Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Matera je vredna obiska (pa se najblizja ti je bila)

Premalo cajta... pa tako lepo se je bilo kopati, da nismo hodili toliko okoli, kot smo mislili. Prvih par dni je bilo obla?no pa smo izkoristili, da, smo se malo vozakali okoli.Mislili sno it tudi z bar?ico na ogled ne vem koliko jam a so bili vedno metrski valovi...ni to zame, ?eprav sem hodil na pomorsko ?olo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala bogu za pametne ljudi.

Grem iz sihta, in na semaforju (mamo zeleno) vsi ki so sli levo zacnejo plus, nekdo od njih me zapre da ne morem pospesit skoz krizisce, samo pol vidim bakico k je sla lepo cez rdeco in je glih tko peljala da so mi avti na levem pasu pokrivali pogled. Dobro da je en zapru in sm ze zaradi njega bremzov, ker drgac bi jo na polno udaru

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ptokleti pijanci. Se peljem z avtom , zavijam levo v kri?i??u in vzporedno z mano neka pijandura stara na ?e starej?em biciklu.... Po kontra smeri kolesarske steze...

 

Seveda... Ne bom ustavil. Nima tam kaj delati. In peljem mimo mirno , fosil me zgre?i za pol metra in pokaze sredinca...

 

Ustavim,stopim ven, vpra?am kaj je narobe.

 

Tip popizdi... Da kaj se grem. Mu razlo?im.

 

Ne dojame.

 

Se vsedem v avto,prilaufa za mano, ho?e odpreti vrata(jaz zaklenjen), pljune in boksne v ?ipo. Razbija po vratih , strehi...

 

Najrajre bi ga namlatil z klju?em za menjavo gume,ki je pod sede?em,pa bi verjetno imel sranje...

 

Jebemti smrdljive alkoholike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda... Ne bom ustavil. Nima tam kaj delati. In peljem mimo mirno

 

Jebemti smrdljive alkoholike.

Nejc ti imas resne probleme....kaj pa osnova bontona na cesti da mocnejai pazi na ranljive? Pijane ali pa trezne....

 

Se prav ce bo otrok skocil s plocnika na cesto ga bos mirno nabil, ker tam nima kaj delat?

 

Jezen si na cel svet in samo tvoje je sveto, zamisli se malo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures.... Nobenega nisem nabil,ok? Ni pri?lo do trka. Ok? Manjkalo je dovolj , sploh pri tako majhni hitrosti je bilo vse pod kontrolo.

 

In ljudje, ki so bolj ogro?eni v prometu (kolesarji recimo) naj se kar lepo v ?tartu vsaj potrudijo delovati samoza??itnisko ne pa da potem razgrajajo in uveljavljajo svoj prav,ki ni pravilen.

 

Ne gre se za to ,kaj je meni sveto,gre se za to,kaksna so pravila.

 

Ja,nekaj je nesre?a in splet nesre?nih okoli??in , nekaj je pa izsiljevanje usode in "ne moze mi Niko nista". ?e se jaz lahko peljem v pravo smer, ne vidim razloga da se ?e ostali ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje da se naslednji? lepo premislim in potem sploh ne zavijem levo in pa? spremenim pot...

 

Da ne bom slu?ajno "iskal konflikte" s tem ko ne odstopim prednosti nekomu , ki ve? kot o?itno kr?i CPP..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ce kdo prevozi rdeco pa to vidim imam pravico da se mu postavim pred nos in da me zbije z otroki vred. Ker kr?i CPP.

Dobro da vem.

 

Malo na bremzo, pocakas da gre mimo in gres svojo pot a ne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ni toliko problem v dejanju samem; bog ve da vsi kdaj zajebemo na cesti. Ampak normalni ljudje potem v znak opravi?ila dvignemo roko, za par sekund pri?gemo vse 4 ipd; pa? da? ?loveku vedet da ve? da si zajebal in ti je ?al; tudi o?kodovani potem (po mojih izku?njah) ne komplicira dalje. Ko te nekdo izsili, potem je pa ?e pameten nazaj; TO pa meni dvigne pritisk.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ni toliko problem v dejanju samem; bog ve da vsi kdaj zajebemo na cesti. Ampak normalni ljudje potem v znak opravi?ila dvignemo roko, za par sekund pri?gemo vse 4 ipd; pa? da? ?loveku vedet da ve? da si zajebal in ti je ?al; tudi o?kodovani potem (po mojih izku?njah) ne komplicira dalje. Ko te nekdo izsili, potem je pa ?e pameten nazaj; TO pa meni dvigne pritisk.

Alkohol in razum???

Samo nejc je imel sanso, da se izogne temu, ampak on je namerno silil v tezave. Ni to, da je un zajebal. Un je ze bil zjeban....:) pa da se gres s takim ubadat, mu razlagat CPP, pa solzivec pa ne vem se kaj....psihopatsko.

 

Pa? mal pocakas, spustis pijanca da nadaljuje svojo ne po CPP pot in gres naprej a ne.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ni toliko problem v dejanju samem; bog ve da vsi kdaj zajebemo na cesti. Ampak normalni ljudje potem v znak opravi?ila dvignemo roko, za par sekund pri?gemo vse 4 ipd; pa? da? ?loveku vedet da ve? da si zajebal in ti je ?al; tudi o?kodovani potem (po mojih izku?njah) ne komplicira dalje. Ko te nekdo izsili, potem je pa ?e pameten nazaj; TO pa meni dvigne pritisk.

To?no to. Kolikokrat jaz kaj zajebem, jebiga ?lovek sem . Ampak se opravi?im in tudi ?e o?kodovanec potem pizdi naprej; se opravi?im ?e 1x.

 

Ne pa da nekdo ZAVESTNO kr?i pravila , jaz mu lepo povem in potem mi jebe mater, jo?e na silo vstopiti v moj avto in razbija po njemu...

 

NIHCE mi ne bo jebal materi in

NIH?E mi ne bo tolkel po moji lastnini, ne da bi ob tem tudi jaz deloval samoza??itnisko.

 

Ok? ?e kak?nen o?itek?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NIHCE mi ne bo jebal materi in

NIH?E mi ne bo tolkel po moji lastnini, ne da bi ob tem tudi jaz deloval samoza??itnisko.

 

Ok? ?e kak?nen o?itek?

Samo to - od tebe pricakujem da na tem forumu nikoli vec nobenemu ne jebes mater, oznacujes z idiotom in kreteni.

V redu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model... ti se mora? mal skulirat. Zakaj pa potem nisi bil ''frajer'' do konca, pa ga ?e namahal. Jaz bi ga, ?e bi mi po avtu nabiju. ?e bolj?e, ?e si tako na hudi?evo pameten zakaj nisi poklical policije? S pravim na?inom bi dano situacijo lahko sigurno obrnil sebi v prid. Ne, ti bo? zdej ?e cel dan jezen zarad tega, ker je tako la?je... Model je pa? bil kreten, pijan na kolesu in ?e vozil v napa?no smer, ampak tvoj na?in je bil pa sorry, mal prepotenten. In ?e po parih tvojih komentarjih na forumu sem opazil, da si kar mal ''hejterja'' v sebi in verjetno nisem prvi, ki ti je to povedal. Mogo?e ne vidi? tega, ampak tako se res i??ejo te?ave in konflikti, kot je rekel jures.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to - od tebe pricakujem da na tem forumu nikoli vec nobenemu ne jebes mater, oznacujes z idiotom in kreteni.

V redu?

Se bom kar samoiniciativno odstranil s foruma in s tem kot ka?e marsikomu naredil uslugo....

 

Ve? kot o?itno sem na nasprotnem bregu z vecino in tole prera??a v neko nepotrebno prepucavanje, jaz pa ratujem neka persona Non grata .

 

Sre?no

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se nikoli ne umaknem, ?e vidim take paciente, ki pametujejo.Verjemite,da se potem vsi ohladijo, ko gre? kontra.Sem se zadnji? ustavil pred prehodom za pe?ce in pustil skupino otrok ?ez... in avto za mano trobi.

Ok... po?akaj malo. In spet!. F**k,ugasnem avto, dam vse ?tiri ?migavce in stopim iz avta.V avtu je bila ena bionda in takoj je zaprla okno. Potrkam po oknu in ga malo spusti. Vpra?al sem jo, ?e ji kaj ni jasno in "e se ji mudi? Je rekla da ja. E, zdej pa bo? malo zamudila... opravi?evala se je, jaz pa sem ?el" lagano" proti avtu, se po?asi pripel in prav po?asi speljal.So trenutki, ko ne more? it preko njih. Jaz dam v danem primeru Nejcu kar prav.Kaj bomo glih vsem prismojenim modelom popu??ali.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alkohol in razum???

 

Tudi pijani ljudje (to pa lahko potrdim iz lastnih izku?enj; in izku?enj ljudi s kateremi smo pili skupaj) so lahko ?isto razumni. Bolj neroden si, vse je bolj sme?no in zabavno; ampak ?e se recimo pomotoma zaleti? v nekoga se mu ?e vedno lahko v smehu opravi?i? in gre? majavo dalje. Lahko se pa za?ne? dret naj pazi kje hodi & stuff. Alkohol nikogar ne naredi arsehola in ni opravi?ilo da se ljudje tako obna?ajo. Problem je, da so arseholi, ne da so pijani. 

 

 

Nejc jest sem pri ve?ini rantov na tvoji strani ampak... kako naj to formuliram, ni problem da te stvari vr?ejo iz tira; problem je, da pusti? stvarem da te vr?ejo iz tira. 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se nikoli ne umaknem, ?e vidim take paciente, ki pametujejo.Verjemite,da se potem vsi ohladijo, ko gre? kontra.Sem se zadnji? ustavil pred prehodom za pe?ce in pustil skupino otrok ?ez... in avto za mano trobi.

Ok... po?akaj malo. In spet!. F**k,ugasnem avto, dam vse ?tiri ?migavce in stopim iz avta.V avtu je bila ena bionda in takoj je zaprla okno. Potrkam po oknu in ga malo spusti. Vpra?al sem jo, ?e ji kaj ni jasno in "e se ji mudi? Je rekla da ja. E, zdej pa bo? malo zamudila... opravi?evala se je, jaz pa sem ?el" lagano" proti avtu, se po?asi pripel in prav po?asi speljal.So trenutki, ko ne more? it preko njih. Jaz dam v danem primeru Nejcu kar prav.Kaj bomo glih vsem prismojenim modelom popu??ali.

Kaj pa bi naredil, ce ima un pistoljo pa te kar tko poci?

glej mal ruske dashcame..

se ne splaca verjemi mi

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se bom kar samoiniciativno odstranil s foruma in s tem kot ka?e marsikomu naredil uslugo....

 

Ve? kot o?itno sem na nasprotnem bregu z vecino in tole prera??a v neko nepotrebno prepucavanje, jaz pa ratujem neka persona Non grata .

 

Sre?no

Se pravi ne zmores, ne da bi zmerjal ljudi? Svasta, bo?e ne daj da mu kaj re?e?, medtem ko lahko on zmerja cel svet.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ne zmores, ne da bi zmerjal ljudi? Svasta, bo?e ne daj da mu kaj re?e?, medtem ko lahko on zmerja cel svet.

Grrr... Moram se braniti.... Torej , ne ne gre se za to , da ne zmorem,da ne zmerjam cel svet. Gre se za to, da imam v?asih ob?utek ,da smo faking zmenkarijah ,kjer se ljudje bolj ukvarjajo s tem , kako kaj povedo in ne kaj povedo.

 

Jebemu mast (se opravi?ujem masti), imamo pijanega in agresivnega kolesarja na eni strani , na drugi strani pa mene,ki sem vozil po vseh ?lenih cppja.

 

Ampak,usran sem jaz ker pa?... Kot ka?e osebnostno ne ustrezam nekaterim. In to v temi,kjer naj bi tudi opozarjali na nevarne dogodke v prometu.

 

Aja, "grrr" na za?etku posta je neagresivne narave.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa bi naredil, ce ima un pistoljo pa te kar tko poci?

glej mal ruske dashcame..

se ne splaca verjemi mi

No, no, preve? filmov gledamo.Pri nas so vsi hitri na jeziku potem se pa skoraj ustavi. Dobro, ima? tudi tipe z "dvojnim" vratom, ki jih seveda ne izzivamo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.