Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Takih "padalcev", ki ne znajo vozit v "turbo kroziscih" je kar precej ... Jim ne kapne, da ni treba tako na ostro zaviti ampak, da samo nadaljujejo tako, kot jih vodijo pasovi ... 

 

Je zmagu...?el po bli?njici...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo ?e ve?ji eksperti, ki kar ?ez tisti razmejitveni rubnik zapeljejo, da avto kot ?abica poskakuje.

 

Tako kot tale recimo:

 

 

ali tale:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je, ker vozijo na pamet in ne berejo prometnih znakov...

Pa z laptopom se ukvarjajo...

To?no tako,pa ?e kaj druga delajo. Pametno bi bilo da bi poslali zraven vabil na volitve ?e zraven zgibanke o pravilih vo?nje v kro?i??ih in novitete v c.prometu!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In spet... isto kro?i??e ... ve?ina jih pelje nepravilno in menjajo pas v kro?i??u, kjer to sploh ni predvideno ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa potem ne zapelje ze na uvozu v kontra smer (levo)... ima blizje, ker naredi samo cetrt kroga namesto tricetrt :)  :jezicek:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ce se enkrat pogledas video, vidis, da ni samo eden tak... ampak je kot credni nagon... eden pelje tako in vsi ostali za njim enako :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje? Kdo vse pazi na promet, ko hodi po plo?niku?

 

Kaj ho?em povedat, danes lepo hodim po plo?niku, ko pripelje avto in enostavno namesto po cesti v ovinek zapelje ?ez robnik na plo?nik, kot bi hotel sekat ovinek. Po?ilo je kot pri norcih in sploh ne vem kako mi je ratalo odsko?iti za ene pol metra, ker druga?e bi se zna?el najprej na havbi potem pa verjetno v bolni?nici. Le to sem ?e videl, kako je blondinka ?e vedno dr?ala iDareda (al pa nek drug bel telefon) k u?esu, ko je nato zavila s plo?nika spet na cesto. Sej ne privo??im nesre?e drugemu ampak tale si je pa zaslu?ila vsaj to, da bi zjebala feltno ali presekala gumo, da bi ji bil vsaj en mali poduk zakaj ni dovoljeno telefonirat med vo?njo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se mi pa zdi, da jih je ve? in ve?. Ni mim jasno, zakaj mislijo, da ne rabjo preverit, ?e kdo pride. S kolesarjim je enako.

 

Joj pa v?eraj LJ in kolesarji, tipo se pelje med vsemi avti, vsi trobjo, vse izsiljuje, se jim me?e pred/za avto, po mojem je mogu kak hipi akcijski film snemat ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se mi pa zdi, da jih je ve? in ve?. Ni mim jasno, zakaj mislijo, da ne rabjo preverit, ?e kdo pride. S kolesarjim je enako.

 

Joj pa v?eraj LJ in kolesarji, tipo se pelje med vsemi avti, vsi trobjo, vse izsiljuje, se jim me?e pred/za avto, po mojem je mogu kak hipi akcijski film snemat ...

Ker menijo,da se avto ne pelje ?isto ob plo?niku... Neumno,vem...

 

Ogledalo od kamiona/kombija/trole, pa ravno na pravi vi?ini,da rukne v glavo... Saj mogo?e bi pa to naredilo kak?en reset v glavi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmanjkalo teko?ine za ?migavce? 

 

 

 

 

blinker_fluid_2403B0CC.png

 

Pa kot ka?e je ?e malo prej bi en tak, ker je bila cesta ?e polna "?repinj" od lu?i :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tudi pri Oplih lahko zmanjka te tekocine?  :jupiii:  :vesel: ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo lepo bi bilo, da bi ?e posebej tisti, ki imajo une nalepke gor za re?evalni pas to najprej sami upo?tevali ali mislijo, da je to namenjeno le drugim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.