levem pasu ob praznem desnem pasu!!!!!!!

 

P.S. in nisem edini.....vpra?aj labija, bossa, itd itd

 

Zakaj ne re?e? naj vprea?a mene? Jaz ne vidim toliko po?asnetov kot jih vidi? ti, Lab,i Boss itd...

Naj pripomnim da jaz vozim po omejitvah. A je mogo?e to vzrok, da vidimo razli?no?

 

Tudi slu?ajno ne dojame? bistva...beri ?e enkrat.....

 

Ne gre se za omejitev. Levi pas je izklju?no za prehitevanje, pa ?e vozi?, 80, 100, 110,140,190,350....

?e z 90 nekdo prehiteva nekoga na 80 je tam upravi?eno, ?e pa se nekdo vozi 100 po levi, na desni pa nikogar je narobe, hudo narobe

 

ti si o?itno tisti butelj, ki se vsede na pas in re?e saj grem 130, zakaj se naj ti umikam, kaj je narobe....TO JE NAROBE!!

 

No no jures, ni vsak butelj, kateri vozi po predpisih.

Res je, da je levi pas namenjen prehitevanju, je pa tudi res da je levi pas namenjen vo?nji z najve? 130 km/h. In res je tudi, da se da prehiteti tudi z manj?o hitrostjo od najvi?je dovoljene, ?e razmere pa? ne dopu??ajo najvi?je dovoljene hitrosti in gre nekdo ?e po?asneje od tebe.. Se ti ne zdi?

Nisem vedu da ima? tud ti slabe ?ivce.

In ko pravi?, da ne gre za omejitev. Moti? se. Gre dragi Jures. Gre za omejitev. Omejitev na cesti TUDI obstaja, ne obstaja samo prehitevalni pas. In po prehitevalnem pasu prehiteva? lahko samo v okviru omejitev, druga?e ne. ?al nima? prav.

 

 

 

 

Kot vidim, sem dobil somi?ljenika, ki spo?tuje red, disciplino in predpise in vi bi ga spet radi diskvalificirali, morda celo likvidirali. Tako kot ste se spravili name. Ni lepo od vas.

Torej dragi foruma?i, kot vidite nisem edini, ki vozim po predpisih.

@srobert, dobrodo?el v drezanju osjega gnezda prekr?karjev!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa osebno mislim da se ti moti?.

Ni nevaren tisti, ki je po?asnej?i od tebe. Nevaren si ti ker ima? slabe ?ivce. Tistega po?asnej?ega ti pa? uporablja? za svoj izgovor.

Jures, po?asneje od najvi?je dovoljene hitrosti, je dovoljeno vozit. Ni pa dovoljeno vozit hitreje od najvi?je onejitve.

Zakaj ne re?e? naj vprea?a mene? Jaz ne vidim toliko po?asnetov kot jih vidi? ti, Lab,i Boss itd...

Naj pripomnim da jaz vozim po omejitvah. A je mogo?e to vzrok, da vidimo razli?no?

No no jures, ni vsak butelj, kateri vozi po predpisih.

Res je, da je levi pas namenjen prehitevanju, je pa tudi res da je levi pas namenjen vo?nji z najve? 130 km/h. In res je tudi, da se da prehiteti tudi z manj?o hitrostjo od najvi?je dovoljene, ?e razmere pa? ne dopu??ajo najvi?je dovoljene hitrosti in gre nekdo ?e po?asneje od tebe.. Se ti ne zdi?

Nisem vedu da ima? tud ti slabe ?ivce.

In ko pravi?, da ne gre za omejitev. Moti? se. Gre dragi Jures. Gre za omejitev. Omejitev na cesti TUDI obstaja, ne obstaja samo prehitevalni pas. In po prehitevalnem pasu prehiteva? lahko samo v okviru omejitev, druga?e ne. ?al nima? prav.

Kot vidim, sem dobil somi?ljenika, ki spo?tuje red, disciplino in predpise in vi bi ga spet radi diskvalificirali, morda celo likvidirali. Tako kot ste se spravili name. Ni lepo od vas.

Torej dragi foruma?i, kot vidite nisem edini, ki vozim po predpisih.

@srobert, dobrodo?el v drezanju osjega gnezda prekr?karjev!

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni fora v teh, ki grejo pocasneje..nekdo je napisal, lahko gres pocasneje od omejitve (nad pa ne smes)

fora je v unih, ki spijo za volanom pa vozijo avtomaticno (levi pas) ali pa v wannabe schumijih, ki mislijo da obvladajo

 

drugac pa mirne zivce pa bo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.