Skoči na vsebino

Mazda MX5 NA - Prodaja ali pomo?


roky999

Priporočeno sporočilo

So?alje stari,?e bi vedel da bo tolk problemati?en avto v va?ih koncih ti ga sploh ne bi prodal al pa predlagal,da ?para? za kak?no bolj?o varjanto ?e nadaljnih 5 let :whatever:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mislim da ?e nebi imel tako grdo polomljenega prednjega odbija?a te niti ustavili nebi...tako jim je bilo pa ?e na dale? vse sumljivo :ne vem: ...tehnicnega pomoje s tak?nim odbija?em tudi nebi naredil...glede na to da te tam hebejo ?e za parkirno lu? ?e ne dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej ubistvu je ?ist simpl: http://ilmotorsport.com

ter ebay in podobne stvari ;)

 

Samo ?e bo? ?e vedno gledal na nizko ceno, lahko ?e kar zdej zaklju?i?. Pa? ta avto je projekt, ni to pe?o...

Pa? ?e bo? lepo skrbel, ti bo to vra?al.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o fak, ?e en ko so ga zjebal? :blink: js sm mel vsej sre?o, da mi niso komplet avta zasegl, ampak zakaj 1000? globe? :blink:

 

 

ja jz mam to sre?o ne morm met dolgo stvari ki mi je v?e? :) dobr sj avto mam jz doma papirje tut ampak brez tehni?nga nebom dobil tabilc nazaj....

 

1000e pa

 

400e zadnje gume

400e nehomologirani deli

200e nevarna vo?nja (al kokr si razlagajo zdrs na mokri cest)

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jz mam to sre?o ne morm met dolgo stvari ki mi je v?e? :) dobr sj avto mam jz doma papirje tut ampak brez tehni?nga nebom dobil tabilc nazaj....

 

1000e pa

 

400e zadnje gume

400e nehomologirani deli

200e nevarna vo?nja (al kokr si razlagajo zdrs na mokri cest)

 

aha se prav da te niso ustavili?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

200e nevarna vo?nja (al kokr si razlagajo zdrs na mokri cest)

 

No?em biti pameten ampak slu?ajno proti kontrol priletel po?ez al si jim to demonstriral ?e na poti na izrednega tehni?nega? :blink:

 

Sicer se pa pridru?ujem Wanklu, ?e misli? obdr?ati ne var?uj ampak zrihtaj iz nule, ?eprav ne bo poceni. Bo pa kon?ni efekt ?e ena obnovljena novodobna klasika. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uh no se bom tud sam vzdr?al pretiranega modrovanja, sam pa? zrihtaj da bo spet u?itek z vetrom v laseh :danzoman:

 

 

..pol pa le mal bol po pamet :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jz mam to sre?o ne morm met dolgo stvari ki mi je v?e? :) dobr sj avto mam jz doma papirje tut ampak brez tehni?nga nebom dobil tabilc nazaj....

 

1000e pa

 

400e zadnje gume

400e nehomologirani deli

200e nevarna vo?nja (al kokr si razlagajo zdrs na mokri cest)

 

ah ja, to je pa druga zadeva :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Roky, ne ?elim se vme?avat v tvojo te?avo in neprijetnosti, kve?jemu ti pomagati v okviru svojih zmo?nosti. :prstgor:

 

Pri tem mi nikakor ni jasno, ko si se pred parimi dnevi hvalil kako je fajn ob?utek, ko te :policaj: zaustavi, mu da? homologacijski karton?ek in na njem vse ?tima, potem drugi? da te ustavi le zato, da preveri kater avto je to in koliko mo?i premore. :aaaaa:

 

Iz tega pa kar na lepem izredni tehni?ni? Nekaj v tej zgodbi enostavno ne ?tima, pa pustimo zdaj to. :unsure:

 

?e si zadost "faca", podrobno opi?i del poro?ila oz. zapisnika, ki se ti?e nehomologiranih delov na vozilu, pa ti v ponedeljek lahko sporo?im kaj je vne?eno v bazi glede predelav na tem tvojem "vragu", da te niso slu?ajno kje ?ejnega peljali ?ez vodo in navedli nerealnih podatkov, ti pa si pa? v strahu sogla?al z njihovimi ugotovitvami. Lahko mi verjame?, da ti ?elim pomagat in nikakor ne ?kodovat, saj vidim, da si v res zelo neprijetni situaciji. sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ole Ole :D

 

evo da se malo po updejtam ka se z vragam dogaja....

 

evo ubistvu ni? ?aka na drugi teden kjer bo do?ivel premik... zaenkrat potekajo stvari vredu ve?ino delov sem dobil danes , med drugim tut :

 

Sprednja ?ipa (dokaj ugodno 150e-nova)

Gume 195 45 16 (120e vse 4 dot 2011) vem ja ?e homologo :dudek:

Lonec Tenzo R (JapStyle oblika) na sre?o brez vseh ?t itd tak da bo z novo plo??ico postal DEKRA Tip 786 :bravo::bravo: (cca 100e vse skupaj s plo??ico)

Odijba? Golf5 (20e)modno ugodno :bravo::bravo:

Delo za odbija? - odli?en posel , naj ostane skrivnost :D

 

zaenkrt je to to...

V ponedeljek se za?ne delat na odbija?u vrjetno bo cel teden v Celju avto ampak imam ?e veliko dela z njim ...

 

Zdj imam eno vpra?anje .... kako se znebit rde?ih ?t na plinih? sicer na?o sm doma par dobrih katalizatorjev , planiram ?e nabavit novo lambdo sondo , nove kable in nove sve?ice ? ?e kak predlog razn tla?enja raznih cunj v izpuh pred tehni?nem :hohoho::hohoho:

 

Lep dan vsem mazda?em ;))

 

 

 

 

 

 

 

@Roky, ne ?elim se vme?avat v tvojo te?avo in neprijetnosti, kve?jemu ti pomagati v okviru svojih zmo?nosti. :prstgor:

 

Pri tem mi nikakor ni jasno, ko si se pred parimi dnevi hvalil kako je fajn ob?utek, ko te :policaj: zaustavi, mu da? homologacijski karton?ek in na njem vse ?tima, potem drugi? da te ustavi le zato, da preveri kater avto je to in koliko mo?i premore. :aaaaa:

 

Iz tega pa kar na lepem izredni tehni?ni? Nekaj v tej zgodbi enostavno ne ?tima, pa pustimo zdaj to. :unsure:

 

?e si zadost "faca", podrobno opi?i del poro?ila oz. zapisnika, ki se ti?e nehomologiranih delov na vozilu, pa ti v ponedeljek lahko sporo?im kaj je vne?eno v bazi glede predelav na tem tvojem "vragu", da te niso slu?ajno kje ?ejnega peljali ?ez vodo in navedli nerealnih podatkov, ti pa si pa? v strahu sogla?al z njihovimi ugotovitvami. Lahko mi verjame?, da ti ?elim pomagat in nikakor ne ?kodovat, saj vidim, da si v res zelo neprijetni situaciji. sramezljiv

 

Okej bom naredil scan vseh papirjev ;)) hvala :cheers::cheers:

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem koliko dr?i teorija, da ga pred meritvijo plinov na tehni?nem pregledu fajn "pregoni?", se pravi pohodi? k zmaj, po mo?nosti po kak?ni AC in naj se izka?lja kolikor se misli. Mo?no, da res u?inkuje, skratka se ti spla?a pozkusit. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem koliko dr?i teorija, da ga pred meritvijo plinov na tehni?nem pregledu fajn "pregoni?", se pravi pohodi? k zmaj, po mo?nosti po kak?ni AC in naj se izka?lja kolikor se misli. Mo?no, da res u?inkuje, skratka se ti spla?a pozkusit. :D

 

Cao

 

Je res, tudi na tehnicnem "zgejo" samo zato da mas cim manjse pline, koliko je tega res pa neb vedu,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta teorija "deluje" na principu, da bolj kot je segret katalizator, bolje deluje, ker hladen pa? ne deluje. Zaradi tega folku mehaniki re?ejo, da naj prej fajn segrejejo avto, s hladnim pridt tja in pod zaugom meriti emisije pa? ne gre ?ez.. ?e je pa sistem prekurjen ti ne pomaga ni? drugega kot da kupi? nov katalizator, simpl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se ti?e plinov na tehni?nih, sm vedo pr?u skoz, ker so vedno prebekslal, da je ?lo skoz :P nebom pa omenu kiri tehni?ni je to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj ve? d sm jz na tapeti men bo sondo porino u izpu?n koletkor sam ?e bo treba me zajebat ;)))

 

au sej res, ti ma? par dni cajta, da nardi? tehni?nega pri istem...

 

js sm naredu lisac varianto, sm odjavu avto iz prometa, tablce na razrez, pa avto ponovno registriru drugje :P

 

PS: dons sm te vidu 2x si se pri City Centru ustavu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.