Skoči na vsebino

Mazda 6.. Jo pozna kdo tole?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Kje se pa vecinoma vozis?

Ce imas avtoceste potem diesel, ce mas vecinoma kratke razdalje potem bencinar.

 

Glih to mi je problem, ker bo velik vozenj tm 300-600km, vmes pa znajo bit obdobja k bi se avto premaknu po par kilometrov na tedn...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da misli? delati 15-20tkm na leto definitivno bencin!

Mogo?e ena ugodna zadeva: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11416125&display=Mazda Mazda6 2.0 i SEDAN TEMPOMAT PROSTO...

 

lp

 

Super zgleda, samo bi res rd kj tm maksimalno 5 let starga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot omenjeno se oziram po novem avtomobilu in mazde so na vrhu pri izbirne skupine. Po narejeni testni vo?nji s trojko in gledanja ostalih mo?nosti mi je padla v o?i tale rabljena 6ica karavan. Glede na opremo se mi zdi cena razumna, bi lahko vi bolj izku?eni mazda?i podali ?e va?e mnenje?

Ima kdo izku?nje s tem agregatom oz. pozna obna?anje le teh, vo?nja, hibe in pokvarljivost ... ?

 

Pi?e letnik 2013 vendar je notranjost(sode? po slikah na medmre?ju) 2012 ... ima magi?nih ~85kkm.

Kako je mogo?e da je 2013 letnik za ta model ker je ?e od 2012 za?ela najnovej?a ?estka?

Edit: Sorry, prepozn sem vidu da ima ?e nasledna strana. :)

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.