Skoči na vsebino

Mazda 6 zavore zadaj


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni ?lani Mazda foruma,

Imam te?avo z zadnjimi zavorami M6 cd 120, letnik 2005.

Zdi se mi da mi ?eljusti zadaj blokirajo-danes se jeta ob?utek potrdil, ko sem stal na semaforju in v vratnem ogledalu vidim zadaj desno kako se mi kadi iz kolesa.Stopim ven in vidim, da je disk ?ist moder, felna vro?a in dim iz zav. oblog!

Po?akam 5 min in peljem dalje, ko pridem na cilj cca. 3km-vse ok.

Vo?nja: prevozil sem razdaljo 10 km, brez semaforjev ovinkov in silovitega zaviranja s hitrostjo cca 50 kmh.

Prosim za nasvet, kako postopati pri omenjeni te?avi....

Hvala in lp,m

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?pricaj jih z vodo, da se ohladijo.

 

In naredi sranje . :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je bil isti problem.

Na koncu sem ugotovil, da me je hecala gumica ki pride na tistem dolgem vijaku (vodilo).

Seveda je nisem zamenjal ob menjavi plo??ic. Malo se je guma napihnila in mi je blokirala , tako da ?eljust ni lepo stekala.

Cilinder pa je stekal brez problemov.

Dej malo preglej ?e to.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni ?lani Mazda foruma,

Imam te?avo z zadnjimi zavorami M6 cd 120, letnik 2005.

Zdi se mi da mi ?eljusti zadaj blokirajo-danes se jeta ob?utek potrdil, ko sem stal na semaforju in v vratnem ogledalu vidim zadaj desno kako se mi kadi iz kolesa.Stopim ven in vidim, da je disk ?ist moder, felna vro?a in dim iz zav. oblog!

Po?akam 5 min in peljem dalje, ko pridem na cilj cca. 3km-vse ok.

Vo?nja: prevozil sem razdaljo 10 km, brez semaforjev ovinkov in silovitega zaviranja s hitrostjo cca 50 kmh.

Prosim za nasvet, kako postopati pri omenjeni te?avi....

Hvala in lp,m

 

Kupi obvezno novo (po mo?nosti preko E-baya).Jaz sem najprej nekaj menjaval gumice pa se je spet ponovilo.Se enostavno ne spla?a zafrkavat z popravljanjem.Batko je rabil desno ?eljust jaz levo in je lepo ?lo skozi. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.