Skoči na vsebino

Policijska vozila, Provida,...


323f speed

Priporočeno sporočilo

O nene. S kr?enjem predpisov ogro?a? vse ostale udele?ence v prometu. Tega mandata pa ti ni podelil nih?e. Ti nima? nikogar pravice ogro?at, na ra?un svoje objestnosti.

Seveda vsak, ki se poda na cesto, prevzame dolo?eno tveganje nase. Ampak to tveganje vsak prevzame nase takrat, ko se odlo?i da bo napravil vozni?ki izpit po pravilih in v tak?ni meri, katera so zapisana pri polaganju vozni?kega izpita. Kdor je ?el delat izpit, je bil seznanjen s pravili in s temi pravili lahko vsak presodi ali je pripravljen v skladu s temi pravili prevzet dolo?eno tveganje.

Ti pa s svojim divjanjem, vsem ostalim udele?encem, vsiljuje? neka svoja pravila in s tem posredno vsakemu udele?encu v prometu vsiljuje? VE?JE tveganje. Te pravice pa ti nima?!

 

Hvala, si si ?e odgovoril:

Seveda vsak, ki se poda na cesto, prevzame dolo?eno tveganje nase. Ampak to tveganje vsak prevzame nase takrat, ko se odlo?i da bo napravil vozni?ki izpit po pravilih in v tak?ni meri, katera so zapisana pri polaganju vozni?kega izpita. Kdor je ?el delat izpit, je bil seznanjen s pravili in s temi pravili lahko vsak presodi ali je pripravljen v skladu s temi pravili prevzet dolo?eno tveganje.

 

S kr?enjem predpisov ne ogro?am nikogar. Ker to po?nem tam, kjer lahko in ko lahko. Sicer jih pa ve?inoma kr?im v enaki meri kot ve?ina prometa. To pomeni, da jih ne u?im "pol?elazenja", kjer to ni potrebno in se raje premikam z njimi oziroma njihovo potovalno hitrostjo. In ?e to ti povem; poserjem se na dolo?ene hitrostne omejitve, ki nimajo nobene funkcije. Ker s tem ogro?am samo samega sebe, da me kdo od zadaj nasadi. In ne vem zakaj bi vztrajal na tem, ?e je popolnoma nepotrebno izzivat usodo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 159
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

 

S kr?enjem predpisov ne ogro?am nikogar. Ker to po?nem tam, kjer lahko in ko lahko.

Predpise ne sme? kr?iti nikjer in nikoli!

?e ti trdi? druga?e, mi prosim napopaj link zakona, kjer pi?e kdaj in v kak?nih primerih ti lahko kr?i? predpise! Bi rad videl to.

 

Ok un pred mano se ma pravico vozit 60 js mam prvico se vozit 90, tolk kot je omejitev kdo ima zdej prav ?

Pa ne mi pisat da oba, ?e smo ?e picajzli nekdo je v prekr?ku kiga NIKOLI ne kaznujejo.

 

Ja pa ti bom pisal.

?e je tako kot si napisal, imata oba prav. Nih?e od vaju ni v prekr?ku. Un pred tabo vozi pa? svojim sposobnostim, svojemu avtu in razmeram primerno, ti pa vozi? svojim sposobnostim, svojemu avtu in razmeram primerno. Oba imata to pravico. Ampak ti bo? pa? moral malo po?akat na primeren ?as in na primerno mesto, da bo? po?asnej?ega od sebe, VARNO prehitel.

Tako gredo te zadeve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A imam mogo?e pravico oja?at sprednji odbija? pa takega, ki se vozi 60, kjer je omejitev 90, malo poriniti? Glede na to, da imam plug na BTjki, kar poplu?iti s ceste?

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A imam mogo?e pravico oja?at sprednji odbija? pa takega, ki se vozi 60, kjer je omejitev 90, malo poriniti? Glede na to, da imam plug na BTjki, kar poplu?iti s ceste?

 

ima? :bravo: hitro bi bil red :hudicek:

 

To bi pa Boss moral videt. Mogo?e bo celo dobil nekaj (za)upanja v tebe.

 

To?no to sem mu poskusil ne?tetokrat dopovedat pa se je vsaki? norca delal, zdej je pa sam provalil isto in je ziher stra?no ponosen na to kako dobro se je spomnil. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A imam mogo?e pravico oja?at sprednji odbija? pa takega, ki se vozi 60, kjer je omejitev 90, malo poriniti? Glede na to, da imam plug na BTjki, kar poplu?iti s ceste?

 

A nisi ti reku, da s svojo BTjko ne gre? hitreje kot 50/h in da zato ne rabi? tistega ?leba pod brisalci?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi ti reku, da s svojo BTjko ne gre? hitreje kot 50/h in da zato ne rabi? tistega ?leba pod brisalci?

 

to je mislu po snegu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi ti reku, da s svojo BTjko ne gre? hitreje kot 50/h in da zato ne rabi? tistega ?leba pod brisalci?

 

Ne, nisem. Rekel sem, da takle poltraktor ni za ve? kot 100 km/h - vsaj jaz ga ?e nisem nagnal na kaj ve? kot 95 - 100 km/h.

 

Je pa ve?ino vo?nje je pa tam okoli 50 km/h, ja, to je pa res. Vsaj pri meni po teh hribih.

 

Pa bolj za ?alo kot zares:

A lahko tudi Lojza poplu?im s ceste, ?e ga dohitim... :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena za G. Lojza, danes se peljem na ?iht in dohitim en popolnoma zmrznjen avto, ki pelje 50 na uro pri 90 omejitve, ga seveda varno prehitim z 90 na uro in vmes sem mel ?e cajt po?ekirat kdo je ta kamikaza in presene?enje VSA stekla popolnoma zmrznjena samo na sprednjem je bil gor en krog, pred voznikom, cca 30-40 cm ki ni bil zmrznjen.

 

Kaj nardit s takim idijotom ? :ne vem:

 

Varen voznik ? :wacko:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predpise ne sme? kr?iti nikjer in nikoli!

?e ti trdi? druga?e, mi prosim napopaj link zakona, kjer pi?e kdaj in v kak?nih primerih ti lahko kr?i? predpise! Bi rad videl to.

 

Vpra?aj na Dr?avni zbor, zakaj ?e niso naredili tako naprednega zakona, kjer bi lahko po celi Sloveniji za vse ceste izvedel, koliko lahko pelje? na nekem odseku. Spra?uje? bedarije. Sej je logi?no, da jim je la?je re?t, da se na vseh cestah izven naselij dr?i 90 pa je. Ene so sicer slab?e vzdr?evane, druge so sicer bolj?e, ampak dajmo neki skupni imenovalec pa ne bo te?av. Sem ti odgovoril na vpra?anje?

 

To?no to sem mu poskusil ne?tetokrat dopovedat pa se je vsaki? norca delal, zdej je pa sam provalil isto in je ziher stra?no ponosen na to kako dobro se je spomnil. :whatever:

 

Njegov problem je, da zaradi dolenjske kislice ali EM?O-ta pozablja, da si v?asih pljune v lastno skledo. Tako potem v?asih pozabi, da mora vztrajat na svoji prvotni odlo?itvi in obdr?at svoj ugled pametnega policaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro ☕ Tolk velka šalca pa tolk mal kave 😆  
    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.