Skoči na vsebino

VIBER telefonija


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni Mazda?i!

 

Ravnokar sem bil z enim podjetnikom na kosilu, pa mi je razlagal o Viber in se pohvalil, za kak?no ceno se pogovarja s poslovnimi partnerji z drugih celin.

 

Osebno sem prvi? sli?al za to zadevo. sramezljiv

 

Me zanima, koliko je vam poznana ta zadeva?

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist odvisno od situacije; ?e je mo?nost zastonj interneta je vredu zadeva, ?e pa treba roaming vklapljat zarad tega je pa ?e pod vpra?anjem, ?e se spla?a. Podobno kot pri Skype komunikaciji..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uporabljam kr veliko. Ce ne drugega za dopisovanje z drugimi in posiljanje fotk direkt. Pa se brezplacno je. No vsaj pri meni ker imam itak povsod wireless. Meni je supr.skratka zame zelo uporabna zadeva.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je isto kot integriran iMessage sistem znotraj iphone uporabnikov, ali pa Vtalk, ali skype - pogoj je da sta na obeh straneh uporabnika v Voberju potem je zastonj, vsi zunanji klici in podobno se pla?a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIcer je ze dolgo tega, kar sem ga prvic uporabil... Zvok je zelo cist, tudi pri slabsi hitrosti internetne povezave... Je pa menda problem, ker menda pobere iz telefona cel kup osebnih podatkov ...

 

Se najde kar nekaj negativnih clankov na to temo... >> http://de.wikipedia.org/wiki/Viber

 

Je pa prakticno podobno kot kaksen drug VoIP program... pogoj je, da imata oba sogovornika Viber racun in namescen ter aktiven program... Problem je, ker vedno vec operaterjev blokira tovrtni promet... ker operaterjem odzira direktni promet :) ... V Tunizji recimo ni delovalo nic, razen FaceTime (Apple-ov sistem videotelefonije preko IP protokola)... FaceTime je probme, ker je na voljo samo za Apple naprave ... medtem ko so drugi SIP ali VoIP klienti (Viber, Skype, Fring,...) na voljo za vec ali manj vse bolj razsirjene platforme ...

 

Ce imas na voljo brezplacnen ali poceni internetno povezavo je mogoce boljsa resitev uproaba VoIP tvojega operaterja, ce ga ima... Si.mobil ima recimo Si.naIP, Mobitel pa Komunikator, T-2 pa eTelefon... Tukaj lahko klices iz kjerkoli, kjer imas na voljo internetno povezavo po lokalni tarifi.. s tem, da se klicanemu izpise tvoja stevilka in ti si tudi dosegljiv na svoji stevilki... Le kaksen SIP klient si moras namestiti in nastaviti ... Seveda je pogoj, da ponudnik interneta ne blokira portov, ki jih uporabljajo SIP programi ... in sama narocnina za storitev stane nekje okoli 2? ali 3? mesecno ...

 

Si.mobil Si.naIP >> http://sinaip.simobil.net

 

Mobitel Komunikator >> http://www.mobitel.si/storitve/komunikator.aspx

 

T-2 eTelefon >> http://www.t-2.net/poslovni/ponudba/telefonija/sip-klient

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ga uporabljam, sploh ?e sem v tujini in imam Wi-Fi, potem je res zakon. Se pa za moje pojme veliko bolje sli?i kot pri Skypu, ?etudi ni najbolj prfect povezava. Uglavnm, je kul :)

Kar se pa osebnih podatkov ti?e pa... itak ?e vsaka tadruga aplikacija ful preve? zahteva, ampak sej nas itak ?e tko "nadzorujejo" iz vseh koncev :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.