Skoči na vsebino

Mazda 6.. Jo pozna kdo tole?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Kot omenjeno se oziram po novem avtomobilu in mazde so na vrhu pri izbirne skupine. Po narejeni testni vo?nji s trojko in gledanja ostalih mo?nosti mi je padla v o?i tale rabljena 6ica karavan. Glede na opremo se mi zdi cena razumna, bi lahko vi bolj izku?eni mazda?i podali ?e va?e mnenje?

Ima kdo izku?nje s tem agregatom oz. pozna obna?anje le teh, vo?nja, hibe in pokvarljivost ... ?

 

Pi?e letnik 2013 vendar je notranjost(sode? po slikah na medmre?ju) 2012 ... ima magi?nih ~85kkm.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj severno ne bi mogla biti  -_- , pa hvala vseeno za namig ... sedaj si ogledujem ?e nem?ki trg ...si jo je ?e kdo pripeljal iz Nem?ije?

Na?a je iz Nem?ije. Jo pa nismo uvozili mi, ampak prej?nji lastnik. Rekel je pa da zato, ker take kot jo je hotel v Sloveniji ni bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot omenjeno se oziram po novem avtomobilu in mazde so na vrhu pri izbirne skupine. Po narejeni testni vo?nji s trojko in gledanja ostalih mo?nosti mi je padla v o?i tale rabljena 6ica karavan. Glede na opremo se mi zdi cena razumna, bi lahko vi bolj izku?eni mazda?i podali ?e va?e mnenje?

Ima kdo izku?nje s tem agregatom oz. pozna obna?anje le teh, vo?nja, hibe in pokvarljivost ... ?

 

Pi?e letnik 2013 vendar je notranjost(sode? po slikah na medmre?ju) 2012 ... ima magi?nih ~85kkm.

 

 

Izgleda lepa. Kilometri so res magi?ni, ampak pri Mazdah to itak ni te?ava...dobi VIN in na prvega poobla??enca z njim pa bo? videl, na ?em si. Je pa ?isto mo?no, da so realni kilometri...

 

Moti me edino nekaj...tip je pri oddaji oglasa obkljukal dosti preve? kljukic. Samodejno upravljanje dolgih lu?i? Sistem za samodejno zaviranje v sili? Naprava za pranje ?arometov? 19'' plati??a? Sistem za ohranjanje voznega pasu? Elektri?no nastavljiv sede?? Paket Memory? Bose ozvo?enje? Sistem za opozarjanje na mrtvi kot? Ni? od tega ta 6-tka nima... Ima pa za moj okus najbolj?i motor v tej generaciji ?estic. Ravno dovolj ?e potegne in ravno dovolj je ?e poceni za zavarovanje. CD180/185 je malce predraga...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katjaa, hvala za delitev izku?nje, sem ?el malo brat tvojo zgodovino prispevkov in vidim, da si imela kar nekaj sicer manj?ih nev?e?nosti, ki pa so pri kilometrini tvoje mazdurine skoraj ?e pri?akovane.

 

SoulMan ...super ravno tak vpogled sem ?elel in zaradi vse na?tete dodatne opreme se mi je zdela cena ok, ki pa o?itno ni saj so seveda v izjavi o omejeni odgovornosti omenjene napake pri vnosu. Me pa zanima ali na?i poobla??enci vidijo stravi preko VINa avtomobila iz tujine?

Boss res zgleda,  da gre klasi?no slovensko preprodajalsko varianto* ... vse rde?e lu?i gorijo ... <_<

*ne trdim, le domnevam.
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katjaa, hvala za delitev izku?nje, sem ?el malo brat tvojo zgodovino prispevkov in vidim, da si imela kar nekaj sicer manj?ih nev?e?nosti, ki pa so pri kilometrini tvoje mazdurine skoraj ?e pri?akovane.

 

SoulMan ...super ravno tak vpogled sem ?elel in zaradi vse na?tete dodatne opreme se mi je zdela cena ok, ki pa o?itno ni saj so seveda v izjavi o omejeni odgovornosti omenjene napake pri vnosu. Me pa zanima ali na?i poobla??enci vidijo stravi preko VINa avtomobila iz tujine?

Boss res zgleda,  da gre klasi?no slovensko preprodajalsko varianto* ... vse rde?e lu?i gorijo ... <_<

*ne trdim, le domnevam.

 

Ce je bila servisirana pri pooblascencu, potem ima zapis v digitalni servisni knjizici... zal pa so notri samo redni servisi... amapk je ze to nekaj... vsaj pokazatelj, ce se o kilometri realni... ;) ... sicer pa prvi lastnik verjetno pise zato, ker je uvozena .... in se potem steje, da je prvi lastnik v SLO...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodaja meglo ali pa ne ve kaj prodaja. Tole je Takumi akcijski model, ve? po radiju in temnih feltnah, ki nima BOSE, tudi na zvo?nikih ni bose logotipa. Sem vozil tak avto, od GTA ima samo gretje zicev, konzolo in barvo ?tevcev. Radio navigaciaj je aftermarket ki jo je mazda sama dajala v te avte.

 

za 19' feltne ne bi dal roko v ogenj prej so 18

Prednje LED lu?i...ha ha ha ha so navadne halgenke z le?o

samodejno upravljanje dolgih lu?i NIMA

Adaptive light NIMA

sistem za ohranjanje voznega pasu NIMA

sistem za samodejno zaviranje NIMA

sistem za opozarjanje na mrtvi kot NIMA

paket memory NIMA

hlajen predal NIMA

start stop NIMA

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letnik tudi ne more biti 2013, saj so zadnje naredili avgusta 2012. Tale je pa kao prvi? registrirana skoraj leto dni kasneje - hmm zakaj?

 

2013 je sicer lahko tudi druga generacija (GH)... ker zadnje so menda naredili v decembru 2012 ... Ker pa se je takrat zacela prodajati tudi tretja generacija (GJ) je mozno, da se je dolgo valjala v salonu, preden je bila prodana :) ... 

 

https://de.wikipedia.org/wiki/Mazda6

 

Mazda6_Wikipedia-20161212-082401.jpg

 

 

Prodaja meglo ali pa ne ve kaj prodaja. Tole je Takumi akcijski model, ve? po radiju in temnih feltnah, ki nima BOSE, tudi na zvo?nikih ni bose logotipa. Sem vozil tak avto, od GTA ima samo gretje zicev, konzolo in barvo ?tevcev. Radio navigaciaj je aftermarket ki jo je mazda sama dajala v te avte.

 

za 19' feltne ne bi dal roko v ogenj prej so 18

Prednje LED lu?i...ha ha ha ha so navadne halgenke z le?o

samodejno upravljanje dolgih lu?i NIMA

Adaptive light NIMA

sistem za ohranjanje voznega pasu NIMA

sistem za samodejno zaviranje NIMA

sistem za opozarjanje na mrtvi kot NIMA

paket memory NIMA

hlajen predal NIMA

start stop NIMA

 

Ce je recimo iz Nemcije, so lahko bili paketi opreme drugacni kot pri nas ... Tam so bili paketi sestavljeni drugace in tudi imena so bila druga (Top Line, Sports Line, Business Line, Dynamic...)... Definitvno pa vecine od tele opreme sploh ni bilo nikjer na voljo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

2013 je sicer lahko tudi druga generacija (GH)... ker zadnje so menda naredili v decembru 2012 ... Ker pa se je takrat zacela prodajati tudi tretja generacija (GJ) je mozno, da se je dolgo valjala v salonu, preden je bila prodana :) ... 

 

https://de.wikipedia.org/wiki/Mazda6

 

Mazda6_Wikipedia-20161212-082401.jpg

 

 

 

Ce je recimo iz Nemcije, so lahko bili paketi opreme drugacni kot pri nas ... Tam so bili paketi sestavljeni drugace in tudi imena so bila druga (Top Line, Sports Line, Business Line, Dynamic...)... Definitvno pa vecine od tele opreme sploh ni bilo nikjer na voljo :) ... 

Tole je Takumi, verjemi, samo te so imele tako navigacijo in feltne. Sicer pa ?e po slika? vidi? da nima Bose, LED....vse na?teto pa je pri?lo v ve?ini s tvojo 6ko. torej zadnjo generacijo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je Takumi, verjemi, samo te so imele tako navigacijo in feltne. Sicer pa ?e po slika? vidi? da nima Bose, LED....vse na?teto pa je pri?lo v ve?ini s tvojo 6ko. torej zadnjo generacijo

 

 

Veliko tega je bilo ze na voljo tudi pri GH... 

 

za 19' feltne ne bi dal roko v ogenj prej so 18 - serijsko so bile ves cas 18"

Prednje LED lu?i...ha ha ha ha so navadne halgenke z le?o - serijsko so na koncu tudi dopbile neke ledice kot dnevne luci... nikakor pa se ne LED luci

samodejno upravljanje dolgih lu?i NIMA - tega ni bilo kolikor vem in je prislo sele s SkyActive modeli

Adaptive light NIMA - AFL je imela ze moja prejsnja serisjko ... 

sistem za ohranjanje voznega pasu NIMA - tole je tudi prislo pomoje sele s SykaActive modeli ...  

sistem za samodejno zaviranje NIMA - tole je prislo tudi sele s SkyActive modeli ... 

sistem za opozarjanje na mrtvi kot NIMA - tole so zadnje ze dobile pri GH... Recimo Lumpijeva GH sestica ima ze tole ...

paket memory NIMA - paket Memory je tudi bil ze pri moji prejsnji ... ampak na slikah je razvidno, da niti nima elektricnih nastavitev sedezev, kaj sele paket memory :) ... 

hlajen predal NIMA - tega se danes nima nobena Mazda... :)

start stop NIMA - tole so sicer takrat ze imele trojke... sestica pa ne... vsaj dizelska ne, kolikor vem  ...

 

 

 

Prodaja meglo ali pa ne ve kaj prodaja. Tole je Takumi akcijski model, ve? po radiju in temnih feltnah, ki nima BOSE, tudi na zvo?nikih ni bose logotipa. Sem vozil tak avto, od GTA ima samo gretje zicev, konzolo in barvo ?tevcev. Radio navigaciaj je aftermarket ki jo je mazda sama dajala v te avte.

 

 

 

 

Glede navigacije pa... Tale model (NVA-SD8110) je Mazda vgrajevala v razlicne modele (Mazda2, Mazda3, Mazda5, Mazda6 and MX-5) v letih 2011, 2012

 

http://automotive.tomtom.com/en/success-stories/mazda/mazda-nva

 

1389822295-nva1-content-1.jpg

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Takumi je bila 129 KS (95 kW)... Tale, ce je pravilno vpisano ima eno stopnicko mocnejsi motor ... In paketi pri nas so bili taki kot v Avstriji... Nemci pa so imeli drugacna imena paketov in tudi drugacen nabor opreme ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katjaa, hvala za delitev izku?nje, sem ?el malo brat tvojo zgodovino prispevkov in vidim, da si imela kar nekaj sicer manj?ih nev?e?nosti, ki pa so pri kilometrini tvoje mazdurine skoraj ?e pri?akovane.

 

SoulMan ...super ravno tak vpogled sem ?elel in zaradi vse na?tete dodatne opreme se mi je zdela cena ok, ki pa o?itno ni saj so seveda v izjavi o omejeni odgovornosti omenjene napake pri vnosu. Me pa zanima ali na?i poobla??enci vidijo stravi preko VINa avtomobila iz tujine?

 

Boss res zgleda,  da gre klasi?no slovensko preprodajalsko varianto* ... vse rde?e lu?i gorijo ... <_<

 

*ne trdim, le domnevam.

 

Zdej nevem al sm tolk navajena Alfe, k je skoz neki blo...Ker z mojo Mazdo niti ni blo:) Ketna je bla menjana ?e v Nem?iji. Pa plastika mi je stran padala pa gume pokale, no pa radio ne dela, ko pri?ge? gretje:)  Nevem denar sem bolj ali manj dajala za redne servise.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ok, da obudim temo. A mogo?e kdo pozna tole ? Skrbi me predvsem, ker ima Plineksovo in?talacijo za plin, katere precej kritizirajo po forumih.

Kera nora cena za 7 let star avto pred 200.000km...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, da obudim temo. A mogo?e kdo pozna tole ? Skrbi me predvsem, ker ima Plineksovo in?talacijo za plin, katere precej kritizirajo po forumih.

 

 

Imam isto 2.0, instalacijo za plin od G1, prevozil prek 100k s plinom, zaenkrat deluje vse bp...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot omenjeno se oziram po novem avtomobilu in mazde so na vrhu pri izbirne skupine. Po narejeni testni vo?nji s trojko in gledanja ostalih mo?nosti mi je padla v o?i tale rabljena 6ica karavan. Glede na opremo se mi zdi cena razumna, bi lahko vi bolj izku?eni mazda?i podali ?e va?e mnenje?

Ima kdo izku?nje s tem agregatom oz. pozna obna?anje le teh, vo?nja, hibe in pokvarljivost ... ?

 

Pi?e letnik 2013 vendar je notranjost(sode? po slikah na medmre?ju) 2012 ... ima magi?nih ~85kkm.

Zdravo,

ves da sem jst tud gledov tole mazdo, samo se mi je cudn zdel, super avto, super cena pa noben ni kupu. No po komentarjih pa vidim zakaj noben ni kupu.

Bomo naprej iskal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.