Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Danes dvakrat sli?al: "Ko sem imel Lado Nivo, sem ?el povsod, tale me je pa pustil..."

 

Pa niti sne?i ne. Mislim, ?e se na?a nona spravi kruh pe?, je bolj belo okoli pulta kot pa je trenutno po dvori??u...

Bo? danes dobil sne?no po?iljko, menda celo v prestolnici okrog 15cm, vi?je toliko ve?.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo? danes dobil sne?no po?iljko, menda celo v prestolnici okrog 15cm, vi?je toliko ve?.

?e v?eraj je bilo kar Zanimivo.

 

Sem ?el okoli 16h iz suhe Ljubljane v Idrijo (na cesti logatec-godovic minus 4 stopinje in razen kopnih kolesnic 1cm snega, pa so se nekateri vozili po omejitvah -90kmh,nekateri smo se pa pa? cjazili z 60kmh), pa potem preko Otalez-a v Sovodenj...

 

Vse skupaj ni? , ampak zaradi kretenov, ki ?parajo na gumah na eni strani , in kretenov na drugi strani ki se zana?ajo na Super duper gume ter mislijo da so vsaj 5kratni svetovni prvaki v rallyu, postane vse skupaj tako kot pa? je...

 

Na koncu pa masovno pizdenje ?ez zimske slu?be, kamionarje in ostale de?urne krivce . Da bi pa sami kaj naredili v pravi smeri,to pa ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plastika

 

Hja, v?asih smo se pa smejali vzhodnim Nemcem in njihovim Trabantom...

 

A pa nima Seat nekih vrhunskih asisten?nih sistemov, ki prepre?ujejo trk in ki prepoznajo pe?ca in ki preko NASE nadzirajo, kam bo padel meteorit pa se mu izognejo in podobno? Za srno to ne pomaga?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe,  tega posnetka ne upam nalo?iti z zvokom ... pizdakal sem ?e minuto prej, ker se nasproti voze?i zaletavajo v gu?vo, da mi za levo ne moremo speljati. Njegov bes je bil pa za par nivojev vi?ji. Ob sobotah nujno policaja za usmerjanje prometa na tem kri?i??u, ?e imajo 10 varnostnikov za usmerjanje prometa na parkiri??ih si lahko Mermal privo??i ?e enega prometnika tam.

https://i.imgur.com/MRScQEg.mp4

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe,  tega posnetka ne upam nalo?iti z zvokom ... pizdakal sem ?e minuto prej, ker se nasproti voze?i zaletavajo v gu?vo, da mi za levo ne moremo speljati. Njegov bes je bil pa za par nivojev vi?ji. Ob sobotah nujno policaja za usmerjanje prometa na tem kri?i??u, ?e imajo 10 varnostnikov za usmerjanje prometa na parkiri??ih si lahko Mermal privo??i ?e enega prometnika tam.

 

https://i.imgur.com/MRScQEg.mp4

U, glej moja ?koda.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno so pomagali tudi kaksni asistencni sistemi... kakorkoli... reflekse ima odlicne... ker hupati zacne prakticno takoj, ko je videl otroke...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno so pomagali tudi kaksni asistencni sistemi... kakorkoli... reflekse ima odlicne... ker hupati zacne prakticno takoj, ko je videl otroke...

Pomojem je hupal tale ki ima kamero

Definitivno je hupal tale s kamero... Ker se sli?i tudi sam pritisk na hupo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velika sre?a v skoraj?nji nesre?i. Malo tola?be,da se take stvari dogajoje tudi drugje ne samo pri nas,je pa res da je peljal tudi dokaj previdno in verjetno bil pozoren na ?olski avtobus! Jaz vedno zelo pazim v takih primerih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da tale, ki je snemal in tudi trobil, ni ravno pametno naredil.

 

Ker, ko za?ne nekdo trobit, prvo pogleda? v smer, od koder prihaja zvok. In to je ravno pro? od prihajajo?e nevarnosti...

Ja to sem tudi sam pomislil... Ampak verjamem da je to naredil instinktivno. Morda pa je tudi zato nasproti vozec kamionar vedel da se nekaj dogaja.

 

Ampak ?e pomislim pri sebi; jaz najprej za del?ek sekunde otrpnem ko Me nekdo preseneti s hupo in obstanem. Tako d mene bi verjetno to re?ilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi te re?ilo? Fantek je bil v polnem zagonu na nasprotni vozni pas, ko se je oglasila sirena. Sekundo pozneje (reakcijski ?as je baje eno sekundo) je bil ?e na sredi nasprotnega voznega pasu. Otrpnit sredi voznega pasu mogo?e 20 metrov pred 40 tonskim vla?ilcem je lahko zdravju ?kodljivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.