Skoči na vsebino

Letne gume 2013


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

@Robert, vsak ima pravico o ?emerkoli razmi?ljat, je pa hec v tem, da ?e ima nekdo v ?tartu najvi?jo ceno od ponudnikov, potem bo te?ko pridobil kak?ne odjemalce in tudi ?e bi nekdo dobil domnevne %, pa je kakr?enkoli % od 0 ?e vedno NULA, ?e me moja matematika ne vara. :notworth:

 

Pri tem razmi?ljanju o %, pa lahko kar povem, da smo vsi iz vodstva MK v VSAJ povpre?nem gmotnem stanju, tako da bi na ra?un tega, da kdo od na?ih ?lanov kupi gume, se mi zdi blago re?eno podlo, saj se trudimo za dobrobit na?ih ?lanov, nikakor pa ne slu?imo na njih. Celo obratno; ko se vozim podpisovat razne pogodbe o ugodnostih - DELAM TO NA LASTNE STRO?KE (jah o?itno sem ?udak, ampak nikakor ne lopov, pa? verjamem, da ?e nekaj dela? z dobrim namenom, ljudje to vidijo in se ti tudi z dobrim vra?a)! <_<

 

Kar se Bartogovih cen ti?e, na?im ?lanom na navedene cene zagotavljamo 25% popust, za dolo?ene tipe pnevmatik pa ?e krepko ve?! :cheers:

 

Sem se pa? moral malo razpisat, ker ?e ?esa ne prena?am so pa podtikanja in natolcevanja, jao kot ka?e smo ljudje v na?i ljubi RS res ?e tako ?rnogledi, da izpade kot da nas na vsakem koraku ?eli nekdo ogulit. <_<

 

?e sem kogarkoli s svojim pisanjem prizadel, se iskreno opravi?ujem, napisal pa sem izklju?no resnico in ni?esar drugega. No pa gremo nazaj na naslov teme. :P

 

nekateri testi gum so tudi tukaj;

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...;SourcePageId=0

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Robert, vsak ima pravico o ?emerkoli razmi?ljat, je pa hec v tem, da ?e ima nekdo v ?tartu najvi?jo ceno od ponudnikov, potem bo te?ko pridobil kak?ne odjemalce in tudi ?e bi nekdo dobil domnevne %, pa je kakr?enkoli % od 0 ?e vedno NULA, ?e me moja matematika ne vara. :notworth:

 

Pri tem razmi?ljanju o %, pa lahko kar povem, da smo vsi iz vodstva MK v VSAJ povpre?nem gmotnem stanju, tako da bi na ra?un tega, da kdo od na?ih ?lanov kupi gume, se mi zdi blago re?eno podlo, saj se trudimo za dobrobit na?ih ?lanov, nikakor pa ne slu?imo na njih. Celo obratno; ko se vozim podpisovat razne pogodbe o ugodnostih - DELAM TO NA LASTNE STRO?KE (jah o?itno sem ?udak, ampak nikakor ne lopov, pa? verjamem, da ?e nekaj dela? z dobrim namenom, ljudje to vidijo in se ti tudi z dobrim vra?a)! <_<

 

Kar se Bartogovih cen ti?e, na?im ?lanom na navedene cene zagotavljamo 25% popust, za dolo?ene tipe pnevmatik pa ?e krepko ve?! :cheers:

 

Sem se pa? moral malo razpisat, ker ?e ?esa ne prena?am so pa podtikanja in natolcevanja, jao kot ka?e smo ljudje v na?i ljubi RS res ?e tako ?rnogledi, da izpade kot da nas na vsakem koraku ?eli nekdo ogulit. <_<

 

?e sem kogarkoli s svojim pisanjem prizadel, se iskreno opravi?ujem, napisal pa sem izklju?no resnico in ni?esar drugega. No pa gremo nazaj na naslov teme. :P

 

nekateri testi gum so tudi tukaj;

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...;SourcePageId=0

 

To?no tako si odgovoril, kot sem jaz napisal. ?e ima nekdo cene v plafon nato pa da popust je zame ?udno. Dostim kupcem pa je v?e?, ?e dose?ejo ve? popusta, pla?ajo pa enako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Robert, vsak ima pravico o ?emerkoli razmi?ljat, je pa hec v tem, da ?e ima nekdo v ?tartu najvi?jo ceno od ponudnikov, potem bo te?ko pridobil kak?ne odjemalce in tudi ?e bi nekdo dobil domnevne %, pa je kakr?enkoli % od 0 ?e vedno NULA, ?e me moja matematika ne vara. :notworth:

 

Pri tem razmi?ljanju o %, pa lahko kar povem, da smo vsi iz vodstva MK v VSAJ povpre?nem gmotnem stanju, tako da bi na ra?un tega, da kdo od na?ih ?lanov kupi gume, se mi zdi blago re?eno podlo, saj se trudimo za dobrobit na?ih ?lanov, nikakor pa ne slu?imo na njih. Celo obratno; ko se vozim podpisovat razne pogodbe o ugodnostih - DELAM TO NA LASTNE STRO?KE (jah o?itno sem ?udak, ampak nikakor ne lopov, pa? verjamem, da ?e nekaj dela? z dobrim namenom, ljudje to vidijo in se ti tudi z dobrim vra?a)! <_<

 

Kar se Bartogovih cen ti?e, na?im ?lanom na navedene cene zagotavljamo 25% popust, za dolo?ene tipe pnevmatik pa ?e krepko ve?! :cheers:

 

Sem se pa? moral malo razpisat, ker ?e ?esa ne prena?am so pa podtikanja in natolcevanja, jao kot ka?e smo ljudje v na?i ljubi RS res ?e tako ?rnogledi, da izpade kot da nas na vsakem koraku ?eli nekdo ogulit. <_<

 

?e sem kogarkoli s svojim pisanjem prizadel, se iskreno opravi?ujem, napisal pa sem izklju?no resnico in ni?esar drugega. No pa gremo nazaj na naslov teme. :P

 

nekateri testi gum so tudi tukaj;

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...;SourcePageId=0

 

Po?teno napisano!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e komu kej koristijo tile podatki, vam posredujem cene pnevmatik za Gosti? avtoservis oz.

 

http://www.gume-izpuhi.si/

 

"Pozdravljen!

 

195/65/15 -Bridgestone 91H EP150 ECO......56,42eur

-91H T001 Turanza.......60,04eur

-Kumho 91H KH31 Ecsta.....49,22eur

-Pirelli P1cintVerde ...59,85eur

-GY EFFICIENTGRIP ...61,64eur

 

205/55/16 -Bridgestone 91V ER300 Turanza ECOPIA....68,35eur

-91V T001 Turanza.....74,25eur

-Kumho 91H KH31 Ecsta..56,41

-Dunlop SPT BLURESPONSE ....73,76eur

-GY 91V EFFIGRIP PERF FP.....74,49eur

 

215/45/17 -Bridgestone 91W XL RE002 Adrenalin....119,60eur

-Kumho 91Y XL KU39 Ecsta.....86,76eur

-GY 91Y EAG F1 (ASYMM) 2 XL FP R1 ...115,00eur

 

Sporo?im v kratkem ?e za Toyo!

 

Lep pozdrav!

 

David Gosti? s.p. - 041/58 58 15"

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - mo?no v smislu kolko ti povzro?i ?ebule v to?lu ali je kak?na oja?ana bo?nica oz. kej podobnega? :P

 

O?itno vsi Bo?tjani vozite 18-ke (?e Bossek in Bo?ko Buha, pa verjetno tudi g. Ajvar). :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno vpra?anje!

 

Dunlopke so tm okol 75?. A tuki je v?teta ?e menjava pa ventil?ki pa to? K mam soseda, k ma pa to za 85?, mi pa zadnjih zadev ne zara?una. Tko da je kr tam tam. Al se motim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo ve (recimo izkusnje), ce znajo policaji komplicirati, ce namesto 215/50 17, bi dal 205/55 17?

 

iz izku?enj ti povem da ne.....jaz na primer furam pozimi 205/50R17 (isto ni v homologo ampak pri meni je :))

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo ve (recimo izkusnje), ce znajo policaji komplicirati, ce namesto 215/50 17, bi dal 205/55 17?

 

Sem neko? imel Roomsterja ki je imel 185-55-15 xl dimenzijo zimskih gum pa sem ga pozimi(zaradi ve?je izbire dobrih gum) obuval v 185-60-15 pa nula xl in nobeden ni opazil. ?e na tehni?nem ne. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako vam sluzijo letne gume? A kj limajo v tem vremenu?

 

letne -kaj pa je to!

Eni smo ?e na zimskih ampak iz 2h razlogov.

1. sploh ?e nimam letnih gum kupljenih

2. pred leti me je izu?ilo zakaj po?akat z menjavo ;) (ja razbil sem avto zarad tega) SOU vat! :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako vam sluzijo letne gume? A kj limajo v tem vremenu?

 

ve? kje ?ivim, in vsako jutro brez problema dostavljam otroke....res pa da nogo stran od bremze in TCS OFF, pa mam manj problemov kot kaki z zimskimi, ki mislijo saj imam zimske in abs pa 'zgre?ijo kak odcep drse?i naravnost....in podobne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo kak?ne izki?nje z Michelinkam? Michelin Energy Saver si ogledujem za Hondico. 195/50 R15 pride okoli 72? po kosu. Pa me zanima, ?e so vredne svojega denarja? Predvsem me zanima trpe?nost in baje da te gume naredijo dosti kilometrov. Baje. Zato me pa zanima, ?e kdo ima kak?ne izku?nje s tem gumam?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.