Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

  • 4 tedne kasneje...

danes prvi? povozil ?ivalco. ubog mlad ku?a mi je pri 50 priletel iz gozda direktno pred avto, ?e bremzat nisem uspel :( uboga ?ivalca, lastnik se mi je opravi?eval in me spra?eval, ?e je z avtom vse ok, jaz pa sem se sekiral bolj za njegovega ku?ka. na avtu odletela plastika okrog meglenke in ?e ena druga majhna, ki je nisem na?el niti je nisem iskal.. pa med blatnikom in branikom malo lufta, morem peljat na servis da pogledajo.. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

 neprilagojena hitrost.....

post-2637-0-35661500-1432812603_thumb.png

pol se pa ?e ustavi in na otroke zgovarja? He doesn't care....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...samo to je res NORO...nesramnost pa taka..da bi saj gsm pustil :-):-)zdaj ma? samo delo in stro?ke...upam ,da ima? Kasko...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zanimivo: ima? star avto in nikoli ni?. Potem pa kupi? novega in prej kot v treh mesecih bo nek "dogodek"...

 

Take izku?nje imam tudi sam. ?e celo to, sem imel luknjico v steklu in se celo zimo vozil ker sem rekel "pozimi ne bom menjal ker lahko po murphyu ?e kak kamen?ek prileti pa bom imel novo takoj po?eno". Menjam spomladi, samo 2 meseca je bila cela, spet priletel kamen?ek. Pa nasploh, pri avtih za katere se mi je bolj jebalo nisem nikol fasal nobene praske ali kaj podobnega.

 

Da dodam ?e ontopic. Danes sem se peljal smer Dom?ale-NM-Dom?ale po AC ob rush hour (kar se nikoli). Kake to ljudje delajo, se ne ?udim, da zadnje ?ase poka kot za stavo. Od poskusov prehitevanja po desni koloni in vsiljevanje nazaj na levo, brezveznega zaviranja, neumikanja... Sem pa opazil, da so tudi vozniki Octavij kar "pomembni" na cesti. Imajo manevre podobne Audijem/BMWjem, verjetno ker imajo napol nemca.  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze 15 let imam voznisko in v tem casu sem 1x dobila kazen za prekoracitev hitrosti in to iz Avstrije, 1x so me ustavili v SLO (kontrola prometa) in danes zgodaj zjutraj so me ustavili na Hrvaskem na poti na morje. Avto, ki je vozil pred mano je zelo hitro vozil, sama sem se pa drzala omejitev in glej ga zlomka, ko mi policaj pomaha, da ustavim. Sem ze bila sumljiva Parkiram na avtobusnem postajaliscu. Pride do mene, prosi za prometno in voznisko. Gleda. Ga vprasam koliko sem vozila in mi pokaze, da ni nic izmerilo, ker imam antiradar. Prileti drug policaj in se dere, da je to Mazda in da Mazde to imajo ter da naj me spusti. Zazelela sta srecno pot in to je bilo to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velja le za tiste z radarskim tempomatom

Ne bo drzalo... Kolikor vem, to velja za tiste, ki so opremeljene z SCBS/SBS (Smart City Brake System)... Ki deluje na principu laserja in moti nekatere policijske laserske merilnike....

 

Vec o tem pa je bilo ze napisano v tejle temi >> http://www.mazda-si.net/topic/11577-nova-sestica-ima-vgrajen-radar-jammer/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.