Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

 

Ko vsak dan stojim v koloni proti LJ, se mi zdi, da sem edini, ki upo?tevam ta re?evalni pas. Sicer sem se do zdaj umikal nekako tako, da sem imel polovico avtomobila na odstavnem pasu, po novem se bom pa? cel umaknil... hvala za tole novico. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko vsak dan stojim v koloni proti LJ, se mi zdi, da sem edini, ki upo?tevam ta re?evalni pas. Sicer sem se do zdaj umikal nekako tako, da sem imel polovico avtomobila na odstavnem pasu, po novem se bom pa? cel umaknil... hvala za tole novico. :)

Velika ve?ina ve za sos pa ga vseeno ne uporablja. To so debili,nima? kaj... Za take lahko samo upamo,da jih bo karma doletela. Sam imam na privat avtu magnentni znak za sos pas, pa redkokomu ob pogledu nanj v zastoju kapne , da naj se postavi tako kot jaz... Potem pa v desnem ogledalu vidim njegovo levo lu?...

 

Pa ?e nekaj kar nih?e ne omenja... Pomembno je tudi ne nalepiti se na rit vozilu ki je ustavljen spredaj; takrat se je bolj te?ko odmikati , zastoja pa tudi ne bo ni? prej konec zaradi tega ..

 

Ampak kaj ko na koncu ljudje se zmeraj mislijo da se intervencijska vozila praviloma vozijo po odstavnem pasu ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En od vaju ma se mi zdi xsaro a ne s to nalepko? Prehitel tako v nedeljo pred zadnjim tunelom pri razcepu Malence (smer lj)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En od vaju ma se mi zdi xsaro a ne s to nalepko? Prehitel tako v nedeljo pred zadnjim tunelom pri razcepu Malence (smer lj)

To sm jst:) pa prtljaznik za kolo na strehi, nalepka je pa levo od tablice...

 

To mas v mislih to nedeljo, 3dni nazaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja. Bil sem na mopedu okoli treh

Ampak nisem bil to jst... sicer sm dostikrat na tem odseku , zato sem prou sou gledat , pa sm se spomnu d me je tisti dan neurje ujelo na mtb pa sm se iz dolenjske vra?al z o?etovo octavio pa kolesom na strehi:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak nisem bil to jst... sicer sm dostikrat na tem odseku , zato sem prou sou gledat , pa sm se spomnu d me je tisti dan neurje ujelo na mtb pa sm se iz dolenjske vra?al z o?etovo octavio pa kolesom na strehi:)

no bila je srebrna xsara 1 generacije z enako nalepko na levi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem bral, je to sele predlog... tako da si v bistvu v prekrsku, ce se vozis po odstavnem pasu :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem bral, je to sele predlog... tako da si v bistvu v prekrsku, ce se vozis po odstavnem pasu :) ...

Aha, ok. Sicer pa nisem vozil, samo stal. ;)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj bo prekr?ek ali ne... Vsak normalen se je ze in se bo odmaknil intervencijskemu vozilu tako, da bo do le-to pri?lo mimo...

 

Da bi pa ob vsakem zastoju takoj cel zasedel odstavni pas, torej preden sploh pride int vozilo...

 

Grem stavit da bi to privedlo samo do tega, da bi za nami vozece vozilo preprosto zapeljalo mimo nas...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neuporaba smerokazov na splo?no je vezana na znamko vozila, nekaterim se hitreje kvarijo, avdiji in bmveji se ?e iz ?tacune ven pripeljejo s pokvarjenimi. Neznanje uporabe kro?i?? pa po mojih opa?anjih ni vezano na starost voznikov tako kot zaklju?uje pisec ?lanka, vse ?ivo - in staro in mlado - se po zunanjem pasu vozi do 3. izvoza.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak... A res vidite povezavo med znamko vozila in pogostotjo objestne vo?nje??

 

Sam sem zadnje tedne prou opazoval in si zapomnil najhuj?e idiote in kak?ne avte so vozili..

 

Zmagovalec je bil mulc v vw foxu ki me je skoraj nasadil na haubo skupaj s kolesom. In se mi potem se smejal v glavo...

 

Drugo mesto si delita idiota v hondi accord prej?nje generacije in yarisa 1generacije , ki sta en za drugim dirkala cez podlipoglav z vsaj 90kmh... Debila na kubik...

 

Tretje mesto; avensis 1.generacije ki me je skoraj zbil kot pesca na prehodu za pe?ce na savski , po tem ko se je peljal v ?asu konice vsaj 70kmh proti prehodu ki je hkrati le?e?i policaj...

 

Pa potem vcerajsnji mulc v thalii , ki se je odlo?il na grablovicevo vklju?iti iz enosmerernega podvoza in je ?e nekaj pizdil in krilil z rokami ,po tem ko sem ga skoraj nasadil z land cruiserjem.. S tem da je vedel da pelje kontra in to z ne majhno hitrostjo...

 

Vseh cliotov,capturjev z neosvetljeno ritjo v megli, de?ju in temi ne ?tejem vec..

 

Edini avto vi?jega cenovnega razreda je bil A5 1.gen ki bi me lahko prehitel kot kolesarja na vec kot 1m... Pa se ta mi je dvignil zivac le pogojno...

 

Skratka,ne vidim povezave med znamko in stopnjo debilizma za volanom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom enkrat probal slikati (ni primerno to delati) moj izvoz na glavno, klanec, na levo me blokira ograja, zato imamo ogledalo.............ki je celo zimo zaro?eno zaradi jutranje megle, pozimi pa zamrznjeno. To je med drugim tudi glaven prehod za ?olarje (avtobusna je na desno)

 

Kaj ho?em re?i, da se avto z normalnim lu?mi ?e nekako prepozna v ogledalu, medtem ko tele dnevne brlivkarje, ki tudi v megli ne pri?gejo lu?i NE VIDI? popolnoma ni?, in gre? ven na glavno kot igralec tombole. Seveda v prekr?ku sem po defaultu jaz v primeru nesre?e. A vzrok ne briga nikogar.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom enkrat probal slikati (ni primerno to delati) moj izvoz na glavno, klanec, na levo me blokira ograja, zato imamo ogledalo.............ki je celo zimo zaro?eno zaradi jutranje megle, pozimi pa zamrznjeno. To je med drugim tudi glaven prehod za ?olarje (avtobusna je na desno)

 

Kaj ho?em re?i, da se avto z normalnim lu?mi ?e nekako prepozna v ogledalu, medtem ko tele dnevne brlivkarje, ki tudi v megli ne pri?gejo lu?i NE VIDI? popolnoma ni?, in gre? ven na glavno kot igralec tombole. Seveda v prekr?ku sem po defaultu jaz v primeru nesre?e. A vzrok ne briga nikogar.

Sem se za nekajkrat vpra?al zakaj v 21.stoletju ne (z)morejo narediti ogrevanega takega ogledala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se za nekajkrat vpra?al zakaj v 21.stoletju ne (z)morejo narediti ogrevanega takega ogledala...

naredili so ga v 20., a ga je treba pla?at.....(pazi na kandelabru razsvetljave je druga?e.....)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugo mesto si delita idiota v hondi accord prej?nje generacije in yarisa 1generacije , ki sta en za drugim dirkala cez podlipoglav z vsaj 90kmh... Debila na kubik...

 

Sam vpra?am, a je bil Accord zelene barve? Enega takega sem prodal v une konce.

23215329.jpg

 

 

Tole z ogledali je pa zanimiva misel. K sre?i sem v takih koncih, da jih ni veliko ampak sem pa ?e kdaj opazil ja, ko je zaro?eno in ?tudira? a gre avto al ne.. Zdaj pa ?e je kdo ?e malo slaboviden je pa to sploh problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam vpra?am, a je bil Accord zelene barve? Enega takega sem prodal v une konce.23215329.jpg

 

 

Tole z ogledali je pa zanimiva misel. K sre?i sem v takih koncih, da jih ni veliko ampak sem pa ?e kdaj opazil ja, ko je zaro?eno in ?tudira? a gre avto al ne.. Zdaj pa ?e je kdo ?e malo slaboviden je pa to sploh problem.

Nope, naslednja generacija...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez zamere, ampak ko se vozim po AC, je ve?ina debilov, ki so lastniki BMW. pa nimam proti nobenemu n?....

Sm mislil napisat da je mo?no da je na AC druga?na slika... Zadnje ?ase se bolj malo vozim kje drugje kot po Lj in obvoznici..

 

Ampak, kaj je bolj ogrozujoce,divjanje po mestu, izsiljevanje oz.spregledanje ranljivejsih udelezencev ali vo?nja z 160kmh, limanje na rit in blendanje... O tem bi se dalo pogovarjati...

 

Sem pa se spomnil da sem pred kratkim videl debila, ki je delal raztur po AC... Prehitevanja po desni, ?karjice, agresivnost... Ne spomnim se avta, ampak mislim da je bilo nekaj v stilu honde jazz ali nekaj takega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.